Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy legyen!
Na ma megkérdeztem a volt motoros oktatómat azt mondta h lehet menni különbözetire Ő úgy tuja h a változások 2013-tól lépnek életbe!
Neked van igazad! sokan azt sem tudják miről beszélnek!
Helló srácok! Eladó lett a motorom, Suzuki RF 400 '93 (még nem változó szelepvezérlésű) 25 kw-os papírokkal:) ha esetleg érdekelne valakit, eladásának oka az, hogy nem az én stílusom...sportot szeretnék helyette:) Itt a link: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Dupla átírás, vagy ha még nem jelentette az akitől vette az arc az önkinél , akkor írtok egy új adás-vételithogy te tőle vetted...
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne.
Vennék egy 125-ös rendszámos motort de akitől megvenném ő nem iratta ár a nevére szóval a régi tulaj nevén van a motor még, biztosítást semmit nem fizetett, törzskönyv, forgalmi megvan.

Ilyen esetben megtudom-e letudom-e papirozni a motort?

köszönöm a segitséget!
A törvényhozásban ez ma nálunk nem szempont.
Naná. De jó lenne.
Az túl óccsó lenne a pógárnak.
Szerintem eleve f@sság ez a rahedli kategória, minden lépcsőre külön pénzbeszedéssel. Ak simán előléphetne A-vá mondjuk 2 év után, automatikusan.
Én is így vagyok vele!
Ha nem lehet különbözetit csinálni akkor inkább veszek egy nagy motort 25kw-s papírokkal és kész!
Nem fogok megint 90e Ft-t kiadni a jogsira!
A döntéshozók sajna teljesen sötétek ahhoz amiről döntenek.Nekem legalábbis ez jött le.Nem csak nekem?
Ahány helyen megkérdeztem mindenütt mást mondtak!
Most utoljára azt mondták h aki a B125-bevezetése előtt tette le az A1, AK-t arra a régi szabályok vonatkoznak!
Van aki azt mondta h aki 2011 12.31 előtt csinálta azok mehetnek különbözetire.
Van aki azt mondta h már nem lehet menni!
Szóval ők se tudják még!
Csak tudnám miért nem volt jó úgy, ahogy eddig volt... ?!
Üdv mindenkinek! Nem tudom, hogy ide való-e a gondom,de megosztom veletek.2004 óta van korlátos jogsim.Eddig nem is volt vele gondom,mert az ETZ-re elég az is.Tavaly szeptemberben vettem egy vasat, amire már nem elég,igy hát november környékén jelentkeztem külömbözeti vizsgára.Felvilágosítottak, hogy vizsgaidőpont már csak 2012-ben lesz.Gondoltam sebaj télen úgysem akarok motorozni.Aztán ma bementem a suliba érdeklődni, és azt mondták, lehet, hogy nem is lesz elég a külömbözeti vizsga,mert változtak a szábályok, és külömbözetit csak 1 éven belül lehet tenni.Oké-mondom-de én már tavaly jelentkeztem ilyenkor mi van?Azt válaszolták, hogy már rákérdeztek a felügyeletnél,és senki nem tud semmit.Majd szólnak.
Húzzatok má' innen, minek kell teleszarni egy topicot, póverszelep meg cigányverés.
Mondjuk tél van, miért is ne
Legalább annyira pro szerelő lehetsz, mint amennyire durván forgatod a Helyesírási kisokosokat.

A igazán megoszthatnál egy fotót, aminél a kipufogóba lesz egy power szelep. A szelep szó pedig "ráragadt", ez nem szelep, az a kerék környékén van.
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy most szórakozol, vagy komolyan gondolod...
a power nek mi lene a szerepe ha nem szelep bene is van a nevébe szeepp!
ase tud mi az a cross motorr
istenem.. te ténleg full nemértesz a motorokhoz a kipuba van a power hulyegyerek és tom mire jo és egy krosz nem 45 lovas nézd meg a hirdetéseket 125 ös yz 2 utemu közöd nincsen még csak a motor szohoz sem
Annyira van a kipufogóba, mint, hogy 45 lovas egy 125-ös gép xD
És amúgyse szelep szerepe van, hanem a kipufogó nyilás keresztmetszete változik tőle. Legalább olvass utána, mielőtt hiper szerlőnek kiáltanád magad :D
....
Atmosz vagyok, kemény csaj..beveszem a fasztot'
há' de a csúnya beszédünkkel aztat' is teleszarnánk...valami LFP szerűség kéne, ahová azt írunk és azt rakunk be amit akarunk