Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ki mit ajánl a váz felpolírozásához?
Sziasztok! Egy kis optikai tuning a szezon előtt! Karbonfóliázott légbeömlő idom RS-re! Kültéri fólia, így mindennek ellenáll! Postaköltséget állom! 6.500 huf
ez szerintem 4 Thez való kipufogó szóval semmi kép nem lesz jó!
rs4 re esetleg
ez fel megy rs 125re (2001es 2ütemű)
Felkerestem őket de sajnos most nincs nekik, szóval továbbra is érdekel! Lényeg 11kw legyen papíros!
aprilia rs 125-nek (2001) mekkora a kipufogókönyök hány centi átmérőjű?
Eladó Aprilia RS-125 alkatrészek, ha valami érdekel írj.
szabogabor900927@gmail.com
üdv! stagee6 hőmérő órát szeretnék felrakni, valaki rakott már fel? melyik hőgomba jó hozzá?PT1/8 collos ezt adják hozzá, de van még hozzá ez a kettő M10X1, M14X1,25
A maradék 35 el mit csinál majd?
Nekem van 160 as 5000 ft 06307316232
Sziasztok!

Pályamotort keresek, felszereltségi kikötés nincs.

üdv.
Sziasztok! kukába szánt membrános hengert keresek!
ÜDV HA ESETLEG VALAKI DOBOT AKAR VENNI ..15 PÉNZ ZSÍR ÚJ NEM KÍNAI IGAZI KARBON.....
Keresd a bmotor.hu oldalon a telefonszámot és kérdezd meg Báthoryékat ;) Szokott lenni ilyesmijük...
Akinek van kérem jelezze papíros 125 Aprilia Rs 2006- vázat keresek! (11kw)
10 éve vettem AF1 vagy RS Sport Pro villának, és aprilia villahídja van, a képen is RS villahiddal van szerelve, a kormánycsapágya is aprilia RS-é.
A Riejuban ilyen ócska showa forditott vékony hurka teleszkoóp van, háttérben talán látszódik. a Villahídja nem jó a Riejuhoz, rövid a tengely.
Nem lehetséges, hogy ez egy gyári Rieju villa? Most volt nálam egy ugyanilyen motor, ezekbe belerakják az ilyen durva cuccokat Paioli vagy ilyesmi. Azért nem hinném, hogy Aprilia, mert a tetején AF1 nél legalábbis ilyen nagy buzi csavar nincs.
A tetején a kiálló részek hatlapfejű nagy bunkónyi csavarok.
Szóval így néz ki az a villa, sajnos ez az egyetlen szar minőségű képem van, amin látszódik a teteje is. Valaki valamit fel tudna ismerni ez alapján, hogy miféle apriliából lehet?
Sziasztok na kérem szépen eladó nagy felőmlős henger ,kézzel készitett (Mick Abbey Tuning)
vössner 1 gyürüs dugóval.
Ár :50.000.-
több kép privátba!
Bármit fel lehet tenni. Fogalma sincs senkinek szerintem erről, ismerni kellene a tervet, vagy legalább valaki olyat, akinek volt vele tapasztalata és hiteles, megbízható, nemcsak beképzeli a lovakat.
Akrapovicot lehet tenni rs 125-re (2001es) (jah és aliexpressesre akrára gondolok..) :)
Olyan kérdésem lenne,hogy rs 125-re milyen kipufogót ajánlotok? ami növeli is a teljesítményt... a válaszokat előre is köszönöm...