Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes!
habár egyesek szerint az csak parasztvakítás :)
nekem is meg az Arrow rendszer is segít
így vettem, szal nem tom mennyi lehet de szerintem újonnan biztos több mint 100 000 Ft. Nekem még bejáratós......
nekem "csak" 32-es karbim van de húúúúúúúúúúú polinivel nagyon megy
egyébként Polini-t te csináltad?mennyi volt kb.?nekem is olyan van csak kérdem,kiváncsi vok
tom h jó abban különbözik h a racing csak keveréshez a speed meg külön is meg keveréshez is...jah és olcsobb 1500 Ft-tal
speed 2T miben különbözik a racingtól??? azéé a 34-es is jóó. áhhh én kiszedtem az összes olajat a tartályból, mostantól 1:30 -ba megy a tankba
az olcsó egyébként és a legjobb....
nekem speed 2T van.... egyenlöre még nem kötöm ki....szal megy az olajtartájba....egyébként megnéztem a karburátort mert nagyon sántitott nekem az a 38as :) aztán kiderült h 34es Dell"Orto VHSB 34 pontosan...Chesterfield matrica szettet lehet kapni valahol neten?mert szeretném újrafényeztetni,aztán felmatricázni mert ugy a szép....gyártási év nincs valahol a motoron?
Vettem tegnap agip racing 2T -t.......... 4100 FT
de ez rá van matricázva a vázra, még az is rajta van hogy 2 személlyel mennyi kell bele
thanks
Baywatch Hawaii...nem is akarmilyen!
ez meg a KR t is ubereli
Kezdodik a Baywatch a TV2-on!
elore 1.8 hatra meg 2.0
hány bar nyomas kell a gumikba?
Thai box
boldog húsvétot minden RS tulajnak :) tettem fel új képeket...
ez az a sport amin nem szabad spórolni a védöfelszerelésen mert az életedbe is kerülhet akár....bukógomba mennyi lehet?
nem akarok ilyet!félek h is van?jobb félni mint megilyedni...
Sielésben kisebbnek gondoltam egy letörést mint amekkora igazából volt:) de aztán még végigsíeltem vele 4 napot és csak 3 hét múlva mondta meg a röntgen h hoppá
eh köszönöm a választ!az nem jó!motoros baleset?ha nekem most eltörne valamim asszem fejreállnék a Mondial azt a webáruházba néztem ott 75 000 irtak rá...
De hát valamit véd de az igazából légterelő.... a ruhában csak kis szivacs van, szóval sztem mindenképp vegyél védőt, ha gáz van örülni fogsz h rajtad volt. meg ha csak leugrassz a boltba akkor nem fogod felvenni az overált, de a gerincvédőt csak felkapod... az az 1 ami nem törjön soha... nekem omst 2 csigolyám is el van törve
a ruha 109 volt...