Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem ,ezzel én is így vagyok,kívánom ,hogy minél előbb talpra álljon,a Bakony motornál van cucc hozzá!
Szerintem tudja a kis gonosz, hogy sosem adnám el, és ki is használja a helyzetét.
Viccen kívül két normális éve volt a nálam eltöltött 6-ból,,,és ez a kettő bőven kárpótolt a másik négy elbaszottért.
Lesz másik blokk,vagy valószínűleg egy komplett motor, jóval kevesebbért, mintha ebből akarnák egy másik jó blokkot faragni.
Most viszont a Gixxeren van a sor,azzal (is) foglalkozni kell kicsit.
Üdv! neked nincs szerencséd ezzel a motorral!
Megtörtént sokat javult is! :) Köszi a tanácsot! Itt egy kis vidi a hétfői napról!

http://youtu.be/VEoKGX17VoY
Szia
Ha rotyog akkor nagyon dús,vedd el a tűt teljesen próbára!
Ha jó irányú a változás ,csökkentsd az alapjárati fúvókát is!
El se hiszem.
Már elkezdtem volna visszakórencsálni a volt kék RGV-met,,,de nekem nem nagyon lett volna szívem szétbontani,,,meg hát, kár is lenne érte, hisz megy,jó is mindene,,,forgalmija, műszakija van...
Előre is köszi,,,várom a válaszodat.
Hali! Zoli bácsi nekem lehet,hogy van megnézem, nem ígérem,hogy már holnap de nem felejtem el!
Helló urak! Ha valaki törött RGV-ről tudna,,,esetleg elérhető áron blokkról,,,szólhatna,,,mert az én blokkomnak reszeltek.
hali ismét mindenki szétszéledve, motoroztok mi... kivétel Álmost mert ő tuti most is szerel
szval olyan problémám merült fel, amit nem értek, hogy a motor 9ezres fordulatszám felett és kanyarból kijövet, egészen fél gázállásig nem reagál semmit, amikor elérem kb az 50%-t akkor meg zuh megindul mint a disznó. Na most ez hogy is mondjam, NAGYON látványos motorozást eredményez, de én nekem nem tetszik, hogy állandóan ki akar törni. Valaki esetleg találkozott már ilyennel? Dús lenne a közepe? Tű beljebb? Eléggé tanácstalan vagyok és lecsukni sem akarom magam. Hétfőn tudok tesztelni eleget mert megyek a szlovákia ringre, de megragasztani sem szeretném... előre is köszi
Valakit érdekel 2003as Rs 125? a blokkot összekell rakni, de minden megvan hozzá új csapágyak(KOYO), szimeringek, tömítésszett,szívótorok,lánc/lánckerekek(JT),power nyelv,km spirál,műanyag fogaskerekek,idomok újrafestve(MATT FEKETE) a matricát nem rakattam még rá de adom aztis,a lámpát felújjítattam, a karbit is csak bekell állítani,új aksi,izzók cserélve,fékolajat/motorolajat/hajtóműolajat adok hozzá, első gumi 90% a hátsó cserére szorúl, ami hibája van a plexi kicsit megvan repedve de felse tűnik + még a fordlatszám mérő üveg ami végigrepedt de működik! 370000Ft
Sziasztok! van vkinek eladó plexije RS250-hez? Áttetsző lenne jó!
Sajnos a hétvégén átfordultam egy megcsúszásnál az elején és eltörtem a plexit! Remélem valakinél akad!
1999-es rs 250 megmaradt alkatrészek egyben nagyon olcsón eladó.
minden ami képen van=50000ft
Ez még talán érdekes is lehet

http://www.ebay.com/itm/Dual-t...
Helo mindenki lene egy elado kormány gátlom ha valakit érdekelne 7 fokozatban álithato, hozá tartozo bilincsel, 15000 irány ár! Rgv 250 rötl. De kawasaki zxr 400 on is volt. jó lehet az rs re is
Sziasztok.

Elkezdtük motorgumikat árulni.
Mind új. 2012-2013as gyártás.

Rengeteg méretben, fajtában és stílusban.

Ha érdekel akkor adatlapomon van elérhetőség. Írj rám.
Itt a környékünkön van egy elvetemült gyűjtő,,, de személyesen nem ismerem,,, csak a szerelőnél mindig összefutok valamelyik motorjával...
Múltkorában mentem is egy karikát egy kis 125-ös kéthengeressel még a 70-es évekből.
Egész jól szedte a lábát kicsi és veterán létére.
Ezt is csak véletlenül az apróhirdetéses oldalon találtam. Ezeket a magángyűjteményeket általában óvja a tulaj a látogatóktól. Személyesen meg sajnos egyiket sem ismerem.
Én is csinálok egy ilyen gyűjteményt, képekből egyébként tudtok ilyen MEGTEKINTHETŐ gyűjteményről? szerintem simán összeütnénk egy autóra való "őrültet"
Az a komplett versenymotor volt, hibátlan, használható állapotban. Egy padovai magángyűjtemény része volt, ha jól emlékszem.
Az sem semmi! De legalább abban ép volt a motor?
Hát is-is. A Biaggi '94-es (amivel a szezon elején ment) motorját tavaly árulták egy olasz apróhirdetéses oldalon, asszem valami 40.000-45.000 euró körüli összegért.
2,7 millió az erős?
hát persze. donornak jó az biztos, kíváncsi leszek a végére.
Csak éppen a lelke hiányzik
Main items are: Cylinders / Carburetta / Gearbox internals / Generator