Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Veled befejeztem egy életre. Elég volt belőled. Olvasdd végig a dolgokat az utolsó hozzászólásig, aztán írj! Már megint jössz ezzel a "fasszopó" szöveggel, de minek? Mint máregyszer mondottam vala, én minden fórumozónak megadtam a kellő tiszteletet. Egyetlen káromkodással, egyetlen csúnya szóval nem éltem feléd, erre tessék...
És ha nem ismersz, akkor légyszives ne nyilatkozz rólam semmit. THX.
Saffee én nem szólalnék meg h ki a suttyó....
Kis fasszopo itt osztja az észt aztán állítom még egy rendőr sem igazoltatta!!!

Én mondtam h nem vezet jóra ha erősködsz a rendőrnek!!!!
Olvass, Mester! Én vagyok az egyik suttyó!
pontosan, én se szerettem a baleset előttig de ott megváltozott a véleményem.
a helyszinelő megkérdezte hogy közlekedtem és azt irta a papirra saját véleménynek is.
elővette a helyzinen a mérőcskéjét, azteltette, mondta hogy nem akar kibaszni vele.
szóval tök rendes volt
Sziasztok.Rendör témához.Nem védem öket de ha normálisan beszélsz vele(nem megveszlek dekára,kirugatlak,kivagy te?..)meglehet mindent beszélni(oldani)Gondoljatok már bele aznap lehet hogy te vagy az x-edik aki totál hülyének nézi.Nekem sokmindent sikerült elintézni normális hozzáálással(jogsinélkül autó/motor,lejárt müszaki másfél éve,150km/h a lágymányosin...stb)Persze fizettem is(ide is,oda is)Ez van-lesz midig.
bár nem vok pohi de hasonló cipőben járok.

állítolag első esetnél csak figyelmeztetés meg x birság.
Kishapsi!

Ez úgy működik, hogy ők:

1.közös szolgálatot látnak el
2.felkérik intézkedésre a rendőrt az ellenőrök

mindkettő jogszerű. Aztán az adataidat átadod a rendőrnek aki jelentést készít rólla és a Volán vagy BKV vagy akármi, kikérheti az adataidat alapos indokkal (ez a bliccelésed) 8 napon belül és meg is kapja.
Kicsi Safee lány , te sem fogtad ám vissza magad
pohi elvileg van olyan nem hogy 1 rendőr nem rendőr szólás nem?

mert az elennörökkel szoktak járni zsaruk, és azokra hivatkozik, hogy ugye akkor vok köteles odaadni neki a személyit ha szolgálatba helyezi magát.de akkor meg jön hogy 1 rendőr nem rendőr, és nem adhatja ki az adataimat, csak ha a volán elkéri.

na bocs az off é csak pont ma szopattam igy a kallert meg a rendőrt.
azt a végén megmutattam a szabadjegyem(faterióom buszos) oszt levágták hogy inen ismerem enyire hogy mit zsabad nekik vagy mit nem
Köszike!

Ideje volt, hogy végre valaki felvilágosítsa ezt a két suttyót...
Na szevasztok !

1. Ha nincs rajtam sapka az nem jelenti azt, hogy a jogszerű felszólításaimnak nem kell engedelmeskedned, mert ugyanúgy rendőr vagyok, sőtt civilben is ugyanúgy rendőr vagyok, pedig akkor még a ruhám sincs rajtam nemhogy sapka és akkor is terhel bizonyos esetekben intézkedési kötelezettség .
2.Csendháborítás van csak az időkorlát szűnt meg tehát a nap bármely időszakában elkövethető .
3.Zsebre nem rakhatod a kezed intézkedés közben, mert támadásnak veszem és "tökönrúglak" , mivel akár kés is lehet a zsebedben, meg amúgysem illik zsebretett kézzel bárkivel is beszélni.
4.Amíg intézkedek azt csinálod amit mondok és ezért a telefonálás sem fér bele, mert ez nem Amerika .
5.Ha elkapnak olyanért amit elkövettél fog be a szád és ismerd el az lesz a legjobb, mert néha ilyenkor még el is engedhetnek, vagy legalább is nem lesz benne a feljelentésben az ellenálló, a rendőrséggel való együtműködést akadályozó magatartás .
6.Amíg jogszerűen intézkedek nyugodtan felírhatod a jelvényszámomat és a nevemet nem fogok megsértődni, de csakis az intézkedés végeztével és nem közben .
7.A rendőr egy intézkedés alkalmával igen is tanú, mert kurva sokat járok a Bíróságra tanúként megidézve mindenféle alkoholista feleségverő majom miatt.

Nagyjából ennyi, ha eszembe jut még valami majd írok .

Jó, kellemes és SZABÁLYOS motorozást mindenkinek !!!!

