Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apróságok is...
Esetleg visszapillantó tükröd, km óra spirál, hátsó féknyereg?
Rotax123 blokkot keresek valaki tud jelezen már
Heló nagyon szépen megköszönném :)
robi0509@gmail.hu
Szia!

Nekem van egy angol nyelvű, bár nem túl jó minőségű szekennelt képekből áll. Ha adsz címet szívesen átküldöm, háta azért tudod használni.
Sziasztok nincs valakinek pegasohoz (rotax 123-as) service manualja?
Eladó! Rotax 123.

Arrow full rendszer (Rotax 122,123-ra jó): 25.000.-

Hibátlan főtengely: 15.000.-

Blokk felek, váltóval 12.000.-

Apróságok is.

30-403-6551
Sziasztok!

Lenne esetleg valakinek eladó jeladós benzincsapja Pegasohoz?

Köszi
Sürgős! Jó állapotú lendkereket keresek Rotax 123-hozt! (Amal Sem gyújtás! )
Szép napot nektek lenne 1 aprilia pegaso 125 eladó menyit lehetne érte kérni hibátlan állapotban van!nem füstöl nem csörög indul pöc röfre hidegen melegen!
Külön olajzás bevolt kötve nála? Ha menetközben rá indítózól attól ne makadmeg. Valószinű, hogy valamit elnézett és meg akadt. De nem vagy köteles vissza venni!
Azért azt a bármikor meg ragadhat mondatot vitatnám. Egy normálisan össze rakott motor ugyan akkora eséllyel ragad meg mint egy 4T.
gaboca30@citromail.hu
Hali küld el az e-mail címedet lécci!hirdetek én is pegasot és szerintem ezek voltak nálunk aki meg vette a tiédet
Szia... a henger miatt szokott blokkolni hátsó kerék, megragad a dugó. A bendixnek nincs akkora ereje h a 3-6 vagy tudja a fasz hány ezerrel fogó lendkerékbe belekapjon és megállítsa azt úgy h beszorul az egész... ezt kétlem bár itt már minden előfordult ebben az országban Szóval akármi is lett a motorral, nem vagy köteles visszavenni, megnézték, kipróbálták, eladtad, onnantól az övé. Ha valami baja lesz a motornak 1 nap múlva vagy 1 év múlva, ugyanúgy az ő dolga. Garanciát vállaltál rá? Nem. Pénzvisszafizetést? NEM. Nincs miről beszélni. Ezek 2 ütemű motorok, pörögnek mint a kurvaisten, sok apró dolog mehet bennük tönkre, többek közt bármikor megragadhat akármelyik 2 ütemű... át kellett volna nézni mielőtt motorozik vele az új tulaj...ezek a motorok nem mai darabok, muszáj átnézni amit megvesz az ember. A feljelentős dologra meg ennyit mondanék, hogyha telefonba fenyegetőzik: Ha még1x felhívsz akkor ÉN foglak feljelenteni! Ez akármilyen jármű vűsűrlűsűnál bennevan a pakliban. (saját példa...vettünk egy régi luxusautót...500km múlva elkezdett szólni a benzinpumpa... most fenyegessem meg a volt tulajt? :D )
Hali!A véleményeteket kérném!
Szombaton eladtam a Pegasomat,mert most már nagyobbat szeretnék.Jött egy csávó,kipróbálta,megnézte,megvette.Vasárnap felhív,hogy baj van a mocival,mert menet közben leblokkolt és csak csúszik a kerék nem forog át,biztos a henger!Az elmondása alapján mondtam neki,hogy nézze meg a bendixet hátha csak ott van valami hiba!Úgy is lett.Szétugrott a bendix és meszorult!Kérdem én,hogy szét ugrik menet közben a bendix mokor az csak az indításnál münködik?És indításnál tökéletesen münködött!Én gyanakszom,hogy menet közben megnyomhatta az önindító gombot és az lehetett a probléma oka!Valami szét is tört a blokknál.Azt mondta,hogy vissza hozza mert szar a moci és,hogy adjam vissza a lóvét.Persze!Én meg kapok egy szétbaszott gépet aztán csináltassam meg!Mondtam neki ha úgy,münködő képesen ahogy én adtam neki visszahozza én visszaadom a pénzét!Erre azzal fenyeget,hogy feljelent mert köteles vagyok visszavenni!Az adásvételibe bele volt írva"A vevő a motort átnézte,kipróbálta,állapotát megfelelőnek találta"Szerintetek?
Sziasztok. Aprilia pegaso 125 keresek kuplung bowdent. Van valakinek?
Köszi.
75w90
Bocsi nem írtam milyen motor. Aprilia pegaso 125 rotex motorhoz. Milyen váltó olaj kell bele? Valaki segítene.
Eladó Aprilia Af1 Sintesi alkatrészek ROTAX 123!

Blokk (komplett gyújtás, víztérfedél nélkül): 40.000Ft

Henger+dugattyúI(Wössner-könnyített) : 30.000Ft

120/60 R17 slick: 5.000 Ft

RS Arrow rendszer (Rotax 122,123) : 24.990Ft

Egyéb alkatrészek telefonon érdeklődhető

30-403-65-51
Sziasztok. Valaki meg tudná mondani milyen olaj kell a váltóba?
Hello,
Engem érdekelne a henger. NiCasilos vagy vahüvelyes? Képet esetleg tudnál mellékelni róla?
be tudom szerezni tel 06307316232 e mail czegledizsolt@freemail.hu
be tudom szerezni tel 06307316232 e mail czegledizsolt@freemail.hu
Sziasztok. Volna valakinek aprilia pegaso 125 rotex 123 motorhoz generátor rész.