Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elnézést, mert nem akartam dúrván fogalmazni, de sajnos ez tényleg tendencia, hogy az emberek szeretik azt fikázni, amiről fogalmuk sincs.
Én egy őszinte véleményt írtam a gumiról, amit nem csak pályán, de utcán is használok és tényleg csak jókat mondhatok róla.

Szerintem ár/érték arányban abszolút csúcs a piacon. (mellékesen jegyezném meg, hogy Pásztóy úr mindent fikáz, ami nem Pirelli, pedig meg kellene nézni, hogy hányan versenyeznek Pirellivel)

Félreértések elkerülése végett: A ContiSportAttack nem feltétlenül a legjobb pályagumi, mivel utcára tervezték, de versenykörülmények között is megállja a helyét, utcára pedig több, mint elég
Hello!

Félre ne érts!
Nem én mondom, hogy "kinai" minőségű. Elvileg szakember mondja. De szerintem ő nem próbálta ki, csak ez a véleménye.
Én hiszek neked, abban amit leírtál. Nekem is szimpik az új fejlesztésű Contik.
Üdv
Csak annyit a szerinted "kínai" minőségről, hogy a Hungaroringen most hétvégén a SportAttack gumival, gyári futóművel és gyári áttétellel egy R6-os nyergében 2.04-et mentem.

Ez a gumi a motorosok 99,9%-ánál többet tud, de sajnos magyarországon csak az a menő, ami baromi drága. Ha valami nem kerül milliókba, akkor már szar is????

Ezt a gumit az fikázza csak, aki vagy még nem ment vele vagy nem tud gumik között különbséget tenni.

De ha erre van igény, akkor van nálunk más egyéb gumi is (Metzeler, Michelin, Dunlop stb.) De nem tudnak többet és az áruk magasabb.

Mindenki döntse el, hogy mit akar venni.
Igen, itt dolgozom.
Május 10.-én a Hungaroringen, 17.-én Pannóniaringen lesznek a Yamaha pályanapok.

Nálunk is lehet rá regisztrálni.
6000 Ft yamahával
9000 Ft egyéb motorral

A tesztmotorokkal menni ingyenes, de nem biztos, hogy odaférsz majd, ha sokan lesznek
Meg van az eredeti dob is!
Én vettem náluk egy Pirelli MTR-t még nem hoztam el, ki van fizetve csak el ne adják mégegyszer
csak vizsga elött rakatom fel addig hadd kopjon a régi.
Hello!

A Continental SportAttack(új fejlesztésű) a Pásztóynál bruttó 32970 Ft (ha bejelentkezel).
De a Pásztoynak lehangoló a véleménye ezekről a gumikról, idézem:
"Continental autógumik jók, motorgumik a kinai gumik minőségi szintjén
állnak. Áraik is olyanok.
Nem hasonlíthatók a Dunlop gumikhoz."
Ezek után nem szívesen vásárolnék ilyet.
De a Continetal gumik a Pászóynál elég jó áron vannak.
Köszi a reagálást
Az eredeti dobja is megvan?
Tom74! te a boltban dolgozol? Meséljél a jövö heti Yamahanapról a Hubgaroringen? Nálatok is lehet regisztrálni? Ha csak kiprobálni akarok motort ahhoz is kell regisztráció?
Szia!

Ha gumit akarsz a motorodra és már eleged van a használtakból, akkor igen jó alternatíva lehet neked az új fejlesztésű Conti gumi. Ha sportosan közlekedsz, akkor a SportAttack-ok válaszd (új ára a Yamaha World-nél /soroksári út 158/ : 38.184 Ft) ha túrásabb vagy, akkor a RoadAttack-ot válaszd (37.068 Ft)

Ha párban veszed az elsőt és a hátsót, akkor további kedvezményt is adnak

Remélem segítettem.

Apropó!!! Van náluk egy eladó 2002-es Thunderace (bordó-ezüst, szép állapotú, sportdobbal, túraplexivel, riasztóval 1.590.000 Ft) hátha valakit érdekel.
Hi!

Köszi! De majd megveszem a magyar nyelvűt egy Yahama üzletben.

