Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Keresek RGV 250 RS 250 Hengert !
üdv.eladó egy rs 250 ezüst szinü fejidom.06209520171
Föhh
Anno Agip Racing de az megszűnt, azóta A747 és XR 77 castrol, nekem egyikkel se volt még gond :)
No, bakker,,, gyógyulást mielőbb.
Mondjuk,,, mire ez a hó elolvad.
vettem 3 litert, meglátjuk az kb pont 5-6 pályanap, meg gyűrűcsere majd fotózok miből mi lett :) jelenleg a blokkom zsir új, újranikasilozva, új dugók, megnézzük mennyi koksz lesz :) Egyébként ami még probléma volt a Castrollal, hogy 2 hét állás után, meg egy hajnali indulásnál pár fokban, kideresedett a karburátorban. És egy szép szerelést inditott, kint a pályán a szlovákoknál, annak szintén nem örültem annyira. De hát tapasztalatot is kell szerezni nem? Mit szóltok a hóeséshez? Remélem nem ragadtatok ott sehol! A szívetek meg ne fájjon a moci után, ugyanis sokkal rosszabb helyzetben vagyok mint Ti. nekem még 7-8 hét kényszerpihenő, mert sikeresen eltörtem a kezem
Motul 800
:)
Agip Racing,de ez megszűnt Motul 810
Olajmizéria?!?
Lehet volt már róla szór sok oldallal ezelőtt, hogy én A747 Castrolt használok, az egyik legjobb félszintetikus olaj. Na most. Ami gondom volt vele, az az, hogy mivel ásványi olaj ezért kormol mintállat. Akiknek (kicsit vagy nagyon)piszkált gépük van mivel etetik a vasakat?
JRC? Álmos? Atta? És persze akiről nem tudok, hogy hozzá van nyúlva? :)
rs 250 1999-es 2db oldalidom-farokidom kis sérüléssel olcsón eladó.
3db idom egyben=10e
érd:spmito@freemail.hu
képen látható alkatrészek olcsón egybe eladó!
ár=50e
érd:spmito@freemail.hu
És milyen igaza van
Itt egy kis leírást találsz a történetéről:
http://www.2-takt.net/16torten...

Fogyasztása 7-8 - 15ig

Szervizelés érdekes téma... nekem egyszer egy Aszalós Péter nevezetű úriember azt mondta, annyiszor ellenőrizzem amennyi szabadidőm van

viccet félretéve
Azt szeretném kérdezni hogy milyen időnként kell szervizelni ? ill.fogyasztása és milyen időközönként kell felujjítani?
És a 99 elöttiek külömböznek 2000 feletti RSektől?
Nekem van
Írd meg milyen kell és mennyit gondolsz érte!
jakabracing@gmail.com
Hello kersek rgv vagy rs 250 hengert !
A gáz mindenkinél a másik fele.
Az is valami
Érdekelni ugyan érdekelne,,, de az még csak fél siker.
Én hál Isten nem kellett, hogy kiszedjem cseredarab híján,,, hisz haverom már vagy 30 párt faragott CNC-n,,,amik szerte az országban mai napig tökéletesen üzemelnek.
Ha meg nekem kell,,, itt egy pár új a fiókban.
én kiszedtem,de mikkor bent volt ugyan olyan semmi volt 8000 ig!
Ha nincs különbség, akkor mért érezni,,, (és nem gyengén ám) ha működésbe lép?
Igen de az rgv nél power nélkül sincs semmi különbség !