Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van akinek kicsit nehezebb a felfogása.
Bazmeg mutatok képet, csak hagyjátok abba ezt...
Ahogy mondod.
Az ok hogy a villánál hogy rakom fel de a másik végét hova rögzítem, megfúrom a vázat!?!?
A lènyeg nm latszik de ahogy a kolega elmondta ugy van.
A kormány alsó kiflije fölött az egyik, és a főzáz 3,4-évnél van egy hegesztés, na akörül szokták feltenni. Rövidebbekhez vagy a kormányhatárolót kell buherálni, vagy a hosszabbat kell venni.
És valaki képet a felszereléséről? Vagy az elhelyezésről!? Köszi!
Jó napot,estét.
Yamaha Dt 125R típusú endurom full full gyári a motor cserélném Aprilia Rs 125 Fp re 2006 tól (ráfizetéssel)
Ajánlatokat ide várom képekkel,élérhetőségel.
Elsősorban külföldi papiros,rendszám nélküli érdekel!
Csak üzemképes motor!
Jol tudod, miton van gyarilag, aki pályázik többsège használ.
Nem küldi el a képeket
Most újitom fel a himbarendszert pár kép:
Sziasztok! Rsen van valakinek kormány lengéscsillapítója ? Nyilván utólag felszerelt mert ha jól tudom gyárilag nm volt.
A porlasztó VHSB34?
Ez a centirozás nyoma.Persze nem ilyennek kellene lenni,mert ha bronzkalapáccsal ütik centírozásnál ,akkor nem lesz ilyen.Nem tragédia,csak nem szép.
Nekem van fojtásmentesített elektronika!
Rs-é lesz az, de nincs túl jó állapotban, ki van hajolva a lemez ami beakad a kerékagyba.
A gyártó és a forma kb. stimmel. A számokat nem tudtam leolvasni beszerelt állapotban.
Példa volt a kollégának az áramlás szemléltetése miatt. Tudom én is, hogy lehet, viszont az alját nem látod, mert a boost csatornához igazitva ki van marva kb centis darabon a hengerszoknyából.
Ezen lehet még nyitni
Vadonat új utángyártott AMAL SEM CDI/trafó/elektronika eladó.
Jobb mint a gyári, sokkal megbízhatóbb, stabilabb szikraképződés, fojtásmentes. olcsón eladó.
érd.:
patvaros87@gmail.com
valakinek nem ismerős ez a km csiga? lehetséges, hogy rs-hez való?
Egyenlőre csak érdeklődtem még ugyse most akarom tuningolni