Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi.De a haveré csak 1 10centis lap rajt a pecsét a motor tipus váz blokk szám azt ennyi
Lenne 1 kérésem.Valaki tud nekem képet küldeni 1 motor vámpapirról? Takard ki az adataid.Nem vissza élés hanem a kiváncsiság miatt kérem.
Haver kapot 1 mocit de a vámpapirja valami fénymásolat.Én arra tippelek hogy hamis lehet.Ezért volna fontos h küldjön valaki 1 mintát vagy linket nekem mind1
Vagyonört akartam írni az ucso sorba.bocsi
Nekem 2008ban volt 1 dt125lc2 vámpapirral 50es ként vettem a blokkban is benne volt az 50ccm de ugy mintha gyári lenne.
terepen kapott el illetve szó szerint tépet le a motorrol a rendör.Volt vele 1 rohadt erdész aki a terepjáróval hirtelen a semmiböl elém vágot,majdnem bele rongyoltam.
Na lényeg h 40000ft büntit meg 2év eltiltást kaptam mert jogsim se volt.a mocival nem tudott mit tenni a rendör.nézegette vakarta a fejét olvasta az adásvételit a vámpapirt de ugy tünt magas neki ez a téma.1óra szorakázás után elengedet.Persze ugy h toljam haza 6kmről a mocit.10perc után már rugtam is be azt go.
De azért nem felejtettek el 3hónapon át napi 3x jöttek el a házunk elött és megáltak benéztek.gondolom motrot keresték.De az már 1hét után el volt adva.
Szóval azért vannak furi de okosan ki játszható dolgok.
Hozzá teszem mostmár 3éve vagyonr vagyok illegális terepmotorozás sajna már ki löve
munkatársamék most írattak névre pár hete egy pótkocsit aminek semmi papírja nem volt, csak a háromszög rendszám még a tsz időkből
a kf simán feljelentette őket, rendőrségen is valamit intézkedtek de a végén csak meglett a rendszám
annyi a csavar benne hogy az állam a tulajdonos, ők csak üzembetartók
szóval kellő kitartással minden elintézhető
nemtom, nekem mióta megvan az SV 2x annyit mentem már idén a simsonnal valahogy a nagy után kell a kicsi is. mint jó kaja után valami pia
Kösz a válaszokat,esetleg valaki más aki járkált már így ?

Köszi!
Sz.tem a csapból is az folyna ha változott volna valami.
Az 50-esek maradtak ahogy voltak adásvételi oszt csá?
Mióta az új faszom tudja milyen hivatal azóta új szelek fújnak hidd el.
Ú bammeg azt se most volt... gondolom.
ezért kell egy okos-ügyes ügyintéző
nekem olyat is átírtak aminek forgalmija sem volt meg csak a rendszám, igaz nem motor volt hanem utánfutó
Az idomok nem voltak, apám vitte be a házba.. anyám meg azt hitte leszakadt minden a motorról... szerencse, hogy nagy sisakban voltam és bőrdzsekiben.. pedig nem mentem gyorsan 70-nel. Megúsztam. Persze utána be kellett mennem a balesetire is, mert a térdeim megdagadtak, meg volt rajtam egy két lyuk... a kézen lábon...
vagy max egy 250es ringdingdidingdiringding.....
20 évesen a nagy galaktikus állandóhoz még elég volt a szimó is
most meg mindenféle haccázassal van csak meg mi?
Apám vett egy MZ-t megvolt a zöld forgalmija, rendszáma, de nem lehetett átíratni. Végleg kivonták. Megérdeklődtem. Bátyám a szürkeforgalmival is szopott nem keveset... ha nincs meg a tulajdonosi lánc és az összes adásvételi szopás van... én így tudom. A családnak van pár motorja innen történetek.
Basszus a védőangyalod ott volt a seggedben.
Régi szép idők... jó is volt az.
Én is vettem anno 125/50-est. Jöttem vele a vásárlás napján haza, sötétben. országúton részeg biciklivel keresztben... elcsaptam mint a szart... azt volt a szerencse, hogy csak a biciklit vertem ki alóla.. persze nekem szaltó, elhajlott minden szétszakadt minden. Szerencse, hogy jött utánam apám, mert elszakadt a cérna és majdnem neki estem. Jöttek arra kérdezték hívjunk mentőt, rendőrt? Mondom ne... egyrészt alkoholista, úgyse tudnék rajta behajtani semmit, másrészt jogsi sem volt... biztosítás se... rendbe raktuk eladtuk. Soha többet.
nem lutri csak ideg és pénzigényes
a régi szürke forgalmis gépeket is lehet újra rendszámozni még akkor is ha a papíron lévő gazdája már 20éve a föld alatt van
Nincs is ezzel gond.
Semmi rosszat nem mondtunk rá, nem szidtuk.

Majd legközelebb hamarabb agyal.

Én is 21 évesen vettem az első motoromat és külföldről....semmi gebasz nem volt
De mindenki volt keményfaszú húszéves. Ez van. Ő még a normálisabb fajta, mert legálisan szeretné használni, bár ezt is csak úgy lehetett volna megvenni, hogy az okmányiroda előre lenne zsírozva. Mert így baszott lutri.
ebben egyetértünk
max a lejárt műszaki ami vállalható, eredetvizsgával együtt megcsinálják, 15 perc plusz idő
Ennyi!
Először utánajárok és utána veszek, meg adok ki pénzt bármiért is.