Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hogyha nem vagy paraszt, akkor valszeg csak figyelmeztet
hát engem már igen sajnos! de nem nagyon érdekelte a rendőr elvtársat, annyit szólt, hogy innentől egyedül menjek tovább, és hogy legközelebb feljelent! de már nem lessz legközelebb...
Sztem is az a lényeg, hogy városban ne nagyon nyomd magad!!!!!!!
Ha ott meghuzodsz akkor nem lessz baj............persze én is buktam már le 2 személlyel, de hál istennek nem állitottak meg!!
Én is hasonló cipőben járok!!
Hisz a névjegy csal!!!!
Nem is vagyok még 16(1990.12.05)
ja,monnyuk én úgyis csak ott mocizok,ahol nincs se yard se forgalom...szval nem bántom én a rendszámot,úgyse jár arra senki,amerre mek,csak aki a kopmhoz megy,motorozni meg azér tok,van 50es jogsim..
Bár én nem vagyok itt ismert, de Veled már beszélgettem...

Mi a fasz*ért kéne menekülni? Én is motoroztam anno a 125-ösömmel 15 évesen, fent volt a rendszám, és a kutyát nem érdekelte... Meg az enyémnek egészen pattogós mély öblös hagja van. Szerintem ha egy köztudottan nem 50-es gépen nincs rendszám, az sokkal gyanúsabb. Nem?

Nincs rádírva sehol, hogy nincs jogsid. És különben is: bent a vársosban mi a francért állítanának meg? Ésszel kell motorzni, és kész.


Én anno autózni is így jártam, 16 évesen amikor gyakoroltam. Elég kicsi városban lakom, majdnem falu. És tele van rendőrrel. Vasárnap délelőtt a rendőröket mindig kiküldték a várshatárokhoz mind a 3 főútra igazoltatgatni. Végeredmény: bent a vársoba sehol senki, így ott nyugottan lehetett menni.
ahaaa,értem,tehát akkor nyélgáz,ha jönnek..
pohi!akkor ha szágoldó szürke mito 1et lácc,akk ne báncs,mer csak én vagyok..
gixer!
40paci körül van a mitom,mer polninis.. hát,csak megbírkózok vele,maj szép óvatosan bánok a kis turbós lovakkal..
de ha pohi rendőr,akkor ő meg se látta,és üzenem neki,h a mitom 124ccm és 9kw,benne van a fogalmimba is!!
Nem megy fel egy kép rossiról, arany bukó van a kezében!
Kár!!
Ezt akartam küldeni!!
Ez az R1 nem tudod hanyas évjárat?
Arany bukó!!
rossié
Gixer!

Megnéztem, de én soha nem bánnék így a motorommal az biztos. Egy kép neked:
Nézd meg a videókat!
Tettem föl egy R1-es videót, épp madmaxel!
Szerintem jó!!
Gixer!

Megmondom őszintén nekem a K4-es tetszik a legjobban, abból is a kék fehér 750-es a legjobban, aztán a K4 600-as, és legvégül az 1000-es. Az újak nekem túl csicsásak, nekem a szögletesebb forma jobban bejött, de lehet csak nem szokta meg a szemem....
Neked tetszenek a gixerek?
Gixer!

Köszi szépen, én is oda vagyok érte , gyönyörű darab.
Ok megtettem!
Kössz!!
Szép az R1-ed!!!
Nekem a régi R1-ek sokkal jobban tettszenek mint a 2004-2005-2006-os!!
Very nice!!
pohi nem egyszerű rendőr, hanem Motrosrendőr!!!
Gixer!

130-as hozzászólás
Honnan vágod ennyire rendőr vagy esetleg újságbol másoltad ki?
Kössz az eligazítást.
Csáá
Always "GSX-R1000K5"!!!!!!!
Fireball!

Ez még lemaradt, nézd meg az adataimat a nevemre kattintva és akkor megkapod az első kérdésedre is a választ.
Gixer!

"A" kategória: minden ami motor ,

"A korlátozott" kategória:legfeljebb 25 KW teljesítményű és 0.16 KW/kg teljesítmény/saját tömeg arányt meg nem haladó motorkerékpár,

"A1" kategória:a 125 cm3 hengerűrtartalmat és a 11 KW-os teljesítményt meg nem haladó hajtómotorral ellátott motorkerékpár.

Ennyi, nincs több.....
Létezik Suzuki sport 125-ös gép RGV-n Kívül?
Mondjuk Gsx-R125?!!
Fireball!

Azt nem tudom elmehet e tanfolyamra de nem vizsgázhat le és szerintem így felesleges is elkezdenie. Majd ha letelt az eltiltás. Szerintem elméleti oktatások mehetnek csak a gyakorlat nem, de ebben nem vagyok biztos.
Ok értem én!
Akkor csak 250-es jogsival lehet?
De nem KW-ra megy?