Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

telorol irok ba.....g
"mérkel rászálni az ebere " Egy igazi kis helyesírási szótár lehetsz!
De akorcsak teutánad okostojás , mérkel rászálni az ebere .
Szerintem vegyél egy öreg műszaki nélküli 600-as cbr-t....baszd le róla a rendszámot.....ragassz rá 50-es matricát és nyelezd a gépet.

Legalább eggyel kevesebb okostojás lett itt..........
vagyok én már akkora sznob hogy a gondolatától is
Azért egy olyan 50-s berregővel mint az enyém, nem biztos hogy megőrülnél.
azért egy bizonyos életkor és/vagy súly felett nem az igazi az az 50es
személy szerint meg is őrülnék ha ilyen 50km+ távokat kellene megtenni egy berregővel
akkor már inkább (villanyos) bicikli
Motorozni nem kötelező. Aki akar, tegye azt szabályosan. Mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak.
na még jó hogy eröl szol az oldal nemde , megoszuk egymás tipeit , nem vagyok milliomos se êletmüvész nem telik töb 100 E motorokra , nade énis visza olvazsgatam az oldalt elég vices ki mivel megy vagy mit hasznàl 50 esként ,
Pedig egy 50-s robogóval is csodálatos túrákat lehet végig motorozni, aztán félnivalóm sincsen. Két hétvége, kb. 1100 km.
csak utána ne picsogjon hogy jajmostmitlehetcsinálni
aki tökös az akkor is legyen az amikor ki kell csapni az asztalra a zsetont
Szia Józsi! Nem vagyunk egyformák. Ez van.
Ja, mutatok 1 képet, aminek mottója: " Magyarország jobban teljesít! "
És láss csodát, milyen magasra tudunk pricckolni!
Szia Miklós! Aztán majd akinek gondot okoz az fogja megszívni.
Mivel azt mondta, hogy "azélet is egy játék", szerintem életművész. ..... vagy valami ilyesmi....
Neked mi a szakmád?
Biztosítás csalás , magánokirathamisítás. Ez bűntény.
Sok sikert a 125/50 gépekhez.
Én belenyúltam.
Na temár tuc mindent nics jogsi meg biztositás akor tevagy az isten nemde ? 50 enest nemkel vini eredet vizsgára meg nemkel müszaki és eböl kifojolag nem nézik meg a motort a biztositonál csak a számokat kel diktálni :) persze ha balesetvan ésha a meg nézik a motort akor gikszervan , az életis egy játék:)
És akkor még nem is beszéljünk a személyi sérülésről ami fájdalmasabb
nem kell más csak nekimenni egy drágább kocsinak aztán mondjuk elreped a hátsólámpa búra
már oda van a robogó ára
ha meg lökhárító is karcos lesz aztán fényezni kell akkor pörögnek ám a 20ezresek
vagy egy tükör le-kitörik....
és ezek gagyi kis hibák, ha már fém idomok is sérülnek akkor lehet a vesét is eladni a javításhoz
szóval ennyit szerintem nem ér meg hogy pl 70 helyett 120al tud menni a motor
Halottam olyant,hogy robogóra nem kel bukósisak.
Meg,hogy rendszám kel majd a ropogókra is.
Ezzel az a gond hogy a biztosításod se jó hozzá, gondolom jogsi sincs. Ha történik egy baleset amiben nem te voltál a hibás akkor is te leszel a hibás mivel közúton nem vehetnél részt a forgalomban. És ha bizony az anyagi kár jelentős lesz akkor lehet majd vakarni a buksit hogy miből rendezi az ember. Na de te tudod.
Egyébként a Kymco-nak ugyanaz a kaszni az 50-es, 125-ös és 250-es motor esetében, és 50-es blokkal csak Magyarországra gyártanak.
És az 50-es is képes folyamatosan haladni 55km/h-val.
Az meg az ő dolguk. Mindenki jó esetben, a saját bőrét viszi a vásárra.
sokan hasznáják igy