Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem meg plane :)
most nincs kedvem vitatkozni ha eladom ugyis 96os évjárattal hirdetem meg :) meg nekem aztán mind egy szerintem ez a legjobb motor jól néz ki erős stb.,stb...
lehet nicns de tudom milyen van benne.Errol ennyit.Nem kell ahoz kep ha eredeti alkatreszek vannak rajta hogy tudjam milyen.
müszerfalról nincs is kép
Amugy meg legyen 96os nekem aztan edes mind1 mint ahogy 42Le is :)
mijen az az ip-s fekete?
Neked lehet valtozatlan formaban nekem nem.Eleget lattam hogy tudjam.
Onnan hogy pl muszerfal es kvaroraja se olyan.Ne probald mar te is bemagyarazni nekem hogy rosszul tudom.96ban csak ip-s fekete es szurke volt.Idom muszerfal a mat vaz miatt egyertelmuen 95os.
ezt honnan veszed?a Chesterfield-et azt 95-96ban gyártották meg a forgalmiba is igy van benne
Valaki aki jartas a temaban.
Amikor 1995-től változatlan formában gyártották 1999-ig akkor te honnan tudod kép alapján megállapítani, hogy 1995-ös vagy 1996-os??? Főleg az ilyen csodáknál van egy két év elcsúszás is! Itt nem mérvadó a dolog! Nekem a sport pro-m kerekeiben és az összes idomban 1990-volt és az a poén, hogy nem is gyártották csak 1992-től a sport pro-t. Meg a mito evo-ról ne is beszéljek.
Te kivagy hogy ilyen okos vagy???
Lehet 96ben helyzetek forgalomba de ez olyan biztos hogy 95s ahogy itt ulok.
jah igen most vettem 6 napja van nálam az összes papirja megvan szal rendszámos csak nincs digit fényképezöm szal azért nincs róla több képen,egyébként meg már megszabadultam néhány matricától és 450.000 FT volt és 1996 évjárat
Te rád!
mármint kiére gondolsz?
Ciao!

Meseszép ez az RS125! Most vetted? Mennyi lóvé volt? Rendszám? Csak puszta kiváncsiságból érdekelnek az adatok! Évjárat? Nekem egy Evo mito kerül eladó sorba a jövő hónapban :-(
hengerfej reszeles rulez
jó ám a polini, nekem is az van :D

De egy jó kis 125-öst kihegyezni fasza :)))
Igen tudjuk jo dolog a polini de vannak mas hatasos modszerek is.A ccm noveles az nem tuning az jarulekos teljesitmenytobblet semmi mas.

Az arrow es tobbe marhasagod verd ki a fejedbol az csak parasztvakitas azok nem tudnak rezotcsinalni.
Nemkötelező egyből ccm növelésre gondolni :)
ha lejösz Pécsre felölem mehet most nézem mennyibe kerülthetnek ezek a cuccok(154es Pollini hengerszett 78.000 HUF,Arrow dob 37.000,38as Dell"Orto karbi kb. 40.000)