Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erről beszélek egyáltalán nem biztos , az a válaszoktól függ.
ne legyél abban ennyire biztos, hogy figyelmeztetés lesz -mindig- az első
igen és ezért is kapod a figyelmeztetést
első alkalommal bevált dolog :) másodszor már cumi!
Nem azon múlik, hogy szerintem mennyivel megy..... ha "túl lóg" az smkp fogalmán, abban meghatározottakon, akkor rendszámköteles motorkerékpár. Ennyi.
vagy mindegyik 70-es :)
miért szerinted mennyivel megy egy 50cm3 sr max 46-tal
a nem tudás nem mentesít
akármilyen módon, meg kell győződnöd róla.... ha kétség merül fel, el kell vinni olyan helyre, ahol megvizsgálják..... nem megoldás az, hogy majd azt mondod nem tudtad
de ezek szerint te hamar beadnád a kulcsot :) de akkor ott a bünti!
De nem mehet többet 45 -nél , akkor honnan is kell tudnia hogy megy 100-at? tehát nem ment vele 45 -nél többet ,ezt kell mondani :)
Ejj... de jó motorok ezek
tudnád mennyire tekertem....
na ja...... de te nem vagy 130kiló...... alattam max 30al tépne
Egyelőre adás-vételi.
De esetleg még ilyen is van:
milyen papírjaid vannak hozzá?
Nekem egy kicsit szokatlan kérdésem lenne:
az 50-es Zündapp motoromat szeretném rendszámoztatni. Szerintetek van erre valami mód?
Nekem a '75-ös 207-es Babettám 53 km/h-val hasított....anno
igen valóban.....
de ugye nem a kilométeróra mutatójáról beszélünk....hanem a robogó sebességéről, az meg nem mindig annyi, amit a mutató mutat
az asszony jamaha jog típusú teljesen gyári gépe simán megy 55-el még alattam is (persze kell vagy 500méter mire ennyire felgyorsul)
pedig még a kipufogó könyököt is összenyomtam felére amikor terepeztem vele, szóval egy kis extra fojtása is van
babettán kívül minden tud menni 47 felett
bár attól még cumi a 70ccm...... de tudni tényleg nem feltétel róla, mert egy szarabb 70es megy úgy mint egy jobb 50es

amúgy meg menjen az egész rendszer a picsába, ilyenekkel szaroznak amikor a cigók kilopják a szemünket is
el kell törölni ezt az egész sm kategóriát: 125ccm-ig 16 éves kortól a1 és meg is van oldva
persze minden járműre egyedi azonosító is kellene már végre
mivel túllépi a 47 km/h-t a motor, ezért tudnia kellett, hogy nem smkp. Úgyhogy ez a sztori kamu. Ugyanúgy kefe lesz
Beszúrsz egy gombostűt a mutatóhoz s hidd el nem fog feljebb menni :)
de ne várjátok el egy taknyos 20 - évestöl hogy még írni is tudjon
meg egy S
boci lemaradt ey N meg egy Y
nem velem történt . Figurát igazoltatták 70-es sr-er , és első szó mi a baj? nem az hogy jó napot :) . szó szó a vége kapott egy papírt 2 hét múlva vigye be a mocit vizsgálatra. a gyerek szart az egészre két hét múlva bevitte még mindig a 70-es hengerel. Bemérték 70cm3 , jött a kérdés tudod e ön arról hogy nem 50cm3-is. mert ugye vásárlásnál nem kell szétkapnod a mocit , elég ami a számlán van motorszám alvázszám 50cm3 stim. gyerek határozott nem nem nem tudtam róla. na innentől a nekik kéne bizonyítani hagy tudta . Ehhez meg elég egy határozott nem :) És kapott eg figyelmeztetést , de semmi bünti .