Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Végülis az elv az igaz....
csak van egy kis gond....
A trabi 500vagy 600ccm (601-es,501-es)és köbö 24LE(lehet nem pontos)
pl. Az én NSR-em 125ccm és 31LE.
többet forog..nagyobb terhelést kap.Ezért nem elég neki az az olaj...mert az gyenge minőségű..mellesleg úgy füstöl hogy a mögötted levő motoros elesik a SMOG miatt.
szentem olyan keveréket ne nagyon tankolj....
Helló!
Már régóta figyelem a fórumot!De most gondoltam,hogy írok is valamit!
Nem tom ti hol tankoltok,de szerintem magyarországon az összes kuton(majdnem)lehet keverék benzit tankolni!Szerintetek a régi Trabik meg Wartburgok mit tankolnak!

Gyengébb(magán) kutakon ha nincs is kimondottan keverék kút,akkor is szólsz és tisztát tankolnak és kevernek neked ott bele olyan olajat amilyet akarsz!
Nem akartam senkit megbántani ez csak tapasztalat!!
Balesetmentes motorozást!
na hát a tegnapi paráztatások utána, ma reggel ahogy felkeltem kimentem, és öntöttem két pici kupicával a benzinhez összeráztam amennyire lehetett, aztán visszamentem aludni :)
Szép volt, Bence.
Amúgy köszönöm az infókat... hát... sok a 6-8 liter, de meg kell Vele barátkoznom.
Max tetetek a motorba majd fojtást, ha nem futná benzinre.
En cipelem...es nem nevet rajtam senki...max en rajtuk,mikor elhuzok mellettuk.
Na mindegy ezen nem balhézunk elvégre 2T a king és ez a tény!!!!!

Ha meg beáll alattam a pumpa miatt akkor örök harag

De amíg szeret ő addig szeretem én is őt

2T király!!!!!!
Azert ha ilyeneket ultettunk el nalad azon ne forgasd magad,annal roszabb....Akar hiszed akar nem erdekel mert az ordog sose alszik de a 2t-t bantjak es az tehet rola ha megtortent.Te kezedben van te uzemeled legyel feleloseggel felole.Ez egy Dadishoz hasonlonak nem megnyugvas mert majdnem veszte lett es en is elgondolkoznek hogyan tovabbon,de pont ezert kell figyelni ra.Mondom de ne legyen az hogy jaj benne van akkro elsem indulok meg fosok :) ha lehet kikell szedni oszt kisz.
igen. Énis örülök a fejemnek, hogy nem jöttek szembe..
hát nem is tudom.... az a baj ha nekem megragadna itt bp-en, tuti h egy autóval vagy szalagkorláttal találkozok.... előbbínél elpatkolok, utóbbinál meg csak a kezem és a lábam szakad le.... picsába. na mind1 reggel mindenesetre 1 kupicával hozzátöltök az biztos...
Ha van ismerosod lehetoleg rs akkor kiprobalhatnad a kulonbseget es meglepodve tapasztalnad hogy jobban tol.Hasrautottem 6,5sec, nem szamit hamar fentvan.Az ilyen 3 sec 100ra 600as hulyegyerekek szovege mi ilyennel ne torodjunk :) huz megy mint barom kell tobb?nem,de ha kene se lehet csak sok penzel.
Latod errol van szo!! Mintha ez valaki kurva nagy feladat lenne!De te legalabb megmondod nem csinalod,nem kell igy a motor es ez igy tiszta,nekem is elfogadhato valasz
En nem cikizlek teged te szived joga de par embert kiveve leszaradna az emebrek keze ha veletlen egy kicsit benzinhez kell nyulni es kutyulni.Itt van bazdmeg benzin folyik az ereimben duma :) follyon akkor ha felbaszod magad akkor meg legfeljebb magadra boritod azt meggyujtod,onnantol nem lesz baj vele
Dadis dolga majd o tudja ha nem majd mi hatunk ra :) Igen szolariumos baratom viszed magaddal szep kis
kimeros flaskaban az olajat nem vagy te no hogy nehezedre essen.Kuton megallsz,csap elzar olaj bele bennyo bele megrazod elol hatul tolod vissza boritod es biztosithatlak hogy elkeveredett,ha nekem nem hiszel atlatszo apentas uvegben benzinhez raksz olajat es meglatod a malnaszorp orakat vehet az olajtol keveredes gyorsasagbol :)
Fogja hordani a f@szom az olajat akkor inkább nem kell 2T motor!!!
Vagy olajpumpával vagy mehet a levesbe........
Csak nem gondolod h ki fogom röhögtetni magamat h cipelem az olajam mint egy hülyegyerek!!!