Viszont szeretnék venni hátsó(180/55 ZR17) gumit!!!!!
Esetlegesen van valakinek tippje, hogy hol érné meg vásárolni????
Vagy ha valaki tud olyan gumit, amit már megvettek, ÚJ, de mégsem kell neki, akkor legyen oly kedves és szóljon nekem!!!!!
Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek!
Szia .
Otthon át tudom írni Cd - re, viszont a melóhelyen , nincs semmilyen meghajtó, amihez hozzáférnék , így sajna e-mailban nem tudom átküldeni.
Ha gondolod, a napokban átírom egy lemezre, aztán valahogy megoldjuk , hogy hozzádkerüljön.
Én pesten lakom, legfeljebb öszefutunk valahol.
Hi Zsfefe!

Nagyon örülnék az angol nyelvű kezelésinek is, valamint az egyéb prospektusoknak is.
Az hogy meg tudod írni Cd-re jelenti azt, hogy a melóhelyről el tudnád küldeni nekem.
Gondolom azért, mert én Cd-ről is tudok csatolni az e-mailnél.
Szóval ha engedi a rendszeretek nagyon megköszönném, ha küldenél.
csaba.szijarto@bauholding.hu

Üdv.
Az előbb elfelejtettem :
Otthon át tudom írni Cd - re .
Helő !

Nekem csak angol nyelvű használati utasításom van , valamelyik holland Ace - klub oldaláról töltöttem le.
Szereintem, ez az a szervízkönyv, amelyiket gyárilag adták hozzá a vásárlásakor.
Én , bár csak igen keveset " beszélek " angolul , pár hasznos dolgot, azért ellestem belőle , - vagy csak azért ,mert ábrákkal van illusztrálva.
Sajna az anyag , csak az otthoni gépemen van, a melóhelyen ilyet nem tárolhatok - én csak ott tudok netezni .
Azt hiszem Adobe Acrobat Reader kell hozzá.

+ Vannak gyári prospektusaim is róla / szintén Adobe
MAFFIOZOK mi
Szevasztok!

Köszi a válaszokat a motorolajjal kapcsolatosan.

Továbbá kérdezném, hogy esetlegesen tudna e valaki elektonikusan(vagy egyéb módon) küldeni magyar nyelvű kezelési, karbatartási utasítást? Fontos lenne, mert a mocival még csak most ismerkedem, s jó lenne tudni pontosan mi hol van.
Esetleg Pesten tudtok e olyan kereskedést ahol árulnak?
Vagy ha lenne valakinek valamiféle érdekesebb leírása a motorról, akkor azt is szívesen fogadom.
e-mail:csaba.szijarto@bauholding.hu
Előre is köszi, üdv mindenkinek!
Nem mondtam hogy nem tudsz vezetni, vagy hogy nincs rutinod csak az jött le a hozzászólásodból hogy nem nagyon tekergeted a bajszát....
Ha már itt tartunk bennem kb. 200-250e km van kb 10 év alatt kb 10 motorral.Ez idő alatt nem buktam, és az összes veszélyhelyzetet hárítani tudtam...gyorsan lekopogom!De még ezzel a rengeteg km-rel is azt mondhatom hogy nem vagyok elég rutinos, mert új helyzetek,erősebb motorok mindig lesznek.
fikanick
szelep,adrenalin bomba
te Abol Bbe mesz es ez igy is lesz amig nem lesz motorod :DD
Ne motyog itt össze vissza, itt mindenki élvezi a motorozást!
es az mit szamit?mennyel 95000et is tole akkor sem tudod mi a jo :D kulonben en meg nem kurva kilometer orat nezem hogy ma 378kmert mentem.Hanem azert mert elvezem es leszarom ha ez evi 1500km is!
Nekem nagyon nagyon megy ! és ne feledd egy GS 500-asról ültem át (amivel 9500 km-t mentem mint kezdő motoros)
Oldpiet:
Az 5-6000 fordulat nagyon optimális az ACE-nek ott már dinamikusan, nyonatékból lehet motorozni, kis fogyasztás mellett.Ha nem érzed még teljes egészében ne is forgasd tovább mert 7-8000 től fizikai fájdalom rajtamaradni, onnan indul meg igazán, ott EXUP szelep már teljesen nyitva van!De ha kisérletezel, csak fokozatosan tedd lehetőleg kis forgalom mellett és ha egyszer megnézed mit is tud 8000-nél az ACE készülj fel a legnagyobb adrenalinbombára!!Városban lehetetlen 6000 felett biztonságosan menni vele, én is max. ezt a tartományt használtam.De városon kívül aztán kapott bőven....265km/h túraplexivel, volt a vége...