Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amikor én jártam vezetni! ha jól emlékszem 3300 Ft volt az óradíj, saját motorral mentem, így került 2800 ba
a vizsgadíj nem olcsóbb! az óradíj lehet olcsóbb, de az sem olyan nagy mértékben
Sziasztok!
Nem találtam A-s topicot ezért ide írok hátha tud segíteni valaki.
Most akarok vizsgázni A-ból, esetleg nem tudja valaki hogyha saját motorral megyek akkor mennyivel olcsóbb a vizsgadíjj? Néztem neten ott 80-85.000-ír de a saját motorral vizsgázásra csak annyit ír hogy így jelentős kedvezmény van az árból de hogy mennyi azt nem írja.
És kb mennyi idő alatt lehet levizsgázni ha rendszeresen járok?
vigyázzatok az ilyennel! a rendőr sem hülye! helyszinről rögtön elviteti kpm vizsgára és ott 1000%hogy kibukik és akkor már a motor tulaját közokirat hamisitással is vádolják...és senkitsem érdekel hogy igy vette a motort.és igen nagy csekkel jutalmazzák.én most csinálom a korlátlant és azt mondta VB. meg oktatóm is hogy a csekk árábók kb 3X kijönne a korlátlan jogsi... már egy 250 bandit is meghaladja a 25kW-ot azthiszem.
Biztos h lesz változás csak mikor?!
Tiszta röhej az egész h akinek kevesebb gyakorlata van az csinálhat különbözetit akinek több az meg nem! Ez magyarország itt mindennel lehúzzák az embert! Pl még a B125
Nem teszel fel képet az adatlapodra a motorodról? (jól tippelek akkor bordó a Tied!)
Nekem is ZZ-R van!
Beszéltem az NKH-val nem tudnak semmit :-)))) Kész röhej. Beszéltem a fehérvári KPM-essel is, azt mondta állítólag már benyújtottak egy törvénymódosítást, mert ahogy azt már korábban írta valaki, rájöttek hogy ez kész baromság. A sulinak érdeke, mivel sokan így nem fognak elmenni, vagy elkezdődik a sutyiban megveszem, lefojtatom stb... s az senkinek nem jóóó. Szóval én mindenképp azt ajánlom, hogy várjatok vele egy kicsit, mert nem mindegy hogy 100ezer! vagy csak 30e. A párom németbe van, ő azt mondta hogy ott nincs különbözeti, 25éves kor után egyből megvan a korlátlan A. Csak a Magyar emberrel kell kicseszni, de most ezt az egyet biztos hogy nem fogom hagyni. Ügyvéddel is beszéltem azt mondta 200e aláírás kell. Remélem sok ismerősötök van. Max kimegyünk Alsóörsre a talira, és addig nem engedjük be a mocisokat amíg alá nem írják.
Azért valamennyire érdeke a változás mert elég sokan vannak úgy mint én h még egyszer nem fizetnek egy képzésért amit már megcsináltak!
De a kötelező óraszámot ugyanúgy kifizeted, és ez a dolog legaljasabb része.Ráadásul az iskola is jól jár, ezért egyáltalán nem érdeke, hogy hajtsa a változást.
Én nem tartom valószínűnek, hogy változtatnának a dolgon, szóval én el is kezdtem. Szerencsére KRESZ tanfolyamra nem kell bejárnom, csak vizsgára kell majd mennem 2-3 hét múlva.. Így kerül 100ezrembe...
Haverom most jelentkezett, a könnyített A1-re, azt mondták neki, hogy amint a kezében az A1, már mehet is különbözetire kivaneztalálvakérem
Azt én is remélem, és azért nem mindegy anyagilag sem
Nekem is azt mondták, hogy lesz változás, de remélem nem januártól.
Mit nem adnék most egy ilyenért!
Nem volt hülye aki újonnan kitolta a szalonból
ezt nézzétek meg :D

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja_25
_kw-os-5293380
elkúrtam, havernak 26kw van a forgalmiban, 25-re emlékeztem
de az enyém 25-ös
Nekem azt mondták h tuti változni fog!
Sziasztok. Mi a jelenlegi helyzet? Szerintetek várjak a vizsgával lehetséges valamiféle változás a közeljövőben?
az enyém 24kW papíron, előző tulaj megoldotta valahogy de lassan lecserélném már valami nagyobb sporttúrára, ezért is kéne a korlátlan jogsi
A drz papíron 29 kW.. ritka a 25 kW-os.. Husqi sm 610 lesz szerintem amúgy.. Régóta ilyet szeretnék, mert tudom, hogy ezek 25 kWos papírral vannak nagyrészt. Csak érdeklődtem XTfelől.. :)
nekem volt egy 350es cagivám aminek elkúrták a forgalmiját
37kw volt benne(kb 20 lovas gépállat volt)
szóval a gyártól kellett volna eredeti igazolás a valós teljesítményről úgy lehetett volna átíratni
legalábbis nekem ezt mondták
xt600 meg olyan 35kw körüli arról tuti nem kapsz 25-ös papírt sehonnan
vegyél drz400s-xr400r azok pont 25kw-os gépek
Elvileg egyik ismerősömnek sikerült! (Bár megmondom őszintén, nemnagyon hiszem el..) Utánajárok a dolgoknak, ha van valami, informálok!
Hajrá! Eddig még senkinek sem sikerült!
Sziasztok! Szerintetek megoldható az, hogy egy magyar okmányokkal rendelkező motort lefojtsunk 25 kW-ra? .. Szeretnék venni egy XT-t és ugye ezek erősebbek és ezért nem férnek bele az Akorl-kategóriába!
Vagyunk még néhányan, akik készek aláírni.