Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod kezelni azt a 30-35 Le-t!
Elég gyors kis gép!
Nem hiába az Mv gyártja!!!
Szia Gixerk5Feeling!

Szerinted, ha 125 cm3 a korlát akkor vezethető 150 cm3-ös motorkerékpár???

Nem nem vezethető
Szia fireball!

118-as hozzászólás az egyik kérdésedre válasz a másik meg az, hogy MENEKÜLJ!!!
Ti gondolom tudjátok!
De 150ccm enduro vezethető 125-ös jogsival közúton?
mi vagy te rendőr?
h miiindent tucc erről,amúgy haverom is elkapták így jogsi nélkül,1év eltiltást kapott,és 1 hét múlva indul a tanfojam..
de akkor jöhet,csak nem vizsgázhat?kresz se?
télleg,és akkor mi van,ha elkapnak 125ös rendszámos mocival,és csak 50esre van még?:)
tavsszal pár hónapü ilegális mocizás lesz,még nem lesz meg a jogsim..:)de nem városba,csak a gáton,levan betonozva.. vagy vegyem le a rendszámot,és meneküjjek ha jönnek?? úgyis lenyomom a mitoval a yard kocsit..
Szia Oldpiet!

Hát akkor ha kiderül, persze csak akkor: érvényes biztosítás nélküli közlekedés (monjuk ha olyan balesetnél derül ki ahol nekimész egy több millás mercinek elég ciki). Forgalomba helyezés hiánya, innen eredően forgalmi hiánya, honnan van dolog felmerül mindent igazolni kitől vetted stb. Hosszas procedúra.... sok sok pénz
... és ha mindenre van jogsi csak nem rendszámos a 125-ös? mondjuk robogó?
Tyütyü!

Elvesztél mint szamár a ködben. Gondolom arra vagy kíváncsi mi lesz ha elkapnak..... Hivatalosan feljelentés engedély nélküli vezetés miatt, pénzbírság és kategóriától eltiltás ami a te esetedben azt jelenti, hogy amíg az eltiltás él addig nem mehetsz vizsgázni a kategóriára. Ha más érdekel jelezz.....
Helló tyütyü5!

Itt vagyok.....
POHI ha vagy jelezz!!! KÉRLEK!(meg szeretnék 1-2 dolgot beszélni arról hogy 125-sel meek azt csak 50-re van jogsim, szóval van 1 pár kérdésem)
Most beszéltem egy Londonban élő barátommal, aki le akarja tenni a nagymotor jogsit kint, mert kell a munkájához.
2 nap, és 160 font az egész...
Sziasztok!

Ez eddig is így volt, hogy 16,5 évesen el lehetett kezdeni a dolgot. Én pl.1979.03.04.-én születtem. 1995 ősz-tél felé már jártam KRESZ oktatásra és 1996 augusztusban kaptam meg a vezetői engedélyt. ( egyszer buktam forgalomból, persze nem én voltam a hibás )
hi,

engem nem zavarnak a 17 éves autót vazető fiatalok (ők hordanak suliba ).
igazából nekem a női vezetőkkel szokott bajom lenni mikor le akarom őket előzni földúton vagy 60-70-el mert ők csak 15 -el mennek kb. akkor mindig rám húzzák a kormányt és utána jönnek a "nemzetközi jelzések" .
hát jah,sztem túl hamar leeht meni kocsira...régen nem 18 volt a min?na mind1,felőlem meghalhatnak 16.5 évesen nagy keményen a kocsijukkal,legtöbbnek meg úgyse lesz oan kocsija(gondolok itt a környerzetemre),akik nagykeményen monták a mitomra,h őnekik lesz kocsijuk,és az sokkal jobb,meg jobban is megy...hát tévednek nah mind1
monnuk a 18éves keménylegén 1000es gixeren,asse a legjobb párosítás...
de hát,sok múlikaz illetőn,h mennyire nőtt be a feje lágya,mer lehet,h 16.5 évesen ól vezet,és van,aki 40évesen is szarul(gondolok a nőkre úgy áltaálonnásban)ppersze köztük is vanank ügyesek..
húú,jut eszembe,tesómnak nemrég let meg a josija,lány,19éves,elmentünk,h kipróbájja a kocsit,tipikus női vezető,kezdőbe... uh te.. aztán montam,h ha már itt tartunk,én is kipróbálom,eddig 1× mentem vele 1 kört,hát beültem a kocsiba,és kb úgy mentem,mint tesóm,pedig én nem jártam nemtom hány órára vezetni
fire: igen ez valóban igy van hogy 16,5 évtől lehet menni jogsira és igaz tényleg nem 1000le autóba fognak ülni de sztem sokan vannak akik megkapják 150le-es kiskocsit aputó és mennek menőzni hogy ő menyire tudja nyomni a gázt
simán írsz egy másikat,odahamisítassz 1 aláírást és kész is vagy..
haveorm is így csinálta ,vett 1 simsont 10ér,nem volt adásvételi az öregnél,fél év múlva írt 1et othon:)
másik haverom is azt csinálta..
komoly? annyival meglehetett volna oldani?
Irsz egy uj adásvételit amin te vagy a vevő az eladó meg X Y és kész
mit csinálnátok akkor ha nem találnátok az adásvételit? ezen gondolkodtam 2 napig,amíg sikerült megtalálni
na erre kössetek csomót..
hú de jó hosszú lett
neeem,ezt csak hülyeségből írtam,amúgy én mindig így írok,h a fele hibás,de azé reménykedem,h elbírjátok olvasni...
amúgy ienkor napközbe még pontosabb,este,amikor nemlátom oan jól a gombokat,vagy fárattabb vok,akkor már neccesebb a helyzet,mint azt láthattátok az elöbb..
de amúgy mi ez a baromság,h 50es motor 45el mehet nyélen? hát a babettából is ki lehet hozni 50et...
125ös moci meg 11kw azaz kb 15 le lehet? mz...:)
áááh ,most minden kemény gyerek arról dumál,h 1év múlva mennek kocsira,mer h állítólag 16 és fél évesen lehet menni kocsira...
sztem ez hülyeség,hát 16.5 éves még nemtom mennyire van felnőve 1 kocsihoz,és ott nincs korlátozás,akár mehet 1000le-s viperral is jó nem fog,de akkor is
és akkor h megvettem a mitot,monták,h ők kapnak kocsit,és azzal maj lenyomják a mocim.. hát tévednek,de nembaj...
nah,sztem ez elég értelmes lett,nemsok elírás van benne sztem,most friss vok..
Különdíjat érdemelsz!
A nyelvtani eredményért!

Poén....
na és abból meg ki a halál nézné ki hogy hűha de komolyan megszegted a törvényt haverom! felfurtál egy simót! asszem 5 év börtön??
Szia fireball!

Mi van.......nem értelek...... A simóra gondolsz, hogy ha felfúrják akkor már több mint 49 cm3?
baaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
tehá t,és fölfúrják
letuttam írni jeeeeeee