Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

70-es hengerért nem tudnak basz ,még ha bemérik se . Ha meg villanást látsz akkor gázt neki hisz azért 70-es
nem is neked írtam
nem sérült, nincs átütve, csak a szám fölé van ütve, hogy 50cm.
ugye endurón nincs táblácska, kormánnyakba van a szám.
amíg van lószar lesz veréb is....
Én is árulnék mindenféle ketyerét, mert tudnám, hogy a sok simlis fiatal megvenné..... ez üzlet
Amúgy mintha már említettem volna, hogy a fordulatszámkorlát nem igazán megoldás....és nem is minden motorra szerelhető

Mellesleg ahogy BearDr is írta, ha éppen úgy gondolja a rendőr akkor ott helyben lefoglalja....máris nincs lehetőség otthon ide-oda alakítgatni
Ha a motor adatait tartalmazó táblácska sérült, vagy megpróbálták átütni, akkor elhajtanak a picsába.
sziasztok
akkor mi van, ha van egy 125-ös dt, lejárt műszakival, de kismotorként használták, és belekalapáltak az alvázszám fölé, hogy 50cm. eredetvizsgán mi lenne? mert az alvázszám érintetlen.
azért kérdem, hogy nekem megérné átiratni, meg leműszakiztatni.
én nem használok ilyeneket,rendes jogsim van,rendszámos motorral!
csak megmutattam neki,hogy nincs igaza,hogy kamu a dolog és nem létezik...
aki ért hozzá ránézésre látja a nagyobb hengert. Az új szabs szerint a jármű lefoglalható, azaz nem szerelsz ki semmit belőle. De nem a 70-e hengerért fognak levadászni, kár bele a cucc. Ha már bemértek trafival akkor meg hiába van neked akármilyen leszabályzód hozzá.
1. a rendőr nem faszkalap, az te vagy, ha ez a stílusod, és azon gondolkodsz, hogyan játszd ki a szabályokat.
2. a sebességkorlát csak egy része a dolognak, a ccm ugyanolyan része a jogszabálynak, tehát buksz mindenképpen,
3. a rendőr nem keresgél, jobb esetben csak feljelent, aztán magyarázkodsz, rossz esetben lefoglalja a szabs. eszközét, és gyalogolsz.

Azért keménykednek veletek a járőrök, mert így álltok hozzájuk. Minél többen nézik őket hülyének, annál komolyabban fognak szívatni.
tényleg nem kötözködés képpen...:
scootershop.unas.hu/spd/unas_597688/Sebesseg_leszabalyzo_fekkoddal
Ez azért nem így van, te is tudod.

Az smkp kategóriára van ez a kitétel, semmi másra! Azért, mert nem minősül gépjárműnek!
Szeressük egymást gyerekek hisz minden percért kár!
Jó estét!

Mielőtt egymás torkának ugranánk érdemes lenne elmélyedni a variátoros hajtás működésében. Pont. Ennyi erővel bármilyen járművet lehetne ellenőrizni és a vezetőjét büntetni ami többet tud menni mint az adott országban engedélyezett maximális sebesség.
megértem és már láttam régen....
Te mindent elhiszel, amit látsz? Magyarázni minden meg lehet, de attól még nem működhet...az említett dolgok miatt
keress rá a videóra és nézd meg a saját szemeddel...igaz,németül van,nem tudom megérted-e
jó kis urban legend az ilyen....
Le kell vizsgázni, motorkerékpárt kell venni és lehet nyugodtan aludni.
pedig jutubén is van fent vidi róla németországból!már nemtom milyen néven,talán scooter polizei kereséssel megtalálható...
jah igen, az autómata kuplung... ettől függetlenül biztos megoldható, bár én nem szenvednék ilyen hülyeségekkel az biztos.
sebességkorlátozásról beszél folyamatosan
a fordulatszám korlátozással az a baj, hogy nagyon nem pontos.....mert egy robogó sebessége nem csak a fordulatszámtól függ
gondolom fordulatszám-korlátozással.
pl.
1. a robogóknál nem szokás elektronikusan vezérelni a sebességmérő órát, ezért nincs úgynevezett járműsebesség jel
2. miután nincs elektromos sebesség jel, akkor mi alapján szabályoznád le 45 km/h-nál vagyis mikor kéne beavatkoznia...a minek is?
3. hogyan avatkozol be? elveszed a gyújtást? hogyan oldod meg?

csak pár kezdeti problémát említettem....
kíváncsian várom a megoldást
Miért is nem lesz, mesterem?
olyan ketyeréd neked nem lesz..... mert ugye hogyan is szabályozna 45-re? sok mindentől függ egy jármű sebessége és azt lehetetlen egy kütyüvel szabályozni
És gondolod, hogy szétszedi az ülést és megkeresi a faszkalapja a kis ketyerémet, ami leszabályozza a motoromat 45 km/h-s max sebességre?...
olcsóbb egy mobil ki görgős pad, mint egy sebességmérő és elfér a csomagtartóban.... csak szerintem még nem jutott eszükbe