SZIASZTOK!!!
Nem azt mondtam h megkell ilyedni.....
Magabiztosnak nyugodtnak természetesnek kell lenned mint aki tisztában van mindennel és
avval is mik a jogai és mik a zsaruk jogai..... Csak a nagy pofát szabad elfelejteni mert az nem vezet jóra!!!!!
Engem is akartak már szopatni jöttem haza b. nömtöl nyáron este fél 11 kor melegítem a motort a házuk előtt elindultam az utca végén kb 100 méter után elémvágtak majdnem nekimentem a szar skodájuknak. Kipattannak még járt a motor és azonnal kérték a papírjaim.... Én meg szépenmn lassan bulo le motor leállít és kérdeztem mi a gond??? Aztmondja hogy mit túráztatom a motort itt negyed 12kor!!!! És külömbenis csendháborítás meg hány db a kipufogom meg ilyenek....Nemvolt a zsarun a kalapja egyből kapcsoltam köztudott h ilyenkor nem is igazoltathat!!! Megkérdeztem tőle h az úr nincs szolgálatban???, Mire ő miért? Mondom nincs önön a sapkája.. Csak nézett erre folytattam mondom uram van 2 tanum hogy nem túráztattam a motort mondom önök ketten vannak és rendőr ugyebár nem lehet tanú... Csak nézett utána mondon ha jól látom csak 10:45 van ön mintha negyed 12 mondot volna talán siet az órája??? Megint csak nézett és a végén mondom ja és uram ugy hallottam h már eltörölték a csendháborítást ...... Rájött h azért annyira nem vagyok hülye és visszaadta a papírokat és egy hangos "vezessen óvatosan és jó éjszakát"-tal elköszönt
Ezzel csak azt akartam mondani h ésszel is lehet nyerni egy rendőr ellen nem minden az erő!!!!
Nem hiszem (te is rendőr vagy??) Amíg minket szivattak Davidwrc-t(tesóm) +engem +állítottak 1 rendszámos RG-t is és nagyon kötkrdés+fontoskodás szagavolt az ügynek(ja +kampány van kell a lóvé)
Nem hiszem (te is rendőr vagy??) Amíg minket szivattak Davidwrc-t(tesóm) +engem +állítottak 1 rendszámos RG-t is és nagyon kötkrdés+fontoskodás szagavolt az ügynek(ja +kampány van kell a lóvé)
jogsink perszehogy van. Na de a KPM elkerülés témába valaki!!!!!!!!!!!!!!!!! (Mert be leszünk idézve)
Nem hiszem (te is rendőr vagy??) Amíg minket szivattak Davidwrc-t(tesóm) +engem +állítottak 1 rendszámos RG-t is és nagyon kötkrdés+fontoskodás szagavolt az ügynek(ja +kampány van kell a lóvé)
Olcsóbban járna szerinted az aki rendszámot hord d ejogsit nem?... szánalmas
Halod Joe! Nem kurva mind1 hogy van e rendszám vagy nincs? lényeg hogy jogsid legyen és ismerd a kreszt!!!
De miért nem?????
Ezért vannak berágva a zsaruk hülyék!!!!!!!
Mert Kurva sok a rendszámnélküli illetve a jogsi nélkül motorozó ember!!!!!
Szerinted jókedvből állítgatnak csak motorost???????
Azért mert tele van a f@szuk az olyan emberekkel mint leírtam!!!
Ennyi.....
Én sem szeretem ezt az egész "rendszám nélkül elsunnyogjuk" dolgot, de a rendőrnek is tudnia kell, hogy hol a határ. Tisztában kell(ene) lennie azzal, hogy ő is perelhető, és akit szopat, az is rendelkezik állampolgári jogokkal.

Amikor egy gyereket kell szivatni, nagy az önbizalma. Természetesen ezt egy felnőtt esetében nem merte volna megcsinálni, ez egyértelmű.

"ha elkezded játszani neki a nagymenőt akkor majd jol megszopatnak....."
Ne legyél benne olyan biztos! Ha látják, hogy félsz, be vagy szarva, még rosszabbak.
mr2t kevésbé idegesítő mint te....
Hűű Joe-Z Ez aztán rosszfejség volt!
De ha elkezded játszani neki a nagymenőt akkor majd jol megszopatnak.....
Én is ideges lettem volna arendőr helyében mert utálom ezt a 125-ös rendszám nélkül meg jogsi nélkül motorozunk dolgot.....Meg is érdemli akit elkaptak..... Én hoznék egy olyan törvényt: Jogsi nélkül mész 100ezer a motor rendszám nélkül 200ezer Lehet hogy nem sokan járnának rendszám illetzve jogsi nélkül!!!!!!!!!!!
Gyerek, ne kezd már megit a kötekedést!

Valahol a szivatós rendőr is emberből van. Hiába titkolja. Mi a francért szartam volna össze magam?! Én egyszer tűrtem, hogy szopassanak, többet nem hagyom. Elég volt.
Hu de erős vagy Saffee.......
Szerintem ott helyben összeszartad volna magad......
Nagyokos
Szerinted csak ugy be lehet ugatni egy zsarunak????
Ugy megkurták volna a segged hogy azt sem tudtad volna ki vagy hülyegyerek........
Elviszik a szaros motorod meg téged is a picsába...
Nemtudom mit osztod itt az észt....
Be lehet szólni de finoman értelmesen nem elküldeni a gecibe....
Ne játszd a nagy vagányt mert te ott összeszartad volna magad sztem.....