Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hiszem, hogy a te kukacodra kapitális halak akadnának!
Ezelőtt sok évvel 4 sebességes simsonnal mászkáltunk a bányában! De mikor a kocsmába mentem sörért, akkor a 4. sebesség nem sokat ért.
A hangja alapján 50-nél 7500 körül foroghat. De nem vagyok zenész!
annyit mutat...
De a hétvégén beleteszem a négysebességes blokkot....és megnézem azzal mit mutat
Nincs az annyi! Majd bemérjük . Dolgom volt nem értem rá foglalkozni vele. A Hondával randalíroztam!
Csibe....ment mail
Szuper,szólok az új motoros kollégának is hogy jöjjön el ő is
Köszi...igazábol akkor nézne ki jól ha már a festés is meg lenne
De szerintem azt is megejtem hamarosan,mivel holnap hozok még egy simsont Amíg az új szerzeménnyel járok,a régin lesz ideje száradni a festéknek
Fainul néz ki a motor a felszerelt műszerekkel.
Szia Pogi!

A hétvégém pihenős lesz, de Szombaton családi programom lesz, ha nem jön semmi közbe esetleg Vasárnap elugorhatunk egy haletetésre ha neked is megfelel. A héten még jelzek, hogy mi lesz részemről.
Szia Csibe. Mikor megyünk hévízre tököt áztatni?
Szia bácsi A neten nézted már a sárvédőt?
Hogy áll a fordulatszámmérő beszerelése? Tapasztalatom szerint többet mutat a valós fordulatnál,de majd a hétvégén kicserélem a blokkot egy négyzetességed blokkra.Most pl 50-kmh sebességnél 9000-9500-az mutat.Kicsit sokallom
Több helyen repedt, ha nem tudok olcsón szerezni akkor leveszem, és hegeszteni -lágyítani kellene több helyen.
Miért kell ép sárvédő, ami fent van az sérült?
Jó reggelt!

Gondolom nem tekergett még ennyit a simsonnal? Na meg ilyen illusztris társasággal motorozni sem utolsó.
Te Laci tényleg jó az a festés, már többször észre vettem , hogy messziről rápillantanak, a sárgára ha megyek vele! Még kettő ép sárvédő kell !
Pedig ha egy pár fekete csikót festene a sárga hátsó felére még szépen is nézne ki......pont mint egy darázs
Jaj.....még nem is találkoztál az új kollégával
Igazi Simson bizi,és kiaszott jó srác
Keni vágja a simson szerelést! Az övé a piros~fehér a képen.
Tetszett neki a tegnapi nap Majd megismered,jó fej
Jó estét!

Egész jó színe lett annak a motornak. Nem, nem a sárgára gondoltam. Viccet félretéve, jó lett így legalább tényleg jobban éstrevehetnek, persze csak ha akarnak. Tej...Brrrr még a hideg is kirázott. Azt csak kávéban tudom elképzelni kis dózisban. Szomjoltásra ott a ser.
Pedig még lehetnék áramvonalasabb is a Simson teherbírása miatt is!
De szépen mondtad B+! Sem éhes sem szomjas nem voltam amit mondok csak a humor miatt mondom! Finom volt nálatok az ebéd, meg minden! Még megszereltem a szivattyút, és este éheztem csak meg!
Ó hogy szólalna meg a himnusz amikor pont a wc.-n ülsz
Hát nem mondtam neked hogy gyere kajálni meg inni ott a piacon? Szerinted én hülyeségből hívtalak ? Enni és inni kell.....főleg ha olyan szépen invitálnak mint ahogy én tettem
Jó is volt az a kis sűltkolbász meg a ser
Ha azt a csepp tejet nem iszom meg, akkor hazafelé már zörögtem volna, még így is féltéglákat köpködtem.
Itt sorakoznak a motorok. A Tejívós képet nem rakom fel,mert az megbotránkoztató lenne részünkről
....meg a páleszre is Ó hogy ez nem jutott ott eszembe
Amugy szijjjja Csibex
Jó köre volt az öregnek,amikor megláttam reggel szegényt.....hogy mennyire remeg (azt gondoltam le kellene öntenem egy vödör vizzel,mivel úgy reszketett mint aki epilepszia roham közelében van) de rá jöttem hogy csak fázik. Becsületére váljék hogy hajnalban elindult egy ilyen jó nagy körre. Nagyon jó volt Sokat röhögtünk
Főleg odafelé......kézzel lábbal kalimpáltam neki hogy " Ott a kocsma,egy kávé jól esne" ....de csak ment elől ,mint aki letépte láncát Jó kis nap volt
A Tomi is ott volt, a négyütemű robogóval, kávéztunk a csarnokban, és nem akartunk bekávézni!