Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sport pro 34mm es

15000ft
Sziasztok! Karbonfóliázott légbeömlő idom RS-re! Csak a látható része fóliázott, ami idommal takart nem! Kültéri fólia, így mindennek ellenáll! Postaköltséget állom! Többi Privát! Köszi!
keresek hátsó 125 -ös gumit
Ha 38mm a krómszár, akkor AF1 Replica, Sintesi, vagy Futura. Ha 40mm a krómszár akkor Sport Pro!
Mutatnál képeket az első villádról? Nekem van egy aprilia villám, és nem tudom mibe való, neten sem találtam még hasonlót sem; arra gyanakszom, hogy af1 sport pro, de nem vagyok biztos benne. Supermoto-ba építem most be, mert megegyezik a hosszuk, csak ennek rövidebb a rugóútja, valamint az aprilia fék jobb egy Rieju RR gyáriétól messze :D
Meglepetés volt látni azt a motort a többi között. Most már eléggé elszállt a tuning a kupában. Tényleg sok idő kell összerakni egy ütős motort, legalábbis nekem.
A kupaszabályzat ezt írja:
"Súly
A motorkerékpár minimális súlya 110 kg, a szükséges olaj és üzemanyag nélkül."
Hello, lenne vkinek eladó első fékolaj tartálya?
Nekem van gyári rendszerem. Egyben nem érdekel?
Vagy menny vissza ahhoz a dátumra inkább mert ahogy el nézem a képek nem jelenek meg :D
Eladó cuccok!

Kattints a második nyilakra és ott vannak! Henger és a légszűrő már el kelt...
Üdv!
Nincs elfekvőben egy rs125 kipufogó hangtompító dobod?
7000 forintot adnék érte.
Köszönettel! Bertold 06 204286569.
28x38x7
Sziasztok nem tudja valaki véletlenül a rotax 123 blokk főtengely szimering méretét?
Küldtem emailt!!
Van első felnim, egész szép állapotban, fekete színű, mennyit adnál érte,?
Van gyári Rs-125 kipufogóm, mennyit adnál érte?
Üdv Urak!
Keresek RS 125 / RS 250 gyári kipufogót, hátha akad valakinek..
Johet ide forumra is !!! Mas is kivancsi :-D:-D
Valami képet mutass arról a kis af1-ről! :)
Akár privátban is
Üdv!!
Keresek Aprilia rs 125 (2000-2005 évjárat) első felnit, a színe nem számít az se baj ha kopott vagy karistolt!!
Lehetőleg ne legyen le peremezve meg legyenek épek a menetek benne.
Köszönöm!
Nem annyira a MAMI a cél, csak filózgattam rajta, mert már ilyet csináltak, pénzben és munkában sem egy nagy dolog, viszont súlyban szerintem lehet több, mint 5kg a különbség. Viszont ugyanaz a vázméret, ugyanaz a felfogatás, minden fullra ugyanaz. Egyik ki, másik be. De lehet egy RS-t kellene venni blokk nélkül és beletolni ezt a mostani blokkot XD De nem, mert ebben az egészben az tetszik, hogy AF1-ről van szó és különc! Pont ezt nem kellene elrontani a lengővillával sem. Így egyébként az AF1 Sport Pro hátsó felni keskenyebb, mint az RS, szebben áll rajta 125/80 Dunlop KR106, meg az elejében a Sport Pro helyett a kétkörlámpás AF felnije van, amire nagyon szépen passzol a 95-ös KR149 Dunlop.
Érdekes projektben vagy, jó kis motor az af1-is.
Mielött komoly munkát pénzt ölnél a lengővillába ajánlanék egy technikai kiírást. Nekem úgy rémlik nem enged ilyen módosítást. Persze ha a MAMI kupa a cél.