Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen mindenkinek : )
hát épp ez.. van egy fehér üléspúpom xD de baszhatom ha vinni kel valakit... :D Téll srácok am ki milyen olajat használ?
annyira nagy akadályt nem hiszem hogy fog jelenteni, az előttem szóló elmondott kb. minden dolgot
van olyan ismerősöm akinek nem ér le a lába egy egy szuzuki drz 400-asról, pipiskedve száll le, fel, de szerintem megszokás kérdése (picit féloldalasan lecsusszansz az ülésről és kész )
A gyáriról csak pipiskedve maximum. az én lányom is kb ekkora mint te a megoldás a buyunlimited.us nél van ültető szett amit be kell rakni meg a gyári hátsó gumit lecserélni 120/70/17re és igy kb 3cm et nyertünk most tök jól leér a lába én ennyit tudok javasolni
Sziasztok ! :)
Most vagyok itt először :D
16 éves csajszi vagyok és kinéztem egy yamaha yzf r125-öt..
156 cm körül vagyok, és nemtudom, hogy ez akadály-e :D
Le fog érni a lábam? :) Ettől az egytől tartok csak. :)
Ha valaki tudja nagyából, tapasztalat vagy ismerős mesélte vagy ilyesmi, lécci ossza már meg velem ! :)
Köszii előre is, sziasztok!
Sziasztok van egy eladó Yzf-R 125.ösöm. Külföldi papírjai vannak de rendszámozható, sajnos idomok nélkül mert az előző tulaj nem adta oda hozzá, szerinte "ez nem fér bele az árba". De amúgy nagyon jó állapotban van, új első és hátsógumival friss olajcserével. Akit érdekel írjon a sabbass@vipmail.hu mail címre.
További szép napot!
ha nem tudják megszerezni, és szeretnél utast vinni, akk. kénytelen leszel befáradni valamelyik yamaha szalonba, hátsóülést venni
(cink ügy, ha van egy bombázó... )
Sziasztok :D valaki tud R125-öshöz eladó hátsó ülést, mert nekem csak üléspúpvan és a kereskedés nem bizt h megtudja szerezni az előző tulajtól a hástó ülést.. lécci ha valaki tud írjon! :D
Yamaha Harmati? Ne csináld már hogy Yamaha szalonban nincs R125?!
yamaha márkakereskedés....
császtok, kéne bukógomba a yzf-re, vki tudja honnan tudok szerezni? mert már kerestem de nem találtam...
majd 1.3 misiért veszel egy újat ?

én yamahazakar-t ajánlom biztos megoldanák ha annyira fontos...
de basszus én voltam már pár yamaha kereskedésbe és azt mondták hogy nincsen és nem is hoznak be, és ezzel az erővel azt mondták keressek másik yamaha kereskedést! CSeszdd meg nem találok ahol van ott használt , vagy nekem kell behozni
http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/motor/2G4C6G7HHLHGDMDGRK82PH65
91OWGGK829MDMOOOZY4QA707LJMOE361I0G85T72RWU7IE919508OAFWSLFGRC5OQO3LGFI
HWCU4K0U5EKF0P6OLRLHZTE1WWJSKKT736W2TOA6A8PGMMPFLQPQSAJST9G75ZL83L8J78G
1J0J0KZ79CD/page1

A link nem sikerült de próba próba
Yamaha márkakereskedésben illetve használtautó .hur125
valaki írjon kérlek titeket!:(
sziasztok, mindnekit üdvözlök Én Laura vagyok Azt szeretném kérdezni hogy a Yamaha YZF R 125-ös motort hol lehet meg venni? szétnéztem már a neten voltam néhány motorboltban és sehol sem találtam... tudnátok adni tippet hogy hol keressem? Aki tud kérem segítsen, Előre is köszönöm:
LAURA
hali... valakinek akinek fehér R-je van és szegedi/környéki?
most nemrég láttam egy fekete yzf r125-öt nyíregyházán a piros házaknál...
a tulajdonossal gurulhatnánk a hétvégén
tegnap haza hoztuk 280km ment bele,
nekem általában csak a hétvégék jók, mert kolis vagyok + sok edzés
nekem jó lenne valamikor suli előtt még egy találkozó
(Debrecent nagyjából ismerem, így nekem ott is jó )
kösszi azért :D
Én még nem találkoztam egy r125-ösön sem kormánystabilizátorral, és weboldalon sem láttam. Spanyolban van R125 kupa ott lehet használnak valami spécit! Nézz körül arra felé!
akkor nem tudtok nekem segiteni? nem tudom h van-e valkinek ilyen?
Hello! Én Debrecenben lakok, erre felé van vagy 5 r125-ös! Ha akarsz egyet gurulni akk nézz le erre felé!