Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már én is elkezdtem toborozni a srácokat, engem érdekel. Itt az RS-es arcok közül is vannak még akik mondták h lehet. nekem holnap eldől h megyek-e vagy mi lesz!
Sziasztok!
Kicsit OFF topic de talan nem veszik le a fejem erte..
Arra gondoltam hogy vasarnap kigurulhatnank az InterWheelre egyutt mi,2T-s rajongok.
Kinti/benti programok,ingyenes parkolas es ha osszejovunk 2T-sek egy joparan ,akkor garantalt siker..:))
Mivel nem sok ido van mar,mit szolnatok ha gyulekeznenk vasarnap de. 10-kor a BME Gepeszkari kolesza elott a Petofi-Hid labanal!
Akit komolyan erdekel,az jelezzen vissza legyszi ,hogy lassam hanyan vagyunk:
Udv.
Varga Gabor (30/612-8980)
varges99@yahoo.com
Hello Srácok.

Nem árulja valaki itt a motorját?(RS25)Ha igen, csak forgalmival és rendezett papirokkal érdekelne.Mert éppen most kaptam vissza a jogsimat fél év után (egy 25ös futura 50-es paprokkal).Gondolom ismerős a sziuáció itt mindenkinek
playback@freemail.hu
hát pedig majdnem ugyanolyan mint a tied
na de egye fene feltöltöttem egy képet róla az adatlapomhoz... ez is hasonlít az extremara?
egyébként annak sokkal kockásabb a hátulja
Csak azé" mondom mert hasonlít az extremára, szerintem
RS :) reggiani replica
bencce neked extrema-d van vagy sima rs?
ó hát akkor teljesen jó a mostani
vagy 30E a gyari.
Nem tom nem hiszem hogy meglessz a doboz hétvégére Már elvonási tüneteim vannak
Nem tudjátok mennyi egy plexi az RS-re? csak úgy kb... kicsit már napszívta sárga az enyém :)
Én nekem soha nem volt bajom a kényszerolajozással ha meg megszorul akkor így jártam!!!!!
Max akkor kötném le ha csak hangsúlyozom csak pályán mennék vele de így hogy közúton tépek semmi értelme nincsen mert kényelmetlen és macerás ......
Én egyébként Selénia Power Race 2T-t használok. Olasz motor Olasz olaj bele!!!

De az Agip is kurvajó tavaly elfüstöltem egy pár flakonnal
Én agipot szoktam venni. az elég olcsó, a motulért meg multkor 6300at akartak elkérni
JAMAL te hogy állsz a hétvégével?

ma szép idő volt megint jót mentem és kicsit megjárattam azért most nem csak 4000-en voltam. 8000 felett olyan király:) nagyon nagy önkontroll kell, hogy ne ott cibáljam:)
oké..oké az a csunya nyelvtan
nem pája hanem pálya ennyire ne durvuljunk
Nekem soha nem volt gondom a szivattyuval,(nem 1-2 mocirol beszélek de csak japánrol)Van nálam pár db henger mind pájás mocikrol lekötött szivattyus volt az összes szépek nagyon mint a szántás.De tök mindegy én butus vagyok+nem pájázom nekem igy jó..
Ki azzal a szarral minél előbb, főleg , ha pályáztok is vele, mert ha megszorul, akkor meg jön a sírás-rívás!Benzin+ jó olaj (Agip Racing 2T,Castrol A747,Motul 800), ez a motor hosszú életének a titka!
ahoz kepest hogy a nevjegyed alapjan tzred van eleg buta vagy a temahoz :) de nem lepodok mar meg itt semmin
há majd valamit kitalálunk:)
Jah látom Interwheel látogatás
Merre akartok menni????
Elvileg még nem vagyok nagyon betáblázva hétvégére lehet h okés lenne a dolog feltéve ha jó az idő!!!!
1et értek+nincs baj a szivattyuval csak nemszabad elállitgatni!
joe te jönnél hétvégén gurulgatni?
Hallod DC és ha közben tankolnom kell valahol a picsába akkor majd szted cipelem magammal az olajos flakont vagy mi??????
Jo ez a kényszerolajozás így kényelmes nemkell szopni az olajjal állandóan....
én ma megyek az eredetiségvizsgálatra... aztán holnap átiratás meg biztosítás jaj de jó