Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt elhiszem,de számolj utána ha fél kilenckor is indulnánk innen (már dög meleg van akkor!) és amire le érnénk.......(kurva meleg van már!)...kibaszottul nem lenne kedvem abba melegbe mászkálni sok sok ember között. Jó korán megyünk oszt kész. Jön a kollégám is
Egy óra alatt oda lehet érni 50-el. Innen nekem a 70 km másfél óra. Hatvan perces!
Nem esne neked jól az a kolbász! Lefogadom!
Nem baj....de az is megoldás hogy fél kilenckor indulsz,addigra mi már jól bekajálunk ott sült kolbászból Végül is......ott úgy is utolérnél minket
Pedig akkor minden szépeket fogok mondani!
Háááát....szerintem igen
Ne bazz ki velem, akkor nekem innen már 4-kor el kell indulni?!
Akkor már rég bejárjuk a fele bolhapiacot......6:00 indulás tőlünk
Hajnali fél kilenc!
Jó hogy mondod a játékot....engem megy várnak a Battlefield 4 -en

Na pápá mindenkinek
Na megyek, játszok egy kicsit, aztán csicsika. Holnap meló.
12-s betűméretet még egész jól tudom olvasni. Erős fénylnél még az apróbbat is de akkor gyorsan fárad a szemem.
Fél kilenc? Minden rendes munkás ember már túl van fél lityi páleszon arra az időre
Ó....távolra nekem is jó a szemem mint tikhordó kányának Csak a közeli...meg a sok kibaszott apró betű
Kora hajnalban fél kilenckor, ha virrad ha nem , szoktam kelni!
Sajnos jó ideig nem csináltattam, de tavaly óta van, nemrég már egy kicsit erősebbet is kellett, mert mintha romlott volna a látásom. Olvasó kell, távolra jól látok hála az égnek. Érdekességképpen az elsővel nagyobb tartományban látok élesen mint az újjal.
Nem azt írtam vala? "Hajnali 7 óra.......az mióta délután? .....de mehetek 02:00-kor is.............
Azt érezném.
már én is használom....most kaptam egy nagy telefont...5-ös kijelzője van,négymagos proci,1giga memória....de már ahhoz is kell szemüveg
Nem fiatalodunk semmit.....
7 óra az már délután, Te. 7 órakor még szunnyadok, olyankor csak a kutya van ébren.
Lehet rajta ülsz!
Hajnali 7órakor már dörömbölök a páleszért ...megiszunk mindent,aztán mehetsz a dolgozóba
A szemüreg nincs rajtam.
Most lebuktam.
....persze,mert elárultam