Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj!Power elektronika mennyi?
mosd át a hűtőt vízkőoldóval!
Valaki megtudná nekem mondani a rotax 123-as blokk méreteit?(hosszúság,szélesség,magasság)
köszönöm.
Miért melegszik a vizem? 120-at mutat az óra. Gombát cseréltem ,termosztát nincs. Pumpa forgat, a hűtőbe bedugom az ujjam meleg ,de nem forró,lehet látni ahogy örvénylik gázadáskor,de bubit is látok.
Skacok! Bontásra került a pegaso-m. Még egyben van. Ha kell vmi akkor : 20/518 24 44 :)
Szia!
Ha érdekel én tudok benne segiteni, emailon elérsz!
patvaros87@gmail.com

Üdv
eladó
szia

sajnos nincs mar ilyen lendkerekem.
hello attilahunter érdeklödni szeretnék hogy rotax 123-hoz van e lendkereked? Látom hogy 2012-es a hirdetés de gondoltam hátha.
A képen léthato lendkerék kellene... Az email címemen vérom a válaszodat : SZOCSKE2007@FREEMAIL.HU
Kösz, már megoldottam.
hello!
erdekelne rotax 123 alaplap, ha van valakinek elado, irjon nekem
markisa_17@yahoo.com
üdv csak hengerem van polini 160ccm es dugó nincs hozá henger hengerfej.viztér fdeél ezek vanak..06304053450
hello rotax 123 hengerszeted van e és menyi az ára
sziasztok.esetleg vki tudna küldeni vmi szzerelési utmutatot tuareg "válto" blokk összeszereléshez.szétcsuszot a belseje az osszeszerelésél:S
kipu*
szia engem érdekelne a kopmlett blokk menyiért adod?
van 120-as gumim is! 5e
Szép gumi,de egy kicsit kövér. 120 a gyári méret,most 130-as volt rajta épp elfért.
DE most vettem 120-as Bridgestone-t 17 coll. De miután elhoztam akkor néztem meg jobban : front use only. cumi,váltig állitotta az eladó jó hátra. Én hittem.
Úgyhogy eladó 2db ezresért Bp XXII. -ben. 1-2 szezonra jó előre. 120/70 zr 17
helló én 30 000 ért adom a hengerszettet
hello ha valaki tud pegasohoz olcson hengerszetet pls irjon ere a cimre nagyhecker@gmail.com +egy árat
nekem van 1 utcai gumim 160/70/17 90% tökéletes fiatal gumi!
itt a kép róla
tel:06307316232
Gumi kellene hátra,de olyan ami nincs szétbarmolva és a pereme is ép.
Itt vettem postázva egyet de hulladék volt,a gumis nem rakja vissza ,törött a peremében a drót,pajszerral gyilkolták meg. Csak már nem tudom ki volt az eladó,valami hivatásos volt.
sziasztok, ha valakit érdekel eladnám megmaradt rotax 123 blokk alkatrészeim: hibátlan főtengely, nicasilos henger dugattyúval, ujszerü powernyelv, komplett váltó, kuplung, gyujtás stb...
Pegaso 600 tulajt keresek, aki cserélt már vezérműszíjjat.