Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát tavaly volt egy mito 1-em, és kb fél éve meg mito evom van,, kettő..
keveréket?? csak 1:30 a tankba és kész vagy használtad a különolajzást is mellé ?
Nektek amikor megy a gép nincs valami furcsa csikorgó hangja??? nem tom oyan furi.. szóval nem csak a motort meg a kipuffot hallom, hanem valami furcsa gumicsikorgást is, de már régóta... mármint mindig is volt, és 350km után sem történt egyenlőre semmi,...
most akkor neked mito-d van vagy rs?
hmm. :O
én nem valoszinü h ugy fogom használni...olvasottak alapján én is inkább a benzinhez töltenék,de inkább bizok a gyárban...nem véletlenül igy oldották meg sztem...
Peeersze, csak én keveréket basztam hozzá rakni, meg is ragadtam, össze is törtem magam, ezek után nekem is bntlesz a pumpa viszont csak keverékkel fogom nyomni!!!!
jaja itt van 165 ccm de érdekes mert a hirdetésbe 165 van irva a leirásba meg 160...ráadásul 37 Le-s lesz töle állitolag,nah ez mekkora kamu...ha én nem vagyok most 45 körül akkor sehol :S
te is így használtad?
zsííír, most nézem az adatlapjaitokat és ti is 16 évesek vagytok, faszaaaaaaa :))))
nah látod mito-hoz nem értek mindjárt belinkelem akkor ;)
Nemtom, hogy érdemes-e kötögetni :D
164ccm az mito polini, 154 meg aprilia.
tom most nekem is úgy van , csak így folyamatosan megy a pumpa csak hogyha mittomén 2 vezeték az egész akkor kikötöm de ha bonyolult hagyom a picsába
Végülis... Amúgy nagyon jódolog ez a polini,, egyik evom is polinis és sokkal jobban tetszik a másiknál...
van 300ért is csak ahoz nincs tömités 1 db se....viszont 165 ccm-est is találtam :)
nah igen de szvsz minden benne van ami csak kellhet...
nem bonyolult....
én is igy jöttem rá h az RS 50esemen nem gyári van h összehasonlitottam egy másikkal....
jó drága...
www.ebay.de-n ez a kit 450 ajró és 154es Rotax 122eshez
Nemvagyok pro :)))) Amúgy haver rx125-öt úgy használta, hogy ment a keverék a tankba meg a különolajzás is bevolt kötve,,, csak nemvolt benne olaj...
dadis te úgyis pró vagy, mennyire bonyolult kikötni az olajpumpát??
nekem, gyanús hogy az enyém se gyári kipu, mert a sulimban van egy srác rs 125-se van és az övé picsa halk az enyém meg üvőlt mint a disznó, de nem találtam rajta semmi nevet, szal nem tom