Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen volt a motor origin festése, csak azt a vonalat választottam el ahol a szürke a feketével találkozik.. de kissé vastagnak találom a felnicsíkot..
Hmm... Neked eddig is ilyen volt a faridom festés?

De nem mutat rosszul!
Mire jó egy felnicsík?
Akkor az más volt, de egy biztos, erre a festésre emlékszem!
Mind1 azért köszi
Nem normál km/h europai
Hát, nem tom, honnan szedtem le, de a google a barátod, ott mindent megtalálsz!

Mellesleg azért ismerős a géped, mert mikor én vettem az enyémet, akkor ezt is megnéztem, mert hírdetve volt akkor még, s úgy néz ki, te vetted meg.... (amcsis óra nem mérfőld/h?)
Szia Ðome€!

Köszi nekem is az +van .
Van fent neten valahol egy oldal ahol minden tip. motorokhoz fent van a manual :)
Ennek a címe kellene sajnos nekem is +volt csak már nem emlékszek a címre.
Szerelgetésekhez kellen letölteni több tipusnak is.

Köszi szépen még egyszer
Nekem van angol nyelvű Thundercat szervízkönyvem, vagyis hát manualom!

Ha kell el tom küldeni!
Sziasztok!
Nem tudja véletlen valaki milyen címről lehetne szervízkönyveket letölteni?

Előre is köszi
Bucinó
Naja, ismerős a fiiliing... Így meg macskásodok, úgy elzsíbbadtam. Aztán mikor vittek a gépemmel, s hátul ültem, az volt az első szavan, báááz, de jóóó....

Mellessleg ismerős nekem a géped...
En ugy erzem mindannyiunk neveben beszelek,ha azt mondom MI megtalaltuk azt a motort ,ami minden igenyt kielegit (kényelem, gyorsasag,esztetikai kialakitas,megbizhatosag,kezelhetoseg,.........)
Es ez boldogitson mindenkit!
(mar csak ket nap es ujra elvezhetem a mocim)
ez tök király, de egyenlőre még nem milliomos a Párom :)))
Amúgymeg, szívesen betolnék egy Intrudert a sportmoci mellé a garázsba! De akkor legalább 1500öset :))
Miért nem mondod neki, hogy: "Akkor vegyél nekem egy Intrudert".? Eladod és veszel belöle egy rendes mocit.
Érdekes.. Nekem nagyon kényelmes a Cat.. hogy a leányzónak. nem az.. sebaj.. hát nem jő.. oszt kész..

de én nem fog venni Gsr-t.. mentem 600-al, 1000-el.. nem kényelmes.. és nem is jó.
mentem V-stormal is 1000-el. na az élmény. de olyan sem kellett..

A kicsi macska . na az igen.. szól mint állat.. (MARTIN dob).. megy mint állat.. és kényelmes is..
( Amúgy a legérdekesebb, hogy úgy néz ki mint egy sportgép.. de nem az.. de ugyanúgy megy..)
Azt hittem csak az en csajom ilyen.Reszvet minden sorstarsnak.
Egyebkent az en kis dragamnak termeszetesen a hayabusa az alma.Mi mas is lehetne?
Nem mintha nekem nem tetszene.
Minden jot mindenkinek!
amióta a Párom elvitték egy körre egy 800as Intruderrel, azzal jön hogy az mennyivel kényelmesebb volt :) meg hogy vegyünk olyat :)
Amúgy tényleg jó kis gép az, dehát ezek a nők :D
Hi All !

Mindig csak a drágább motor kell nekik
Pedig szerintem ezerszer kényelmesebb a Cat :D
A legmegdobbento az volt, hogy azt mondta,hogy neki kenyelmes.Azt persze hozza kell tenni,hogy tesztmotorozas volt,tehat nem orakig mentunk,de azert huztam neki rendesen.Meg azt id hozzateszem ,hogy baratnom 174 cm,tehat nem is tul alacsony.A tervem nem jott be, hogy el vegyem a kedvet a sport gepektol.
Mindenkinek jo motorozast! En 3 nap mulva ulhetek fel az enyemre ujra(de varom).
Ugy érted, hogy a gixernél nem számitott neki hogy kényelmetlen, mégis tetszett neki
Üdv mindenkinek!
Gondoltam írok, ha mar senki nem teszi.Voltam ma teszt motorozason a suzukinal.Az volt a terv,hogy baratnomet megmotoroztastom 600-as gixxerrel,mert a multkor beszolt,hogy kenyelmetlen a cat.Bar a tervem nem jott ossze ,mert tetszett neki a gep.Az viszont teny, hogy sokkal kenyelmesebb szamomra is mint az R6.Mentem B King-gel is.Egy hatalmas elmeny volt.Leirni nem lehet.Ki kell probalni.
Mindenkinek jo bulit mara!
Naja...
Azt tudtam, hogy a négerek jól bírják a meleget, de ennyire?
Nemhiábana, Amerika a lehetőségek hazája.
De aranyos... Biztos teszteli, mikor kapcsol a hűtő ventilátor, hány fokon!
Annak is eljön az ideje de én most egy bulimotorra vágyok, egy rööö6ra!

Aztán, majd ha benő a fejem lágya, jöhet az 1000res...