Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ,nekem ugyan ez volt a baj. 5500 nál rángatott ,utána ezt átugrotta és ment mint a barom. Sokat kapott és a levegőt nem tudtam utána állítani , kitakarítottam az egész karbit , a levegő szűrőt...stb.
Meguntam és kisebbre cseréltem a fő fúvókát ,és lásd megoldódott . Próbálj neki levegőt adni első körben. Szerintem.
Eladó garnitúra féláron!! 06204161238!sürgős!
Hali! Bejárattam a motort viszont 9e rpm töl nem forog ki jobban, illetve 5-6e környékén darál és néha ha el kezdek huzni és váltogatok meg torpan mintha le vennéd a gyújtást.... de ez max 1-2mp tart utána forog megint :/
Mi lehet a gond hol kezdjem gyertya gyújtás beállítás? köszönöm
Rendben , köszönöm !
Hülyeség. Két dolog van:
A: a csapszeg éppenhogy könnyen kézzel bemegy, ahogy mondod: kell neki kenés, mert forogni fog, érdemes kifurni egy lukat az alun alulról, hogy valamit kapjon, aki nagyon lelkiismeretes, az valami cuccal mélyíthet ott a furatnál egy hornyot is olajnak.
B: meleg dugó, hideg csapszeg az összerakásnál. Itt nincs szükség kenőfuratra, mert nem mozog.

Ki így, ki úgy szereti, én a szerelhetőség miatt, mert viszonylag gyakran húzok hnegert a motorjaimon, ki szoktam polirozni azokat a furatokat, amik szorulósak, hogy könnyen be lehessen tolni a csapszegeket.
Azért érdeklődök mert a dugattyúból a csapszeget minden erőkifejtés nélkül ki lehet húzni , oldal irányba könnyen mozog.
Viszont kotyogása merőleges irányba nincs. Most néztem pár videót az összeszerelésről és ott is egyszerűen kézzel betolja a csapszeget minden erőfeszítés nélkül a dugóba. A szerelő azt mondta hogy ennek nem szabadna így mozognia. Vélemény?
Úgy látom hogy ismerik páran és nem lehet rossz minőség?!
30.000
Köszönöm, ez milyen árban van?
Nekem a Wössner nagyon bevált.
Sziasztok.
Érdeklődnék 2001 RS 125 be milyen dugattyút érdemes tenni ami nem megy tönkre fél év után normál használatnál?!
Köszönöm.
Sziasztok! km óra csiga nincs vkinek eladó? Fém kellene ami a kerékbe akad be
110 70 17 első, 150 70 17 hátsó ÚJ! dunlop sport max eladó 40 000ft párban. telefonon érdeklődj kérlek! 06 30 279 48 96
Hello lécci segítsetek van egy 98 as rs 125 öm és a hátsó lánckerék lötyög megvannak húzva a csavarok (van benne valami gumi hardy?) az lehet szar lehet venni?
Mitől lehet, hogy hidegen kiemel a kuplung, melegen viszont már nem mindig tudom üresbe rakni?
Karbid phbh28? Mennyiért adod, milyen állapotú, hiányos-e?
Hűtőt méreteit lemérnéd? (csak a hűtőfelületét, a kétoldali tartályrészt ne vedd bele) Mennyi?
Tuning van, kipufogó nincs.
rotax 123 af1,,,stb érd 06202891023 vagy a mocitomi@citromail.hu
van a képen egy karbon rezó dob olcson 7.000.- helyileg pécs postázni tudom
keresek
Kínálod, vagy keresed?
Olcson rezo? tuning? valakinek?
A henger tetején van a hőgomba, arra csatlakozik egy vezeték. Ezt le tudod húzni, tisztítsd meg, mondjuk féktisztítóval. Lehet hogy csak a kontakt rossz.
Sziasztok! 2007-es RS-en álló helyzetben is csak 2-es csíkig megy fel a vízhőmérséklet és menet közben visszaesik 1-re. Normális ez? Ha nem, akkor mit nézzek meg? Előre is köszi!
AKkor is puffog, ha nagyon kevesell; attól ugyanúgy erőtlen.
Ha nem füstöl a kipu a kérdéses fordulattartományokban, akkor adj neki arra a fordulatra többet.
Egyszerübb igy kicserélni egy-két karbialkatrészt (legalábbis nekem), mint a gyujtást megoldani/ellenőrizni.