Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

endurózásnál 2t yzvel milyen az optimális guminyomás elöl és hátul?
És ez a váltócsere/javítás mekkora tétel volt körülbelül?
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy egy 2003-as yz-F 250-be szeretnék olajat cserélni.
Az lenne a kérdésem hogy hol kell felönteni olajjal? Mármint a vázon oldalt a nívónál vagy a blokkba kell önteni?
Előre is köszi
a képen szereplő gép max 91
a képen szereplő motor tuti nem 94-es
Üdv,nekem ilyenem van csak 91-es,,sajnos nekem bekövetkezett a váltóhiba.és az YZ váltó csak akkor jó ha komplett cserélsz mindent,nem lehet összevariálni a wr és yz váltót mert a wr fogaskerekein 1 foggal több van.de amugy szinte egy az egyben yzVan hozzá alkatrész is magyarországban is és az ebay-en.Nekem tökéletes endurózásra,és crossozásra is.
Sziasztok!

Yamaha YZ250 vagy a WR250Z váltójáról érdeklődöm. Úgy hallottam, hogy kissé alul vannak méretezve és gyakorlatilag borítékolható a váltó meghibásodása. Én egy '94-es WR250Z-vel szemezek, ami elvileg megegyezik az YZ250-nel, csak enduró áttétele van.
Valaki tud valami okosat mondani ezekről a típusokról? Mire érdemes még figyelni vásárlás előtt, ha a max rákölthető összeg 300ezer és ezért egy használható vasat szeretnék kapni - tehát nem egy nagyfelújítással kezdeni.

Köszönöm a válaszaitokat!
Sziasztok!
RMZ 250, 2008-as szelephézag értékeit ha tudná valaki....
Suzuki fórum nem" válaszol"
helló mindenki olyan gondom volna hogy adott egy 93as yz250 és 6 hónap alatt 3szor cseréltema hátsó fékben karmantyút ez vajon mitől lehet?
Sziasztok keresek 2003. yz 250 2t -be hátsó teleszkópot írj Köszönöm
Sziasztok!
95-ös YZ250-hez keresek kapcsolótengelyt a váltóhoz (amire a váltókar megy).
hali!

yz 125, 93" évjárat

berúgókart keresek, valaki tudna segíteni?
Váltóba belenyúlkálás általában egyszerű és olcsó...
üdv,yz 250 1991-hez keresnék jobb oldali hűtőt.hátha van valakinek.ne legyen lyukas
Köszi, hogy írtál! Ha úgy alakul hogy meglesz a vas, remélem egy egyszerű és olcsó alkatrészcserével orvosolható a probléma.
nekem 03as van szépen vált nem hinném h tipus hiba lenne :)
1-esből 2-esebe mennyire könnyen vagy nehezen kéne hogy kapcsolható legyen a kis yz? Amit próbáltam (utcai cipőben) azt alig lehetett lábfejből kapcsolni. A berg-nek és az yzf-nek is vaj a váltója, ennek sajna nem. Csak érdekelne, hogy ez típus jellemző, vagy csak ez a motor volt ilyen?
sziasztok!
yz 125 -nek olyan gondja van ha sokáig húzom neki befullad össze-vissza jár aztán ha várok egy kicsit megint meg rendesen!mi lehet a hiba oka ?
köszi szépen .
Milyen egyszerű megoldásnak tűnik.. Kössz!
Szimplán elég ferdén beállítani a hátsó kereket, és rögtön két nyomon fog menni.
A minap láttam haladni magam előtt egy már aluvázas yz125öt és nem egy nyomon futott az első és hátsó kerék. A kerék félre fűzésén kívül mi lehet még ennek az oka?
De ahogy ezt leírtam, mintha rémlene, hogy láttam én már más motort is hasonlóan nem egy nyomon egyenesfutni..
Hát az nagykincs
Helló.Nincs valakinek 92-es yz 250 hez power-szelepje?
Szia, köszi az infót jól jöhet még. Egyébként úgy van ahogy mondod én sem találtam utángyártott főtengelyt