Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! tegnap vettem egy nagyon jò gyàri àllapotù pegaso 125- öst. 1990- es évjàrat. az lenne a kérdésem; hogy milyen szàmù rotax blokk van benne?
Szia!

Megtennéd, h nekem is elküldöd?

Köszi előre is!
*** KERESEK 123 Hengert, tökéletest ***
nekem lesz. 22embert hívtam fel, 2db lesz összesen. 17ezer. mert nincs.
Valaki tudna pár dolgot mondani a 160as henger előnyéről, inkább hátrányáról?
Heló! Keresek első-hátsó kerékagyat, van valakinek?
Üdv!segítséget kérnék,most szerelek egy pegaso 80-ast,tolásra indul,de az önindító hiába pörgeti rendesen nem indul.
kuplung durvaállító lent a blokk bal oldalán a dekni közepén. A műanyag védő kiteker, 10es v 11-es krovával anya lazítás, majd laposfejűvel állítás, majd meghúzni az anyát... nem tudom merre kellene állítani, de ott lesz a gond. Ha nem tudod beállítani, akkor valszeg a kinyomó ment szét... tudok adni ha netán kellene 3ezerért, DE NE KELLJEN!
Sziasztok :) tudnatok nekem segiteni ? Aprilia Pegaso 125-om van es mikor beleteszem a sebesseget akkor elcsuszik,beveszi a sebesseget ,de olyan mintha uresben lenne . Mi lehet a baj ?
Ki hogyan kell pontosan belőni 34-es vhsb karbit?Köszönöm az eddigi segítséget is! :)
Eladó!

Rotax 122 alkatrészek. Vagy kompletten is akár.

Bridgestone első 110-es gumi. Nagyon jó állapotú. Alig használt.

Stage 6 versenylégszűrű is van ha valakit érdekelne esetleg.


Ha valami érdekel akkor az adatlapomon van elérhetőség.
Verseny gyertya . Amiben vékony tű van az elekróda helyén. Nézz vissza milyen tipus kell rotax 123 ba.
Mi lehet a probléma?Első rugásra indul a mocim de mikor elkezded kihuzatni akkor ledadog és nem akar menni.... nem gyorsul :( rotax 123 blokk!jelenleg nincs benne a power!
na ezt aztán jómegaszondtam...
Sziasztok olvasgatom a fórumot és az érdekelne mivel Pegazusról van szó van itt köztetek olyan is akinek esetlegesen 650-ese van?
Mert én egy olyat szeretnék majd venni a közeljövőben vagy egy XF650-es freewindet... ha valakinek volna 650-ese attól kérdeznék párat jelezzétek üziben itt köszi
nekem van 1 ijen benzincsapom ha érdkel
az ára 4e
tel:06307316232
Keresek pneumatikus powert!Reális áron!Melyik a jobb az elektromos vagy pneumatikus?
pasztor17@freemail.hu
Üdv!valakinek van eladó benzincsap?
Pneumatikus power szelepet keresek reális áron!rotax 123!
Köszönöm szépen! Akkor délután szerelek! :)
a tömitések amugy csak sima gumigyürűk
szia 2 külön részből ál van viztérfedél és hegerfej! melékeltem 1 képet
Sziastok!

Kezdő, láma kérdésem lenne:

Rotax 123 blokk hengerfején az a műanyag elem amiből a hűtővíz csöve is jön ki és amibe a gyertyát tekerem bele, az csak a víztér fedél vagy maga a hengerfej? Tehát ha azt a fedelet le akarom venni, hogy ellenőrizzem a termosztátot akkor kell hengerfej tömítést is cserélnem?

Üdv: Gábor
Sziasztok ! 17" "bütykös " gumit keresek ! Várom az árakat fényképpel !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

=Postai utánvétellel, előre utalással is megoldható.
=Rendelésfelvételt követően 3 munkanapon belüli azonnali küldés.
=Rugalmas és korrekt árak!

-Rotax 123-as blokk
-Komplett gyújtás
-Gyári Kipufogó rendszerek, illetve Arrow rendszer Af1
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu