Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs rá csavar. Fúvókázni kell a karbit. Alapjárati keverék mennyiséget tudsz állítani PHBH 28 BD karbin. Facebook-on is kaptál rá választ.
És melyik az a csavar amivel lehet állítani hogy több benzint kapjon?
Szerintem inkább a duggattyú visszahúzó rugó törhetett el, arra sem ártana vetni egy pillantást
Hát valamit csinálni kell vele valószínűleg. Magától nem lesz jó.
Ha te nem igazán érttel hozzá... Rá kell nézni.
Egy barátomnak is át nézegettem mert nem volt az igazi. A power be se húzott rendesen. Azt megoldottam meg a karbit piszkáltam meg utána valamennyire. Utána sokkal jobban ment azt mondta.
most akkor nézessem meg valakivel a karbulátort?
Amennyiért kapsz.
8-12eFT körül.
Hát ha fullad az már nagyon nem jó!
Nem kap elég anyagot lehet. Nincs normálisan beállítva valószínűleg... vagy valami más, de így nem lehet megmondani.
A dobnak nem igazán lehet köze hozzá.
Egy gyári RS 160-170-et tudd simán.
150-es henger? Nem ismerek ilyet. De gondolom te inkább a 160-as Polini hengerre gondolsz. Amit nem igazán érdemes felrakni... Meg a 140-es KIT-ről tudok. Szerintem a gyári a legjobb és egy kisebb-nagyobb módosítással elég komoly teljesítmény növekedést lehet elérni.
Mit jelent hogy nagyobb hátul a fogas kerék? Mert nem mind1. Gondolom nem sokkal nagyobb. Persze ha nagyobb hátul akkor gyorsabban is gyorsul. Ha 140-et megy akkor elég gyorsan kipöröghet... Meg emelgetheti magát, ha jó erőben van! A gyári kipufogja meg amúgy nem egy rossz egész jó. Legalább is ami nekem volt fent. Arra nem tudok rosszat mondani.
Ha jó akkor meg a lánc kerek csere megoldja ezt. Bár nem tudom milyen áttételed van...
Sziasztok!

power nyelvet, házat és elektorinkát keresek, kb mi a reális ára?

rotax 122

köszi!
akkor majd megnézetem egy szerelővel.. :)
Lehet, hogy nem ártana beállítatni a karburátort. Saját kezűleg ne tekergesd el, mert nagyobb kárt is lehet vele okozni.
ÜDV!
van egy apriliám elöl 17fogas a fogaskerék
hátul 39es
max 145 de ott már majdnem lefullad....
a rezó kilett űrítve nincs benne már semmi
a dob az gyári
de mindenki aki próbálta (olyan is akinek volt RS-je) azt mondja gyorsabban kéne neki mennie...
Az 1 dolog... Tudni kellene az első lánckerék fogszámát is. 17 fogas előre, 40 fogas lánckerék hátulra 108 szemes lánccal és 160at biztosra menni fog. Az enyémen csak a rezó van kiűrítve, hozzáállítva a karbi és 170et m1 végre a fentebb írt áttétellel óra szerint.
üdv! 120 kerékre ha felrakom a 160-as gumimelegítőt attól baja lesz vagy fel lehet rá rakni?
Rakj rá egy jolly rezót módosíts az áttételen rendesen kiszámolva nem eshasra, állítsd be rendesen a karburálást... és így ki kell mennie a 160 at... gyárilag 150 a vége, áttétel miatt és egy jó motorral kitolja a 160at kérdés hogy kell hozzá egy M5 bevezető szakasz mire kihúzod, illetve félő hogy hol áll meg :) De ha az a cél hogy legyen egy GPS felvételed a 160 fölötti sebességről megoldható, csak ugye milyen áron....
tiszta új fékbetétek lettek beletéve
de nincs valami ötlete hogy lehetne hogy mennyen 160-al?
Azert arra figyelj hogy a fekek is olyan allapotban es meretben legyenek amik megfogjak a "legalabb" 160 alt. Volt regen egy tuning simsonos srac 120al ment a simo csak azzal nem szamolt hogy megallni sem artana... lett is baj belole.
Segítsetek mit csináljak, hogy a 2001es RS 125öm mennyen 140-nél többel?
gyári a kipufogó és a hátsó fogaskerék is nagyobb mint aminek kellene lennie de ez ennyit befolyásol?
azt szeretném ha a végsebessége olyan 160 lenne....
Azt szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyit növel a sebességen egy 150ccm es hengerszett?
Mert az enyémnek 140 a max sebessége és nem tudom mit cseréljek ki (amit tudni kell róla hogy a hátsó fogaskerék az nagyobb és gyári a kipufogó) Mert szeretném ha legalább 160al menne.
hali érdeklődni szeretnek van egy aprilia af1 125 sport pro motorom egyoldali lengő villával szereztem hozzá egy rs 2 oldali lengővillát azt szeretném bele épiteni a láncnak a hosszusága meg egyezik az rs nek és az af1 nek?
valakinek esetleg egy ultrakönnyű extra erős alumínium segédeváz feketére színterezve + alu fejidomtartó konzol gömb Rs re...
érd.: klassz41@gmail.com
Sziasztok! Ha valakinek kell valami mond egy árat és viheti!
2006 utáni RS bontás

20/482-2625
honda4022@gmail.com
https://www.bmotor.hu/rs-125-gpr

A honlapon fent van minden, kérlek nézd meg, mielőtt kérdezel. Köszönöm!

Volt több is, egyben egyik sem eladó...
Petku?
Versenyhez ki tudd csinálni kipufogó rendszert? itt vagy ki kivel csaintatta?