Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OldPiet, elvileg nem!
Prima csendes lett a gyári dob! Én most ennek örülhetek
A pályázásra kint is lehet befizetni?
Szervusz Tom74!

Olvastam, hogy a Yamaha World-nél dolgozol, ezért érdeklődnék, hogy nálatok van e Thunderace-hez magyar nyelvű kezelési utasítás.
Ha van, akkor vennék egyet, esetleg leírhatod mennyibe kerül.
Remélem legrosszabb esetben rendelni tudtok, mert akkor is kellene.
Előre is kösz!
Üdv.
Először is köszönöm a gratulációt
A Yamaha napon ( a Hungaroringen) tudomásom szerint a tesztmotorokra fél 9-től lehet regisztrálni, érkezési sorrendben. (lehet, hogy lesznek olyanok, akik már 8 elött sorbaálnak )
Személyit, jogosítványt és védőruházatot kérnek!

Saját motorral a motorozás kb. 3x25 perc lesz, amely Yamahával 6.000 ft, más motorral 9.000 Ft, de ezek ebédet is tartalmaznak.

Remélem tudtam segíteni
Szerdára még fos időt mond De csütörtök már tuti akkor pedig pályanap.
Ok.Rendben.
Én is tervezem hogy kimegyek, legalább körülnézni, de előre nem fizetek 6 ezret aztán szakad az eső.
De azért egy két próbakörre megprobálok benevezni. Az R6 állitolag nagyon futurisztikus technikailag.
Esetleg tudja valaki on the spot is lehet menni sajáttal???
Ahogy megbeszéltük kedden hivlak és megyek, csak ne szakadjon az eső
Hello!Azért volt olyan ismerős.Más:2.04 a Hungaroringen!? Gratulálok! Az ku... jó idő!Nem tudod,hogy müködik a szerdai Yamaha nyilt nap a ringen.Mikortól kezd,mikor lehet pályára menni stb?
Utánnakérdeztem!
De igen, az ő motorja volt.
Dehogy próbálta, ha egyszer lehetne neki egy Thunderja, beszarna a gyönyörüségtől.
Jó, akkor ezt a mondatot magyarázd meg légyszives:"Te szerencsetlen :) az a 250es babetta intenzivre vagra a nagy kemenyseged kozepette." vagra=vágna?
Hi dc 46!Minden tiszteletem a tied,de azért annyira nem kellene lehuzni a Thunderace-t Próbáltad már,hogy ilen véleményt alkotsz?
windows or debian,sarge or windows,bsd :) ennyi.Nem fogok egyszer ekezetet irni egyszer nelkulozni.Volt egy idoben valtogattam de mar nem fogom.Masreszt tok felesleges,mint a szelepek ha nem erted keress meg elmagyarazom reszletesen.
Ha olyan jó motorjaid voltak, akkor miért nem tellik egy magyar nyelvű billentyűzetre?
Ez nem a wipi mocija volt?
Beszel egy olyan aki ilyen fostalicskan ul.A magad fajtatol dicsero szavak mert annyira nem mervadoak a szavaid ugyanis halvany lila fingod nincs az igazi motorokrol 1000x kulonb motorjaim voltak mint neked valaha lesz nagyfej! Mennyel mar a francba azzal a nyomorek Thurderacedal,egy szar nehezek semmi mas plane nem motor,nagyapam ilyen szardarabbal turja kint a foldet a kertben :) kutya nem szolt hozzad Oldnak beszeltem nem neked nem a 3.nak.

Te szerencsetlen :) az a 250es babetta intenzivre vagra a nagy kemenyseged kozepette. marlori46@hotmail.com a tovabbiakban ha kerdes-ed/etek van.Nem kivanok itt tovabb reagalni,ez volt az utolso.
Szevasz Old Piet!Most olvasom a kipufcserét.Ezt,hogy érted?Nincs szükséged a sportdobra,inkább gyári?Én benne vagyok végleges cserébe is.
Ja!!!
Ez a dc46 egy szutyok kis pöcs. Nézd meg milyen kemény a 250-es babettájával.
Én is mentem már olyan mocival kb. -5 -el gyorsul.
Ahogy elnézem agyilag még ehhez sem nőtt föl. De nem is fog
Ezt a seggfejet...
Én továbbra is elcserélném Gianeli sportdobomat egy közönséges gyárira Lásd a topic elején a 4 számu hozzászolásban.
A vizsgára itt a forumosok közül kapok kölcsön, amit előre is köszönöm
1500Ft elsore 1800masodja valaki tobbet? 2000! Elkellt!
Kedvcsinálónak egy fotó az eladó motorról:


Indulhat a licit