Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csönbe legyé Tee!

Dógozok. Vasárnap mikor terveznéd a feredést?
Merre vagytok vének? Senki nem motorozik?
Ismerem azt akié volt. Még Te is ,és megbízom benne. De a héten ezzel megyek melóba.
Nem kellene előbb kitapasztalni? Nagyon friss még az a motor!
Szépen jár a motorja.
Azt hiszem ez jó üzlet volt
Vasárnap már ezzel megyek hévízre tököt áztatni
Hajrá! Nehogy emiatt felsírj éjjel álmodban!
Megyek is vele egy kört.....nem bírom ki
Nem....ennek a blokkját teszem a zöldbe! Még járatos ez a blokk!
Annyiért megérte!
Csak azért kérdeztem, mert a zsugorított kipufogóról lespórolták a kétütemű motor lényeges tartozékát, a rezonátorcsövet, ( a cső kúpos részét)! hamarosan át fogod tenni a másikról!
Jól megy,km óra az nincs rajta de reggel ezzel megyek dolgozni és megmérem GPS~el
Amúgy 50ezer volt
Összehasonlítva a tieddel hogy megy?
Te pernahajder! Ez a szép simson mennyibe került?
Meg van!
Éjjel nem lesz. Majd talán holnap!
Na majd lesz...jön pestfelől egy adag...láttam egy haverom videóját...szép jegek estek most ott,kb egy órája
Itt egy csepp sem volt!
Na látod.....a kicsi is megteszi azt amit a nagy....kevesebb benzinből. De meg van mindkettőnek a maga szépsége.
Esik már ott az eső?
Egyébként a vasárnapi menet 2,7+ 3,5 liter benzinbe került 250 km szűken számolva. Ezzel én megvagyok elégedve!
Fő a változatosság! Mikor mihez van kedvem!
Tetszett, és az a vicces , hogy ma voltam majd olyan távon a naggyal, és ugyanannyi idő alatt.
Hát a tej? Megitta a cica?
Azért jó köröd volt vasárnap......Kemény vagy öregem,elismerésem
Köszönöm a kérdésedet, szárazon, most tettem a hűtőbe a sörömet.
a 4.-sebességben is vannak változatok.
Pl: 1. Kétszemélyes, vagy nehéz terepviszonyok közötti használatra a gyári 4 sebességes váltó ideális.

2. Sik, jó utakon, kizárólag egy személyt szállitó motorba hosszabb végáttételű váltómű való. Ennek beépitésével a motor főbb tulajdonságai a következők szerint javulnak:

A végsebesség 5-10 km/órával megnő. A motor ugyanazon sebességnél kevesebbet forog, kevesebbet fogyaszt, üzemi zajszintje és kopása csökken. Az utazósebesség nagyobb lesz és a "szétforgatás" veszélye csökken.
Na én is így gondolom...15-ös láncfogaskerék elől....50-nél 7500-nál nem lehet több.
Majd azért még állítgatom,mert tuti hogy ez sok amit mutat

Amugy hogy van ma kedves Józsi úr?