Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na persze.
Végül is kismotorral is egész jó tempót lehet tartani, autóval sem sokkal gyorsabb, főleg ha a korlátozásokat is betartja. Ma hajnalban nekem sem volt melegem mikor leszálltam mozdonyról, szabályosan didergős idő volt. Cordurában nem szoktam fázni, az enyém egész jó szigetel, mostanság még az utcaseprő mellényt is hordom az is fogja a szelet. Így utólag jutott eszembe, egy kávéra benézhettetek volna hozzám.
Meg akartunk állni minden kocsmánál, de odafelé én vezettem a sort, és nem voltam szomjas, visszafelé a Pogi ment elöl de akkor Ő nem volt szomjas.
Szia Laci! Lehet tartani az 50-es tempót vele én reggel innen 85 perc alatt értem Egerszegre, igaz fáztam mint a kutya. Autóval sem szoktam sokkal hamarabb!
Jó reggelt!
Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni de a lányom hazajött és most fontosabb volt vele lenni, mert pár hétig megint nem lesz. remélem lesz alkalom még a közeljövőben egy találkozóra. A Pogi motorjára is kíváncsi lettem volna a sárgáról nem is beszélve. Egyébként gratulálok a hosszútávú motorozáshoz Józsi! Ugye, hogy ilyen kis motorokkal is el lehet menni hosszabb távolságokra? Igaz kicsit lassabban de csak odaér az ember gyereke bárhová. Jó tanács, több megállást kell beiktatni akkkor a hátsó fertály se sínyli meg annyira az utazást.
Csak az ülőfelem senyvedt el kissé!

Örülök neki. Jó kör volt a mai,jól is éreztem magam:)
Megszereltem a szivattyút! Természetesen a sikeres hazaérkezésem után! Már a sörömet is megittam! Mind a kettőt!
Megyek, ott leszek!
6-ra ide tudsz érni ? Vagy tartsak ébresztőt?
De magas igényeid vannak, jó hogy fehér ruhás szűzlányokat nem akarsz, hogy lapátnyéllel legyezzenek nehogy ebben a melegben megizzadj!
Először azt hittem valami bűnözőt keresnek és ezért zárták le az utat.

Szerintem meg jegyeztek maguknak " Na,ezt a motorost se állítjuk le soha többet "
Jó estét!

Most értem haza munkából és hazafelé vezető úton szondázás folyt, teljes útzár mellett. Megint beloptam magam a rendőrök szívébe. A zene üvöltött a fülembe, látom hogy jár a szája, mondom biztos akar valamit. Kihúztam a jacket a telefonból és mondom neki: Most mondja mit szeretne. Szokásos szöveg és azt mondja fújjam meg a szondát. Mondom nekije az nem olyan eccerű. Ráértem, úgyhogy leállítottam a motort majd felhúztam középtámaszra és nekiláttam kibontakozni a sisakból. Ez ugye időbe telt és a fújás után ugyanolyan komótosan visszaöltöztem. Mögöttem meg szépen gyűltek az autók, hallottam ahogy mondja a másiknak: Ez hihetetlen, miért nem megy már el. Ja rendőr bácsi ez nem lóverseny ám, rendesen be kell öltözni a motorozáshoz meg a zenét is hallgatni kell hazáig.
Dehogy szereltem ! Majd talán a hétvégén!
Oké. Te beszerelted a tiédet? Milyen lett?
Egykor indulok!
Nem szoktam késni!
Nem szeretném ha késnél, mert felfalatlak a Pocokkal!
14::23
Pogiíííí! Mikor érsz haza holnap?
Ha hatkor indulunk ,akkor is odaérünk 7.30-ra! Még ha a pogi Simsonját tolni is kell!
Vasárnap mikor lesztek a bolhán? Körülnéznék én is.
Na ez a beszéd! Pénteken akkor gyere,be szerelem azt a műszert....meg lehet mást is
most lépek....dolgom van még
Ne szrjál be, max. fél hétig odaérek. De lehet nem megyek hozzátok hanem a körforgalomnál megvárlak.