Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyedul csak az OMW hasznal osztrak benyot,a tobbi mind mol,szoval tok mindegy hol tankolsz.
ez kb olyan dolog kinel van shell.Amugy meg bizonyitottan a molos 98as benzin az egyik legjobb minosegu(de csak az) itthon.Az nem a mol hibaja hogy keverik a kutakon vizzel.Ez kutfuggo.
Egyebkent meg omv es agip.
mol-nál ne tankoljatok... vizes benyát adnak néhol,, elkell őket felejteni a picsbe!!!! shell jóó
Ez igy igaz 98as es neha mol evo tokeletesen megteszi.A versenyzok 104-108 kozotti de van aki magasabb egeszen 124es oktanszamu versenybenzinnel mennek de ahoz mar kell a hatter is amiert amiert pont azt rakjak bele.
viszont 100 megint csak hulyeseg,hacsak nincs hozzanyulva a motorodhoz!
viszont annyival jobb a 100 a 95-nel,hogy bajod nem lesz belole,csak a penzed fogy.
ja én is eleinte 95öt tankoltam, de haverom mondta hogy simsonba még jó, de sport mocikba minimum 98
kell(ha sokáig használni akarod) én mindig min. 98at tankolok, néha 100at
szigoruan csak 98!
mert a kutasnak az a dolga baszod :) amugy 98as omv vagy akarmi siman mehet bele.
ejjj ma legalább 10 percet szórakoztam mire beindult a moci... aztán meg elvittem egy visszapillantót a tömegben Szerencsére csak koppant egyet és nem történt semmi:)
Ti mit tankoltok a gépbe? Mert én 95-set de a csávó a shellnél égre földre esküdött h racinget rakjak bele... mondtam lehet legközelebb kipróbálom
pff, kompresszió hiány?
nemlett semmi maradandó úgynézki,, azaz a térdeimet nagyon megütöttem,, nemtudok rendesen menni,,, remélem helyrejön,, mert ez így gázos.
Hi all!!!

Segitséget szeretnék kérni töletek,a gondom a következö:Van egy 94es RS125ös extremám,gillardoni1-es henger van rajta,28as karbival.

Namost pörög is mint az ökör meg jol is huz csak az a gond,hogy a 6ost nem forgatja,szal 5ösbe kimegy 150ig,és ha hatosba felrakom elkezd széplassan leesni a fordulat...

Szerintetek ez mitöl lehet??Nagyon fontos lenne,

Elöre is köszi
uhh az dúrva lett valami maradandó sérülésed vagy te megúsztad?ahogy látom nekem is muszály lesz vennem valami börruhát az esetleges ilyen esetekre nem tudjátok hol lehet esetleg venni neten vagy Pécs környékén?nekem a használt is megfelelne ha jó állapotba van
mivan most mindeki mito-kat nézeget?
ja meg sztem ami a képen van az tuti nem 1991es
meg nézzétek meg ezt is: http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=22583
nem akarom elhinni hogy mindnki ilyen balf*** és elírja, mert én ha hirdetek akkor legalább 1szer még átfutom a hirdetést hogy jól írtam-e le mindent
Méég jó hogy nem azt írta, hogy a NŐvé átalakító műtétre kell a lóvé. És már csak a mell implantátumra kell ennyi péz!
vagy kamu vagy 1 millió 2százezer akart lenni :D
haha...vicces...ott kezdődik hogy sehoil sincs 45LE és az újabb evoaz már 6 sebességes......
meg ilyen szöveget normális ember nem ír le a hirdetésbe..tuti hogy kamu
ez nem érdekes szerintetek?: http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=26939
mert ha ez ennyibe kerül akkor minnél előbb megveszem
bazzeg ha ennyi eszed van hogy nem veszed fel a bőrrucit...

mákod van hogy ennyivel megúsztad!!
farmer naci, széldzseki, motoros kersztyű, sisak, devergo cipő,,, ennyi volt,, minden leszaskadt :) nemtom,, kb 2,3 másodpercet csúsztam, gyorsvolt ám az a 170..
ja azt olvastam... hát hallod jót csuszkáltál.. gondolom közben lepergett az életed:) pörögtél vagy seggen vagy háton vagy hogy csusztál ki? ruha volt?
aha,, leírtam,, 170-nél megragadt kanyarban.. négysávos út volt szerencsére,, így hosszú aszfaltcsikon csúsztam, nemijöttek szembe..
ehhhhhhh mi történt? sztori a zakó perec firkában?