Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol tudok venni ilyen készletett ?
Hello! Még mindig nem forog ki a mocim 9e rpm fölé nem pörög, és nem találom a hibát..... Amiket próbáltunk: karburálás 140, 145, 155, 165 ,175ös fő fúvókákkal. 165el lett szép a a gyertyakép levegő 2,5 van ki tekerve. Kábeleket át néztem mind jó, ki kötöttem a fesz.szabályzót és a power vezérlőt is az se segített, ha az alaplapról feljövő 5szál vezetékekből csak a cdi/trafóba kötöttem be akkor se. Alaplap elméletbe jól van be álitva. Lapot veszi rendesen üresbe és sebeségbe ahogy eléri a 9e fordulatot mintha szabályozna/tiltana! Amal sem Tm 14-04 es cdi van fent, ez lehet fojtott? Kipu gyári elméletbe fojtatlan..... Már nem tudom mit kezdjek vele. Budapest környéken valaki tud szakit akihez el tudnám vinni? Köszönöm
Elkelt.
140-200 közötti sor biztosan jó lesz hozzá minimum 5ös lépcsőkkel.
üdv! milyen árban adod a szívó oldalt komplet?
sziasztok! olyan segítség kellene , hogy 36 dellotro karbim van és abba mekkora fuvókák kellenek, esetleg nincs valakinek vagy honnan tudom beszerezni?
kellene még egy plexi 96-os évjárat!
Esetleg pálya gumit ha tud valaki azt is megköszönöém!
előre köszi a segítséget
hali, olyan kerdesem lenne hogy a nicasilos henger mennyivel érezhetően erösebb mint a vasperselyes? illetve hogy a rotax 122 es hengert rá lehet rakni rotax123 blokkra kisebb átalakitással ?
Szia, eladtam már.
Szèpen szól nagyon. Legalábbis nekem dèlután csinálok videót.
Benéztem, azt hittem te árulod a gumikat de rájöttem hogy nem. :D Amúgy milyen hangja van a petku féle rendszernek? Látom az van rajta neked is, én most rendeltem ezt a fajta hangtompítót, nem tudsz videot csinálni, kíváncsi lennék a hangjára. :)
Szia! Megvannak mèg a dunlop gumik? Érdekelne párban, mikori évjárat, mennyiért adod?
Eladó. Plusz did lánc 415.
Nekem van, hívj fel.
Üdv.
Rs 125 rotax 122-be keresek műanyag fogaskerekeket, akinek van írjon.
hali, olyan kerdesem lenne hogy a nicasilos henger mennyivel érezhetően erösebb mint a vasperselyes? illetve hogy a rotax 122 es hengert rá lehet rakni rotax123 blokkra kisebb átalakitással ?
Sziasztok.
Aprilia RS125 (2001) keresek jobb oldali első lábtartót.
Köszönöm.
Eladó dellorto vhsb 34 szívócsonkal - 15.000 huf
415 ös 17/47 did láncszett (150 km futott) 12.000 huf
Motorline, vannak kehelycsövek mindenfélék, és tűk is.
Italmondo
eltömődve.
Karbin az üzemanyag szűrő nincs letömődve?
Szia. Tudnál ajánlani olyan oldalt, boltot ahol főfúvókát tudnék venni? az sem baj, ha online :)
eladó km spirál, km óra csiga. együtt 8000ft 06 30 279 48 96
eladó km spirál, km óra csiga. együtt 8000ft 06 30 279 48 96
Helló nekem is ilyen a hiba jelenség hogy megáll de nekem ha 140-150 el megindulok utánna áll meg ha 70-80 al akkor nem :D ha rájöttél már hogy mi a hiba megköszönném ha megmondanád :D