Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajrá B+! Húzz bele!
Ott esett az éjjel? Somogyban goromba idő volt, szakadt villámlott, itt csak a szél fújt kicsit rövid ideig, bár a levegő felfrissült.
Kár idegeskedni Fater. Nyugodjon le mindenki a piTába. Soha semmi nem fog változni, sz@rni rája. Pap leszek az kurv@ isten!
Szia Pogi!Sajnos mostanában nem járok felétek,mert a mama betegebb lett,találkozóra sem tudtam elmenni Kenesére.
Ha számítottam volna Rátok, akkor várakozó állásponton lettem volna!
De néma gyereknek............!
Voltak halaszthatatlan intézni való ügyek,de azért fürödtünk is jócskán,le is égtünk secperc alatt.
A Jó Isten áldjon meg titeket vagy 5-6 apró gyerekkel! Telefonotok nincs? Ságodon voltunk az aprókkal estig! Ilyen melegben rendes ember a víz alá bújik, Balaton -körüli kolbászolás helyett.
Na ma beálltunk a kapudba,de nem voltál otthol.Így az utcán ittuk a szódát!De majd legközelebb.Azért a 230 km legurult ebben a melegben is,Zamárdi fürdés,Tihany-kaja,Hévíz fürdés,este 8 ra haza.Én a ZX el voltam,had járjon az új dugó benn,ha már a városban nem használom.De azért kibirta.
Örülök hogy Ti sem fáztok! Jobb ebben a melegben csak 45 max-al menni. Erre vannak meggyártva. mindjárt megyünk a Lábdi strandra, az aprólékokkal. Lehet hazafelé már szaladni kell majd!
Jó napot!

Meleg van, gatyarohasztó idő, a masinán is elégggé jó most a fűtés. Tegnap elmotoroztunk feredőzni a bátyámmal és útközben a simsonoknak is melege lett, a cél előtt nem sokkal mindkettő leállt. 10 perc várakozás, gyertyacsere után tudtunk csak továbbmenni. persze nem én mentem elöl, nem értette miért álltak le a motorok. Hazafelé már nem volt gond mivel átvettem a felvezető szerepét és kényelmesen 40-45-l ballagtunk.
Szép jó Napot az Uraknak! Felétek sincs hideg? Mert itt sem kell szívató az indításhoz .
Az a jóóó!
oké....mind a kettőt meg kell mérni. Bár most nem tudom mi lett a zöldel....2 ezret mutat alapjáratnak és szerintem valós. Most meg le sem áll amióta vissza tettem a nagy karbit rá.
A híd alatt mi lehetett!Szinte habzsoltak.Tudták hogy természetvédelmi terület. .Legközelebb megmérjük rendesen a fordulatodat!
Láttam a videót.....tuti melegük volt szegényeknek,ilyenkor az oxigén hiány miatt pipálnak.

Nekem hála az égnek mind e kettő motorom jó Bár leállás alatt a zöldet meg kell csapágyazni.
Paprikás liszt és sör a poraikra!
Nem tudom éppen miben settenkedtem, de szerintem éppen Gróton a thermálban.
Sziasztok!
Tegnapelőtt jártam Józsi felé,de nem értem el telón,így fel sem mentem-volt egy hévizi fürdés,utánna Tihany-Zamárdi rokonságlátogatás-majd temető,sírrendezés-aztán egyjuzam Kanizsa.Ja Zalán is voltam hidvégnél,nézzétek meg a videót.
https://www.youtube.com/watch?...
Ja hazafelé kicsit meghajtottam az Agilityt,ennek következtében gondolom aztán-mivel a napokban már nehezebben indult,-most már el sem indult reggel.Csibével kicsit turáztunk rajt mire elinditottuk,de asszem a porlasztót ki kell kompresszorral fuvatni,mert most már a szivatót kicseréltem jóra,de igy is nehezen indul ebben a jó kis melegben. Valószinű a pár év állás lerakódásai kezdenek feljönni.Majd hétfőn pucoválom kompresszorral,stb.
Jó pár szép domolykót,bodorkát és dévért. Megérte felkelni hajnalban
Fogtatok valamit?
Én ma már ittam vizet sört, tejet , de most van a nyár, most van az ideje ennek a dög melegnek!
Hajnal fél4-kor már motoron voltam......mentünk horgászni,na akkor faxa volt az idő
most meg tömhetem magamba azt a 4 liter fagyit amit a meleg ellen vettem......
Nem tudom, de köszönöm előre is! Szólni fogok! Meleg van.
Elkészült a szerszámtartó
Mikor jössz érte?
No az még egy biztonságos megoldás, zivatarban fa alá szaladni, hogy aki megázott, azt lehetőleg a villám is agyoncsapja!
Hát mentem eleget az biztos. A tóparton elég rendesen eleredt az eső, siófoknál valóságos felhőszakadás volt. Nem irigyeltem akiket elkapott, főleg az a sok kerékpározó ember, gyerekekekkel együtt a fák alatt kerestek menedéket a hirtelen jött zivatar elől.