Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csoki.

Ilyet keresek: kipufogó bilics

a lényeg ilyen szalagbilincs legyen és lehetőleg ne 3000 ft ért
41mm és 54mm es csőre húznám rá
ma voltam a láng autóba.. nem tudtak adni. tudnátok ajánlani egy boltot ahol kapok? ja és lehetőleg Pesten. .. tom bármelyik sarki autósboltba kapok, csak nem ismerem a környéket.

köszee ja és Frenky.. hogy van a számítógéped?
Rendben. Szerda délelőtt jön a kárszaki és utána hozzáfogok a én is a kárszakértéshez, aztán keresni foglak. Egyébként merre laksz ?
Szinte mindenem van hozzá, emil az adatlapomon.
Sziasztok!
Ma délbe sikeresen elém fordult egy Mazda kisteherautó, minek következtében az idomzat sérült. Valakinek van-e eladó műszerfal borítása és jobb-baloldali borító elemek?
Az ígéret sz szó.........A telefon ki volt hangosítva már nem tudod le tagadni gyökér......Tik-Tak.....
A k**** életbe de ráér valaki ahelyett hogy a transalp hirdetéseket nézegetné
nem kevés alkohol fogyasztós előtréning kellett ehhez
Ma hosszas és kitartó gyakorlás után sikerült hosszában félberágni egy ropit
Jaja.....
A tempomatra gondolsz
Pecabotot hozzad.....
Na jo nekem nincs erre időm mennem kel egy baràtom szâmit ràm.
Figyu! Egrusnak írtam, viszek egy kurva kemény gipszes verőembert magammal, hogy az ár jó legyen......
Indulnál? Jaaaaaa Te hozod a reggelit is elfelejtettem.....
Majd ha ott leszek innét szèp veszíteni làtod most is a telefonomat nyomkodom ahelyett hogy indulnék.
Uuuuuuuuuuuuuuu, gec azt hiszem bukom a DRZ behúzását.....
Joooooooo reggelt honvèdek kalandra föl!
Tikkk-Takkk.....
Ma reggel 9 órakor ki volt az aki az Üllőin motorozott a városból kifele, és nem volt fenn az oldal idoma?
Ilyen színű volt a gépe:
Ha már csöpög, nagyon érett a cserére! De ha csak szivárog, akkor is cseréld hamar. A gond akkor van ha csere után is ugyanazt produkálja, mert akkor a teló szárak is görbülhettek. Viszont ha már szimering csere, akkor evidens az olajat is cserélni.
Sziasztok! Finoman csöpög az olaj az első teleszkópbol... szimering csere megoldja ha csak nagyon enyhe a történet? Noh meg valaki tudja mennyi egy pár szimering?
Szép kilátások
Na most már tuti ott leszek ha belegebedek is

Én meg betartom amit ígérek....Ha késel enyém a DRZ..........
Sose kések
Ha elkésel nincs papír!