Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a rövidek voltak fenn amikor vettem, netes kèpeken találni sokat ilyennel. Detalán a másik a legelterjedtebb. Én most egy méghosszabbat raktam fel.
Üdv Urak!
Két pár vadi új /bontatlan csomagban/ Brembo sinter első fékbetét/07YA23SA/ 12pénz, ha valakit érdekel.
a jobboldali kettő minek a gyárija? Mert a bal oldaliak a thundercat-re valók azt látom.
Frissen felújított gyári kormány végsúlyok keresik új gazdájukat.
Homok szórva és színterezve lettek.
meg aki már túl van a fetrenbergeren az már máshogy tekint a motorra :D minek kínlódni vele mikor az oldalán szikrázik akkor a szép számlappal is ugyanúgy fog szikrázni .
Persze ez csak hülyeség igenis kell faragni rajta hogy egyedi legyen hogy jobban tetsszen elvégre ez a hobbink amire az időnket és a nem létező pénzünket költjük
Ha valakinek meglenne letörve az oldalidomok képen bekarikázott darabkái, értesítsen, kellenének!
erre én is emlékszem, talán még képet is tett fel a végeredményről, de nem szeretném elcseszni ha nem muszáj, na meg azért ez a kis csinosítás 5-6e-t nem biztos hogy megér...
a mutatót át kell emelni a pöckön aztán megjegyezni hol áll meg
utána egy natúr villával le lehet pajszerolni a mutatót
esetleg egy összehajtogatott papírzsepit alátenni hogy ne karcolja az eredeti számlapot
Nem tudom, nekem a untató levételéig szinte semmi probléma nem adódott.
A számlapot 2 csavar tartja, a mutató alatt. A világítás csere nem gond.
volt itt már a régebbi tagok közül aki megcsinálta ezt csak fehér számlappal úgy emlékszem nem volt jó móka
Az enyémet már szétszedtem, ami picit húzósabb az a mutató levétele de az sem lehet bonyolult A világítás foglalatok adottak én színes smd ledet tervezek beletenni esetleg többszínűt. A burkolatok meg a plexi bontása több időt vesz igénybe mint az órák szétszedése.
Azt már megnézted hogy miképp kell az órába beépíteni?
Sziasztok!
Esetleg valakit még érdekel:
http://www.ebay.com/itm/Yamaha...
Hát, kinek mit jelent a motor, motorozás
Miért? Csak az álmát szerettem volna valóra váltani....
Kaptok beutalót az UROLÓGIÁRA ha már ilyen visszatartási problémák vannak...
Jaaaaaaaaaaaa ezen segítek neked,ha megyek hozzád akkor megteszem és lesik az állad............
Hogy te mekkora buzi vagy száradjon le a tököd hogy soha ne tudj lehugyozniegy motort se, max egy DRZ-t...
Nekem egy thunderkottol max akkor esik le az àllam ha làtom hogy valaki ràhugyozik
Ja ja, szép lassan készülget az új köntös, majd leesik az állad ha meglátod. Jól sejtem hogy már a járó gipszedet koptatod?
Végülis nekem mindegy mert se igy se úgy nem kell meg mièrt nem rakod fel s te szarodra azt hallottam lassan kèsz lesz.
mintha nem egy DRZ lenne rákanyarítva, látom még menthető vagy Biztos a sok pálinka...
Ok, csak a te kedvedért hogy értsd :D nem csak párban válnék meg tőlük. De... amiért meg van mindkét oldalra való, azaz a "pár" ,számomra a mondat alapján nem egyértelmű hogy csak párban válnék meg tőlük. (éljen Grétsy László tanár úr)
Te figyeljémán te főtudor ez nem cipő hogy párban áruld ha így folytatod még 2350-ben is a tied meg a leszármazottaidé lesz
A hét műtárgya: