Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lekel szedni a kipufót tenni tömitést a henger és a csonk közé és a csonk és a kipuf találkozásást fémtisztára kell csiszolni! és nagyon erős rugók kelnek hozzá hogy öszeszoritja és nem fog kifujni!
Sziasztok! Megvettem a gépet és az egyetlen problémája az az, hogy csöpög az olaj a kipu és a henger találkozásánál. Költséges lesz szerintetek vagy "csak egy olcsó" tömítés és kész?
Nincs mit! Köszönöm én is! Sajnos az enyémen sincs rendszám...de el szeretném adni, mert az éven kb 200km-t ha mentem vele...karbantartott motor, kár lenne érte, ha itt rohadna a garázsban, akkor inkább vigyék el és használják.
Köszönöm! A te géped is nagyon jól néz ki! 50-es papírokkal használod?
Arra, hogy az enyémet nézd meg!

amúgy általános dolgok: láncszett, gumik állapota, a tulaj igényessége, idomok épek legyenek. Egy picit kopogni fog, attól ne ijedj meg, de ha nagyon csattogna, akkor ne hidd el, ha azt mondja, hogy "szokásos rotax blokk hang"...
Hellosztok! Pneumatikus powerhez valaki nem tud véletlenül eladó membránt ( azt a gumi izét ami felfúj a kipufogógáz) ? Ha valakinek van egy egészséges elfekvőben ne rejtegesse... :D
Sziasztok! A napokban megyek megnézni egy pegaso 125-öst. Mire figyeljek oda különösen amikor átnézem a mocit? Előre is köszönöm!
Sziasztok Van egy bontott rotax123-as blokkom elado Henger főtengely gyujtás nélkül darabokban vagy egyben akinek kell valami belöle irjon.
sem amal trafó eladó
tel:06307316232
APRILIA MOTORostalalkozo!

Helyszín: 2400 Dunaújváros Aranyvölgyi út 6. (gyülekezes a Tesco parkoloban)

Időpont: 2012 Augusztus 20.
Gyülekezes: 10:00

Program: fakultativ


Aki ráér és akar, jöhet.
Bocsánat, hogy elég későn szólunk, elvileg Tuareges fórum találkozóra gondoltunk, csak hát nem lettünk elég sokan....
Így jöhet aki akar, márka és típustól független.

Üdv, Gergő
Ha hamarabb olvasom a problémád, tuti az lett volna az első tippem, hogy nézzétek meg a lendkereket...ugyanígy jártam régebben én is
Sziasztok!
Nem tudja valaki a lánckerék tengelyénél levő szimering pontos méretét? (Rotax 123)
(A webáruházakban csak komplett szimering garnitúra van 7000 Ft-ért, nekem meg csak ez az egy kéne, mert szivárog az olaj!)
Kössssz!
sziasztok..megoldódott a gond.nem is kért a szerelő pénzt....yeeee
annyi baj volt hogy a lendkerék valami kis félkör alakú éket elnyirt ,és nem volt jó helyen a gyújtás.köszi mindenkinek aki próbált segíteni
Sziasztok!

Van egy be nem szerelt szívótorok nálam, ami 5000 Ft-ért eladó.
pont ilyen: http://italmondo.hu/shop/36-uz...

Miután megvettem akkor jöttem rá, hogy nem PHBH hanem VHSB karburátor van a gépen
Hát ha frissen lett felújítva én nem nagyon huzogatnék neki csutka gázt
köszi pegazus125,elvittem szerelőhöz.nem bírtam vele.meglátjuk mit mond.ő a gyujtásra gyanakszik,mert benzines a gyertya.gondolom már jól szétszívta az agyát a moci.majd leírom ide mi volt a gáz hátha valakinek lesz hasonló hibája.
Szia Tyuki!
Én jártam úgy, hogy felső állásban megragadt a poverszelep és akkor is nehezen indult. Csak egy tipp...
Köszönöm a segítséget! Annyira jó lett, hogy 11.000 alatt már fel sem váltok
aprilia pegaso bontódik van rotax 123 alkatrész is!
sem amal trafó is!
ducati feszabályzó
felnik gumik idomok stb.
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
A bowden 1000 Ft. Sajnos lábtartó konzol meg a km/h spirál nincs már meg.
A bowden érdekelne. Mennyiért adnád? Esetleg hátsó lábtartód (konzollal együtt), kilométer spirálod nincsen ? (Az az igazság, hogy kaptam már egy-két ajánlatot, csakhát mivel a motorra szánt keret elég szűkös, szeretnék előbb több helyen érdeklődni.
elektronikám már nincs power motorom meg bowdenem még van
Bocsesz, nem spirál, hanem power bowden kéne! Kicsit fáradt voltam délután!
HA érdekel tudok segiteni a keresett alkatrészekben! Emailon irj rám ott a részleteket
patvaros87@gmail.com
Üdv