Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello lenne egy 97 es rs 125 hidegen melegen könnyen indúl 70 80 as tempóban el lehet vele mászkálni nincs probèma de ha 120 140közt megyek vele fogja magát ès megáll mintha kifogyott volna a benzin utánna beinditom de dadog nehezen eltudok vele döcögni de valamikor leáll ès 10 15 perc után ismèt jo.! Mi lehet a baj? Hőfok jó csapon megy a benzin gyertya jo.
És mennyi az ára?
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már valaki az alábbi hibajelenséggel: a motor simán indul, megy is úgy, ahogy egy ilyen sportmotornak kell; azonban kb. egy fél óra intenzív motorozás után szép lassan elfogy az erő, majd teljesen leáll. Kb. 3 perc folyamatos küszködés és indítózás után végre elindul, de az erő nem tér vissza azonnal. Azt hiszem a motor hangja is "kétüteműsödik"; először szép mély hangja van (köszönhetően az Arrow rendszernek), majd a hangja folyamatosan romlik (bár ezt már lehet, hogy csak én képzelem be magamnak :) )
Arra tippelek, hogy az üzemanyagcsap nem biztosít elegendő benzin utánpótlást; 34 karburátor van a motoron.
Szóval ha van valakinek valamilyen ötlete, akkor nagyon megköszönném a segítséget: hosszabb utakra így nem tudok elindulni, pedig szükségem lenne most rá.

Előre is köszi a választ!
Aprilia rs125ot keresek 2001-tol a legjobb ha olyan lenne ami 2006-tol jött.Külföldi papirosat keresek elsősorban!
Rotax 123 ,hoz van minden alkatrészem!
irj:mocitomi@citromail.hu
RS125 (2001) keresek jobb első lábtartót ,esetleg van valakinek eladó?
Köszönöm.
Igen, lett rá kölrve pár 100e, most lett kèsz. De nagyon jó lett, nem bánom.
A 11 Kw osban úgy tudom hogy a fő fúvóka 1.15 ös -1.20 a 38LE ben van ettől feljebb szerintem gyárilag nem tettek nagyobbat.
1.15-1.20 hoz a levegő 3.5 fordulatot ír megközelítőleg. Én kipróbáltam 0.83 fúvókával ,ott már szépen ment de 120-130-nál erőtlen volt a gép. 1.10 körüli jött be nekem , nagyon jól gyorsul olyan 155 a vége a gépnek , szépen gyorsul.
Így már értem, miért hirdeted 5-600ért a motorodat, és hogy miért mondod azt, hogy neked olyan sokba volt.
Ezt néztem már, de itt méregdrága minden...
http://www.pjme.co.uk/acatalog...
ez nagyon pöpec oldal, csak ez meg csak anglia! :/
Én rendeltem, fele nem volt raktáron, másik fele meg megjött és nincs panasz rá ( gyors ideért, értesítéseket is kaptam a csomagról)
Van egyáltalán, aki ismer olyat, aki rendelt már innen? :D
A 9-es csavarnál, inkább a váltóba préselt persely (21) szokott kikopni. A csavar keményebb anyagból van mint a persely. Szét kell szedni, kinyomni a perselyt és csináltatni kell egyet vagy tartalékba még egyet.
Sziasztok!
A pirossal megjelölt jó állapotú alkatrészeket keresem! :) Köszi!
Eladó Rs 125, felújítva, 550.000 huf. További infó üzenetben, telefonon.
Üdv mindenkinek :) nem rég lettem egy rs 125 (2002) tulajdonosa 11kw... Folytott...kiszedtem a rezonatorbol a folytást illetve a power szelep helyéröl a fix nyelvet a CDI volt már hekkelve mostmár megy szépen fent! viszont 5-7000közt kb dadog kinlodik gondolom a power szelep hiánya okozza alsófordulatszám tartományba a küszködését, Hogy túl nyitott ott még a rendszer neki....Ez az én formám se elektronika semmi a powerhez benne szóval kell minden...milyen árba mozog ez a történet? Újba gondolom kokain árba van minden igy bontottra gondolnék elsősorba esetleg ha valakinek van minden hozzá szivesen várok ár ajánlatot meg persze építö jellegű hozzászolást. Köszöntem előre is.
Kutyuuuus :) én még csak 75 km mentem vele 7-7500ig pörgetve, motul, 30as keverék. Bár én csak 100km járatom 7.5e , 100km 10e ig, 100km 11e ig.
sziasztok
nincs valakinek eladó pneumatikus powerje? :)
500km max 7e-ig pörgettem, csak motul olajat használok , most kb 600km van benne, ma csináltam rá új szűrőt szivacsból + kapott egy 140-es fúvókát, holnap ha jó idő lesz ki próbálom :)
Sziasztok!
Utcai normál használatra milyen márkájú és típusú gumit javasoltok?
Ti milyeneket használtok és mi a tapasztalatotok velük?
Hogy járatod a vasat? én 8e fölé nem pörgetem még, 145 ös volt benne de 138 ra kicseréltem sokallt, most jobb de kis levegő kell neki.
Üdv mindenkinek
Rotax 122-123 as blokkhoz keresek 160-as vagy 125-ös használható henger dugót előre is köszi.
Szia! Ma ránéztem levegőre reagál de már 3mat ki tekertem jobban veszi a lapot de nem az igazi, 34DO van rajta járatás alatt 175ös fúvóka volt benne most 155 direkt szűrővel, alapjáratról hirtelen gázadásra le fullad a motor levegőtől függetlenül, és még mindig 9e fölé nem pörög el üresben sem, holnap rakok bele egy 145-öst, és meg próbálom szűrő nélkül is hátha az a baja sajna nincs gyári szűrő házam......Köszi