Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi?
Szia! Van egy ilyenem...
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Aprilia_Rs_125_extrema_papiros_vaz__forgalmival__62580778.htm
Mondjuk beleszutykosodott a benzin, és felakadt az úszó.
Üdv!
Beakartam indítani a apriliát, megnyitottam a csapot rá tettem a szivatót és elkezdett dőlni a benzin a karbulátorból. Mi lehet a baj?
Üdv.
Érdekelne valakit forgalmis rs extrema váz?
nekem 110-es dunlop van ha érdekkel 4000ft
Sziasztok! Keresek pirelli diablo supercorsát 110/70 150/60 vagy 140 mèretekben akinek van írjon. Köszi
Koszos légszűrő és az elektróda hézag kimaradt a felsorolásból.
Benzincsap, benzinszűrő (ahol a fekete pipára csatlakozik a benzincső van 1 finomszűrő), benzinszint, régi - szar - benzin.
még novemberbe 145el mentem (elkezdett fulladozni mintha nem kapott volna benzint) utána pedig már 120felett is csinálta mi lehet a gond?
gumimelegítőt keresnék rs125 pályamotorhoz 110-130 méret között esetleg ha van valakinek eladó vagy tudja valaki hol lehet venni megköszönném! sajnos csak olyat találok ahol 120-190 -es van
Lehet azért mert ilyen tipus az a szenzor, és csak 49 illetve 150 fok között van változó értéke, tehát a felső-alsó méréshatára 50-150.
A legtöbb motoron így van.
Aprilia Rs125 GPR (2007) alkatrészeket keresek! Ezeket keresem még! Plexi, Balos kormánykapcsoló, Jobb tükör (vagy párban), Első Fékmunkahenger, Power bowden, Első sárvédő,
Akinek van kérem jelezze, az lenne a legjobb hogyha egy helyről tudnám beszerezni mindent.
üdv! hőfok órám hidegen ha ráadom a gyújtást 50 fokról indul, cseréltem órát és gombát is, de helyzet ugyan az. mi lehet a gond? előre is köszönöm
Velük tudok szolgálni! Igaz 2004rs de biztos van egyezés! Árat Te mondasz!
Aprilia Rs125 GPR motor alkatrészeket keresek jó áron! Elég sok minden kellene. pl; idomok ,fejidom, lámpa, műszerfal, lábtartók, kormánycsutkák, kezelőszervek stb:
Akinek van kérem jelezze!!
Karbonfóliázott légbeömlő idom RS-re! Csak a látható része fóliázott, ami idommal takart nem! Kültéri fólia, így mindennek ellenáll! Postaköltséget állom!
Dis E 102974

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Képet hétvégén tudok tölteni.
Van eladó vázam, blokkom (GPR-ből, ha jól emlékszem úgy vettem még Báthoriéktól, hogy 3-6ezer kilométeres, főtengelyen nyilván látszódik a kopás: pontosabban a kopás hiánya: megvizsgálható, henger nélkül: ezt megtartanám, kivéve, ha jó pénzt ajánlanak érte, van szinte új dugó hozzá, ez adhatom igény esetén külön is a blokkhoz), kerekeim, első teleszkópom villahíddal kormánnyal, belső tankom sapkával, légszűrőim, segédvázam extremahoz és gömbhöz is. Nem minden áron eladó szaré húgyé, érdeklődni üzenetben.
Villahíd és kerékcsapágyak annyira újak, hogy még benne sincsenek...
Igen, a karbi úgy ah mondod!
Igen ezt tudom, csak a felújításnál még nem akartam hozzányúlni. Most van olyan 2-3000 a felújítás óta, és idén már érdekel az okosítás :D A rezót idő közben kapta :)
Na tehát akkor alakul az összkép;
-"csonka kúp" sport légszűrő(csak szivacs)
-és egy 34-es karibi. Na meg egy fuvokakeszlet :D
A felömlőket meg majd a következő felujitasnal :)
Karbiból ugye a 28-as az PHBH. 34-esből VHSB szokott fasza lenni?
A felömlőket össze lehetett volna igazítani, a forgattyúsház és hengertalp találkozásánál. És ehhez illő tömítést vágni. De ehhez a blokkot szét kell húzni.
Vedd le a tetejét
Fene tudja. A CRen is van gyárilag légbeszívó asszem.