Joh ezzel senkit nem akarok megbántani de nekem ilyen áron nem kell!!!!!!
zsír
nincs nem foglalkozom ilyen dolgokkal nem :)
Itt vagyok ne felj figyelek en csak csendben :DD olyan 6,5 korul lehet 100 polinivel :D Tobbire igy van ahogy irtad,ha tudod hogy reszeg vagy es nagy a valoszinusege igy hogy motorral balesetezel akkor elindulsz?lehet de esszeruen nem tenned(jozanon) :) na ugyan igy jon masnap a bankodas hogy csak en tehetek rola akar hogy reszegen baleseteztel akar hogy nem tettel meg minden hogy a motor rendeltetesszeruen mukodjon,ergo megragadjon...
Egy szo mint szaz kikell szedni amint lehet.Nem vagyok en profeta de eleget olvastam a temaban es tolem joval hozzabbertoek szinten osztjak ezt.
táskában kell hordani az olajat...ezután énis aztteszem majd.
DC !!!!!!

Egyet mondj meg!!!!

Ha elmegyek egy laza hétvégi motorozásra az biztos hogy több mint 150km akkor pedig 100% hogy tankolnom kell a motorba akkor meg fogom vinni a 10 literes kannát és rázogatom?????
Mert az addig tökéletes h otthon betankolok keverékből de nem fogok a héder 50km-es körzetében motorozni mert haza kell mennem tankolni hát az nevetséges!!! Jah vagy vigyem hátizsákban az olajat?? Hát azért nem viszek hátizsákot inkább leszarom álljon be majd eldobom a vasat ( egyébként cső új az olajpumpám) kit érdekel maximum nem veszek soha életemben több 2T-s motort!!! Én Dadis helyében felgyújtottam volna a Mitot a picsába mert az majdnem megölte!!! Tudod mikor bíznék meg mégegyszer abban a motorban!!!!
Ennyi
gyertek inkább 125.vilaga.hu-ra fórumozni! Jó társaság, és többet megtudtok, ha bármi kérdésetek van.
értem de ugye nincs harag?
szóval nekem ugy jött ez le h a "baj" mindenképp eljön csak ha öntünk egy tele tank benyához még pluszba 1-2 kupak olajat akkor ezzel késleltetjük a bajt,igyvan?hallod hamár ittvagy megmondanád h a te RS-ed még anno mennyi idö alatt volt 0-100ra?
Nem kerulne tobbe 2 percnel az se amig a kannaba osszerazod x aranyban a kevereket es beleontod a tankba.Kikuszoboltel egy nagy hibalehetoseget es egy kopkodore vagy utalva ami jo lesz vagy nem.De ha nem azt ugyse veszed mar eszre... Nem hiszem hogy mindenkinek olyan kurvara nagy kedve van azt lesni mikor fogja meg a motort mert ragadt,jo pelda Dadis esete erre meg ha nem is amiatt ragadt meg.Mindenki fogadja ez a kulonolazojas (kiveteleket eltekint pl vdue egy mas teszta ott kell) 2utem szinten nem a hosszu elet titka.
Itt nem a mire futrol van szo.Hanem bizony az emberek nemtorodomsege,erdektelensege.Ha valamti csinalunk akkor azt ne ciganymondjara.igy erheto?