Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örtülök, hogy betértél erre a topicra Hogy van az Rs? nem nötted még ki Mennyit mentél már vele? Tudom kacsingattál Thunderek felé, még mindig igy van?
Hát nagyon nehéz tuti békának lenni a létrán.....
Ja vasárnap én húztam egy 150km-est Észak felé de már du. igen vacogósra és pofaszelesre vált a time. Így iparkodtam haza mielőtt letörök a bringáról mint a Terminátorban a T100-as. . Egyébként szerintem ha 1/4 évre kb 4-5 e fizetsz kötelezőt nem biztos hogy megéri a fáradságot. Persze ez még bukszafüggő is biztos egyéb körülményekről nem is beszélve.
Én képtelen vagyok leszállni de persze lassan már orvoshoz is kéne mennem mindjárt kettőhő is a cihiáterhez meg a bőrgyógyászhoz állandó seggviszketés miatt Az Ace-s talit jó lenne tető alá hozni április környékén lehetőleg minél több vassal úgyhogy szerintem kezdjünk el szervezkedni egy kis mikrotúrán vagy egyéb egy tuti pl északi kirándulásra. Így mindjárt két márkatárs is tudna könnyen csatlakozni hozzánk. Csak az a helyzet nekem úgy tűnik, hogy te vagy ennek a perifériának a központi hangja (abszolute pozitív felhanggal) tehát a véleményed sokat nyomhat a latban. Na..... mit szólsz?
Atis
bárcsak ne lenne igazam, de szerintem lesz még itt komoly tél...
Igy van, gáz biza! Csak ki gondolta, hogy január első felében ilyen idő lesz.Gondolod a kutya már megette a telet
Egyébként ma is mentem vagy 60km-t robogóval, de nem volt melegem: kezem lábom arcom azért fázott.
Meg azért ugy élvezetesen nem lehet huzni +5 fokban sem, nemigaz
OldPiet,

Így hogy id. kivontad Áprilisig nem is tudsz vele csakúgy ráülök és megyek módon motorozni?
Ha így van az nagyon gáz mert ha teszem azt korai a tavasz, igen szar érzés egy papír miatt hétvégén toporogni a vas mellett! Nem?
...ja, és egy közös gurulásban én is benne lennék valamikor a tavasszal... már a látvány is állat lenne! ennyi ACE-t együtt még úgysem láttam :D
A scannelés egyszerűbb megoldás lenne, de havonta 1-2szer járok győr felé is... Ahogy neked jobb! Köszi a segítséget előre is! :)
Sziasztok kedves Thunderace rajongók!

Most olvasgattam a hozzászólásaitokat, és nem bírtam tovább, regisztráltam magam a honlapon.
Az első ok, amiért igy tettem, a tavaly felmerült túra ötlete. Ha össze tudnátok hozni, és időben nekem is megfelel, szívesen gurulnék veletek egy karikát. Ennyi Ace egy rakáson igen megdobogtatná a szívemet.
A másik: Nekem megvan a mocihoz eredetileg mellékelt használati utasítás, és egy javítási, karbantartási leírás kinyomtatva (azt hiszem valahol elektronikus formában is).
PYYT, kölcsön tudom adni, Veszprém közel van Győrhöz (tartózkodási helyem), vagy bescannelem és elküldöm.

Üdv mindenkinek!

Használjátok ki a téli napsugarakat motorozásra, én is azt teszem.
Köszönöm OldPiet! Megköszönném a segítséget! Én veszprémi vagyok. Hogy tudnánk megyügyezni a dolgot?
Adok neked Kezelési utasitást lefénymásolhatod. Merre vagy? én Bp-en.
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy hol juthatok hozzá egyszerűen és olcsón az ACE szervízmanuáljához? Minden megoldás érdekel! Ja, és ha valakinek van esetleg felesleges üléspúp-ja, arra is vevő lennék. Köszi!
Bementem az okmányirodába és beírták hogy ideiglenesen kivonva, ez dec 22-én volt és április 1.-ig van kivonva. Rendszám megvan és persze erre az időre kötelező sincs.
Egyébként a Sote szilveszteri buliján voltam a Várban, inkább a lányom miatt, mondjuk én is élveztem a jó hangos zenét olyan volt mint tini koromban
Helóka OldPiet,

BUÉK meg minden......
Láttad senki nem volt itten több mint egy hete. Biztos jól sikerült a szilveszteri buli. Egyébként mit jelent hogy kivontam a gépet? Leadtad a rendszámot vagy mi?
Én tegnap kivittem ugyan csak a mosóig de nagyon élveztem...... már amennyire az idő miatt lehet.
Robogni szoktál ilyenkor?
Ideiglenesen kivontam a gépet, most meg lehetne motorozni
Marad a robogó
Kőműves a szakmám...... max. az asszony megy a vakolatba jó öreg szokás szerint
vigyázz nehogy te kerülj a vakolatba a bébi meg elhúz motorozni
Vakolatbaaaa!!!??? Húúú szegény! Sajnálom.
Persze, hogy a motoros....ez nem vitás. De hát ez van mindenki szereti küldeni neki. A pálya dolog meg elég drága....örülök, hogy benzinre van pénzem, nem hogy 5000 felmenni a pályáig meg vissza 5000 ott menni körbe körbe meg 10000 hogy bemehessek....ez 20.000 és csak 1 alkalom......inkább megyek 1000 km-t túrázni ennyi pénzből. Jövőre még motorozom ezerrel, de közben építkezni is szeretnénk barátnőmmel így maradnak a hétvégi túrák. Sajna év végén megy a motor nagy valószínűséggel, már ha lesz szívem eladni......biztos kényszeríteni kell majd rá (asszonynak) és megy a vakolatba az ára
Ilyen esetekben valószinü, de legtöbbször más a közlekedésben résztvevő a hibás
Ja,úgy értem,hogy folyamatossan majdnem minden alkalommal.
Az R1 frankó pályára.

A bukfencel kapcsolatban nekem az a véleményem,hogy az esetek 90%-ban a motoros a hibás.
1.150.000-ért vettem tipp-topp állapotban és 350.000-ért adtam el, elég ramaty állapotban
Hát én ugrottam egy nagyot mert szerettem volna a fákat kikerülné és inkább az úton csúszni....hidd el elég ösztönös a dolog Csak az volt a bibi hogy pont a bal válam csúcsára érkeztem, mert nem fordultam elég gyorsan a hátamra a 160km/h-s sebességemhez képest. Így bal kulccsont szétroppant 3 nagy darabba, meg pár picire. Észre sem vettem......csak futottam vissza és néztem a maradványokat. Leültem az árok szélére és gondoltam hívok segítséget. Benyúltam a telefonért és akkor éreztem, hogy valami nagyon kidudorodik a bőröm alatt a nyakam környékén.......na utánna már veszettül fájt
Akkor km-rre vetitve ez volt a legdrágább motor
Ha tudssz esni akkor nem
Én még nem estem, de biztos hogy nem engedném el mert sajnálnám, inkább alatta maradnék. De gondolom az eldobást nem lehet gyakorolni
Nem sokat de az maradandó Életem első motorja volt.....soha nem felejtem el