Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LSL ha sznob vagy
Lattam tommiboy fele gombat akcio kozben bevalt.
Köszi szépen mindenkinek!

Valóban csilli villi a gép. Szerencsém volt, mert nagyon meg van kímélve, és full gyári rajta minden. Mindössze fém fékcsövek kerültek rá, s ennyi.

Bukógombából, mit ajánlotok, vagy hogy megy ez, mert még soha sem volt dolgom vele. Arra már rájöttem hova kéne feltenni, de mit, és milyen.

És néhány kép még róla:
Baszki, hogy mostad le így? Az Én motorom utoljára a gyártósoron volt ilyen tiszta!
Grat! Nagyon szép!
Látom, nagyon fel van prögetve ez a topic! A bukó gombára még mindíg várok egy kis választ.
S akkor ő lenne a kis gépem :)
Sziasztok!

Végre elérkezett a nagy nap.... Tegnap óta én is vasmacska tulajdonos lettem.
Első nagy gépem, és beleszerettem egyből. Képet ami tudok beteszek a gépről. Már most úgy érzem megérte a vétel!

Egy kérdésem lenne. Bukógombát szeretnék rávenni, és ki mit ajánlana. Mint formára, mint minőségre.
Válaszotokat előre is köszi, s a kép hamarosan érkezik.

Széles utat!
Mi Hajdú Bihar megyében, Debrecen mellett.
Eladó!

2002 évj. Yamaha YZF600R Thundercat, királykék színben 2 -ik tul. Képek és info: http://yamahayzf600r.fw.hu
Köszi!

Helyileg hol vagytok?
Helló oké akkor a számom:06703138922,Radócz Antal
Szia!

Engem mindenképpen érdekel vmilyen elérhetőséged, ha szükségem lesz vmire akkor jelentkezem.
Köszi!
Helló ha valakit érdekel YZF750R motor alkatrészei akkor írjatok.
Sziasztok!
Tudtok valakit akinek vannak tapasztalatai YZF 750 es masinával ("94 -es évjárat)
Sokat segítene.
Köszi
Irányár: 1,249M Ft.

Üdv!
szép moci! mennyit kérsz érte?
Eladó!

2002 évj. Yamaha YZF600R Thundercat, királykék színben 2 -ik tul. Képek és info: http://yamahayzf600r.fw.hu
eladó
1-------------tulajdonos
2003 .05 .
30 000 Km
castrol 10 w-60
kis sérüléssel, 3000 m magasan , Alpok-túrán, havasesőben letettem
14 000 volt a gyári gumiban, buta voltam ...
-NEM VOLT MÉG EGYKERÉKEN-
-NEM VOLT MÉG LESZABÁLYZÁSIG FORGATVA-
( 35 ÉVES VAGYOK )

extra : DUPLA ,yamaha, gyári dobok
150 mm-rel megemelt kormány

1 300 000 Ft
Emberek hilfe!! Szereztem jobbos tükröt a gépre de csak most jöttem rá, hogy az előzőnek nem a szára tört el hanem az ami fel van csavarozva a fejidomra. A képen jól látható, hogy miről beszélek. Na egy olyan kéne nekem.
jo motor annyi biztos
néhány hete pillantottam meg ezt a motort...
És akkor megváltozott az életem...

NEKEM KELL EGY ILYEN MOTOR!:)
de csakh a lesz A jogsim addig elvagyok a TZR-emmel:)
De ezeke az idomok meg áááááhh brutális nagyon megteccett!!!!
Ez lesz a kövezkező motorom, Teljesen beleszerelmesedtem!
Tégy úgy.
Ha 2000 res akkor már esetleg, mert 97 est láttam 750-850 között... Majd meggondolom, köszi..
Hát figyu. A moci 1,25 millióért volt hirdetve 2005 márciusában. Yamaha Halásztelek. Most teljes lelki nyugalommal merem állítani, hogy a motor tavaszra jobb állapotban lesz mint amikor Én vettem! Ezért az árért (ami alkuképes persze csak ésszerű keretek között) kapsz egy olyan motort amire egy kanyi vasat nem kell költened az elkövetkező 6000km-en. Gyakorlatilag minden kopó alkatrész új lesz benne.
Az árhoz meg még ezt fűzném hozzá:
www.kepesmotor.hu/yamaha/i?p=1...
www.kepesmotor.hu/ yamaha/i?p=1...
www.kepesmotor.hu/yamaha/i?p=1...
www.kepes motor.hu/yamaha/i?p=6...
www.kepesmotor.hu/yamaha/i?p=5...
www.kepesmotor.hu/yamaha/i?p=6...
www.kepesmotor.hu/yamaha/i ?p=1...
Úgy, hogy azt merem állítani, hogy 900-nál többért fogom meghirdetni. Az enyém 2000-es évjárat, 43000km-rel. Valószínüleg fogsz találni olcsóbbat is mint az enyém. Ha még is érdekel szólj és írok róla.
Megértem az árat, hisz nekem is volt egy csúnya balesetem, csak idom sérülés, viszont karcosan vettem a gépet 500 körül annó, sikerült helyrepofozni, ráköltöttem már nagyon sokat, több száz ezreket, s jött egy állat, és elszállt minden... Tehát ismerem az érzést, de egy picit sok érte nem?
Á ugyse fog kelleni. Elestem vele 2005 novemberében. Komoly szerkezeti kár nem volt(már mint blokk váz) 40-nél elcsaptam egy öregasszonyt és elcsúsztam vele, de sajna nekicsúszott a padkának és az elnyomta a fejidomot. Meg persze a jobb oldala is kapott.Vártam a biztosítóra, aztán megvettem a gixxert ezt meg elkezdtem megjavíttatni. Nem soká kész lesz.900 körül akarom eladni. azért ilyen drágán , mert eddig 250 ezret költöttem rá. Ha nem kell senkinek nekiadom az Apámnak. Ha már ennyit küzdöttem vele(idom keresés stb.) nem akarom szaré hugyé elkótyavetyélni, akkor inkább el sem adom.Ha még most is érdekel akkor írok róla hosszabban.