Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Muszáj lesz lecserélnem, csak most annyira ki vagyok költekezve, hogy éhen halni sincs pénzem. Nem jól fizetik a szociális szakembereket :)
Szia! Megvan a koso rx2?
Miért nem pudingost szélvédőt vetél,én valoszinü hogy lecserélem talán jobb lesz a szélvédelem
Rendes ez az igor88,szerintem azért nem aktiv a pórum mert kevesen vagyunk,vagy mert jó motort választotunk nincs gond velük
Kedves Márkatársak!

Nem tudom itt is szokás-e, de ezúton szeretném megköszönni Igor88 kollégának a gyors és jutányos segítséget a szélvédő pótlásához! Köszönöm! :)
Pénteken reggel 6 kor tudnád átvenni a keletiben vagy este 7-8 órakkor (+-5perc)
A Számom pedig: +36205894881
Sajnos meg sem lett rendelve.. én meg már el is felejtettem :D Sajnálom
Akkor nézz utánna a kb 1788-as francia lovassági pisztolynak, vagy a kozákpisztoly markolatának :D Erről az elnevezés
Miért "pisztolyorrú" az a Mátyás?
Csak érdekel mert mástól is hallottam már, de Ő sem tudta megmondani
Igor! A sebességkijelző még nem jött meg?
Egy elérhetőséget tudsz adni? Az én számom: 30/924-7270

Köszi szépen!
Az szuper lenne! Csütörtökön vidéken vagyok munka ügyben, de pénteken el tudnék szaladni, amikor neked, illetve a párodnak jó! XIV.kerben dolgozok, uh viszonylag gyorsan oda tudok érni.

Előre is köszönöm! :)
Én ritkán, viszont a párom ott dolgouik szóval ha kell akkor mondjuk valamelyik nap a keletinél átveheted tœle :)
Életmentő vagy! :) annyit még ki tudok köhögni, bár lemenni nem igen tudok érte fizetésig :( Pest felé nem szoktál járni?
Nekem van! Gyári állású átlátszó pöppet mikrokarcos de használható!
Ára 4 pisztolyorrú mátyás :)
Tisztelt márkatársak! Van valakinek elfekvőben egy akármilyen plexije? Még szoknom kell Morgót; ma tologatás közben felhömbölödött én meg diszkréten ráhemperedtem. Minden ok, de a szélvédő elrepedt... Köszi, hogy nem röhögtök ki :D
Hálás köszönet!
ebc kevlár kuplung

ééés tessék ;)
Sziasztok! Kaphatunk egy linket ehhez a spéci kevlár kuplung cucchoz?
(a kormányzár nem akarja az igazat, nem is próbálkozok vele, úgyis van láncom. Valószínűleg megtéphették, de lehet el is van törve, vagy nemtom)
Te miket tudsz?
Az egy olyan jelenség ami fényévekkel jobb mint a parafa/aluminium keverékes kopólamella... kevlárszövet/hőtűrő műgyanta keverék ;) olyat fog hogy felsírnál :D
Kevlárkuplunk. Az meg mifene?
Ám akkor jöttem rá erre a jelenségre amikor az elejét szereltem és be akartam tenni 1-be csakhogy nem ment... így megtoltam egy kicsit és akkor bevette
Ám már megvan a kevlárkuplung xD Brutális lett vele :)
A válasz helyes :D Köszönöm ;)