Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van az ára 3e
én holnap megnézem! szerintem van valami :D
Sziasztok.
Pegeso olajtartály vagy hasonlo az a lényeg, hogy vékony tartály, van valakinek eladó? Bontott, minden az állapot csak ne legyen lyukas.
ha komoly a veteli szandekod akkor privatban beszeljuk a tovabbi reszleteket ne itt a forumon alkudozzunk.
attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
jelentkezz es megbeszeljuk a dolgot.
nem is 2000-re gondoltam :) kezdjünk 3500-nál (plusz a postaköltség természetesen). elfogadható ez Neked?
mennyire gondoltal?

a posta ha utalsz akkor csak 1000 ft plusz
utanvetelesen 2000 ft

azert hozza kell tennem hogy 2000ert sehol se kapsz gyujtaskapcsolot de ezt te is tudod sztem ha nezelodtel mar kicsit.
érdekel, de a 4500 egy kicsit sok úgy, hogy még a postaköltség is hozzáadódik.
a gyujtaskapcsolo ugyanolyan rajta, azon nem valtoztattak 4500 ft

erdekel?
az enyém egy kicsit régebbi lehet talán. ez jelenthet bármi nehézséget vagy ugyan az a kettő? mennyi az ára?
Eladó Aprilia Pegaso-ból kivett, jól működő fesszabályzó .
Ár: telefonon
30-403-6551
Postai után vétellel vagy elore utalással is meg lehet oldani.
eladó power elektronika ha érdekel valakit!
ár megegyezés szerint :D
ELADÓK A KÉPEN LÁTHATÓ ALKATRÉSZEK KORREKT ÁRAKON..... EGYBEN HA ELVISZED 5 000 FT plusz posta....
gabor8181@freemail.hu
30 605 6883
szerda körül tudok képet küldeni mert még nincs ithon a karbi!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Bocsi:Zsolt 0430 de nemtudom kivadászni az elèrhetôsèged. belán (belan.tamas@gmail.com)
Sziasztok!
Èrdekelne frecciához (125) baloldali a lámpátol a tank alatt huzodo idom! Ha van valakinek elado illetve mèg mindíg/bár több segítsèget is kaptam/ De komplett/szívó csonkal ès a lègszűrővel összekötő gumival eggyütt:DELORTO (PHBH28RD)-karburátor! Kèpet küldjetek lègyszi! Nem èn vagyik a szerelő állitolag egy felujjíto szett is jo lenne.
Előre is köszönöm minden megoldás èrdekel csak ujjra nyeregbe lehessek 15-16- èv után.
O Utat!
Szia! Nemigazán tudtam kivadászni az elèrhetősèged /vagy csak reggel van mèg/ az enyèm(belan.tamas@gmail.com)
Tudnál kèpez küldeni róla?
Kèp hiányában már be sz...egyszer spoiler ügyben nem az volt ami nekem kellett volna.
Delorto PHBH28RD + szívocsonk illetve szűrő felè tömítès /freccia 125/.
Ez kène.
nekem lesz 1 dllorot karbim szerda fele!
adatlapomon az elérhetőségeim!
Sziasztok! Mindenkinek!
15-16èv után ujra nyeregbe ülnèk viszont előfeltètele egy DELORTO / PHBH28RD/ karburátor cagiva frecciához! Szívo csonkal! Összefonva a kezem kèrem aki tud eladót jelezze,/belan.tamas@gmail.com/ /tuti vevô/ felujjíto szett is megtennè attol szívocsonk is kell illetve a lègszűrőfelè menő gumi.
Előre is köszi mindenkinek!
Bocs csak nemkapcsol a szoftver
van szivocsonkom is hozza. (ezz van a karbi es a henger kozott )
Karbi ès a henger közè is meg a leègszűrő közè is kène gumi/feccia125/
békés megye, de posta megoldhato

attila.hunter@gmail.com irj ide es megbeszeljuk a reszleteket
Mit kèrsz èrte?
Illetve merre laksz?
Èn Bp.x. Kőbánya.
teljesen komplett, egy hete meg jart a motor amirol valo van olyan gumim is ami a karbi es a legszurohaz koze kell.