Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Kérdésem a következő lenne a képen kijelölt két rész az mi lenne ?Van vmi szerepük?!?!Azt tudom hogy az egyes a főfúvókához "megy"...
Valamint ha már itt vagyok valaki nem tudja a dellorto PHBH 28 RD típusú porlasztóba mekkora fúvókák vannak?
Akkor sajnos az tuti elektronika!
Sajnos nem jó. Levettem róla a bóvdent, kitakarítottam, visszatettem bovden nélkül és úgy sem jó :(
Tuti hogy az elektronika?Én először javasolnék egy alapos takarítást hátha csak az a baja!Nekem is így volt de miután kitakarítottam működik rendesen!
Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy nem működik a power szelep. Vagyis igazából az azt működtető szolenoid izé vagy elektromágnes. Lényegében az elektronika ami behúzza a bovdent. Ha manuálisan kinyitom akkor rendben van. Pár hónapja még működött de aztán kicsit megáztam vele. Mi szokott elromlani? Hol lehet kontaktos? Van tippetek?
Szia!
Ha érdekel tudok benne segíteni! emailon irj rám ott a többit:
patvaros87@gmail.com
Hello nincs valakinek egy pegaso hűtőradiátora eladó ami nem lyukas és törött?
Miért lehet az hogy kb 7 ezres fordulatnál "kihagy" a motor!Értelmes ötleteket várnék a kedves márkatársaktól!Köszi
elado a kepen lathato alkatresz halom
akit erdekel mondjon ra egy arat es vigye postazom is ha szukseges.

+ pirelli scorpion 21es cross gumi is elado.

attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856 de inkabb email ha lehetseges.
táblában van légszűrő szivacs ennyi. bemész a bótba és kérsz egy tábla szivacsot. van több vastagságú. nagyon vastagat ne tegyél mert lefolytja.
a gyertya tisztulási képességére utal a hőérték.
Nem értem miért szakadna be
Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni !Nincs valakinek véletlenül szervízkönyve pegaso 125-höz?Valamint power szelep tolatyú kellene bontot!Ha lenne hozzá ház az se baj!Aakinek van valamelyik a kettő közül jelezze légyszives a norbert.ladavfts@gmail.com címen!Köszi
Hello! Nekem Motul transoil 10w40 van benne! Én nekem bevált! Pontos, és halk lett a váltó! :)
Üdv! Kisebb hőértékű gyertyán mire gondolsz? Pontosan hanyas? Mert nekem pontosan emiatt szakadt be a dugó teteje!
Hol lehet kapni a légszűrőt és mennyi?
helló a hűtőkről nem tucc képet küldeni mert nekem pegasóba kéne hogy hátha jó lenne. itt az e-mail zsolt.voda@freemail.hu
Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ KEDVEZMÉNYES ÁRON!
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Láncok
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Üdv.
Nekem Tuaregem van,rotax 123 ez is.jó minőségű 75W-90W vel használom.
Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni a fórumozóktól , érdeklődnék hogy a fórum témájához kapcsolódó motorkerékpárhoz nincs véletlenül valakinek bontott vagy esetleg felesleges de új PHBH 28-as porlasztóhoz hajlított szívótorka?Ha esetleg lenne a norbert.ladavfts@gmail.com címen jelleze!Előre is köszönöm!További szép estét!
Valakinek nincsen véletlen eladő hűtő pegasohoz ? Ha lenne valakinek kérem írjon itt az e-mail cím zsolt.voda@freemail.hu
helló a hűtője nincsen meg véletlenül ?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!Aprilia 125 pegaso rotax 123 blokkba a váltóba szeretnék olajat cserélni.Milyen olaj való bele?Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv
Eladó!
123as Rotax blokk minden megvan a dugón a karbin és a gyújtáson kívül egyben nem eladó érdeklődni telefonon +36307334823