Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, de ennyiért egy kísérletet megér!
Majd kiderül nemsokára mert felrakom az Rs 350 re !
De kell hozzá a programozó készülék is!
ránézésre nem egy HRC cucc
Nagyon gagyi vagy megbízható mert elég jó árban van?
:)
Azt nézd meg amit mondtam, szerintem elkefélte a turbós
Hogy mért nincs olajnyomás
Nálam van Zeeltronic Apriliára való ! Mit szeretnél róla tudni?
Szevasztok érdekelne ,hogy valakinek nincs-e jó állapotú eladó rs 250 (2000 től)? előre is köszi
Valaki hallott már állítható vezérlőegységről,amivel a gyújtást és a powert kézzel lehet állítani rgv,nsr,tzr stb hez?
Sajna, NSR-hez nekem már szerintem nem lesz szerencsém, de nem is erőlködöm már utána.
Itt a Gixxer, az majd tol alpjáratról a zsír felújított blokkjával, RGV-t meg kivárom, míg eljut a csúcsra.
És a hengerbe sem esik be
Jólvan már, ne menőzzél, tudod a 250-es NSR-nél csak az 500as jobb! Úgyhogy fuck off.
Halott az mind a kettő ! Ezzel a verseny powerrel meg még szarabb!
Akinek NSR-e van
8000 felett power nélkül is él,mert az olyan mintha benne se lenne ,pont az a lényege a powernak ,hogy alul is menjen!
a vj22 az egész más, mint a 21 powerral is 8000-11000ig jó előtte halott!
Nekem is megy alúl is, irónikusra szántam, de hidd el ez nem nyomaték. Az nsr250 az ismeri a nyomaték fogalmát, de ezek , csak hírből, aki mást mond hazudik.
Hááát,,, nekem a perselyezett hengerekkel 5500-től olyan nyomaték volt benne, hogy csak lestem,,, de azok nem váltak be,,, a szar TKR dugók meg ki is végezték mindkettőt,,, pedig nagyon szépen meg voltak csinálva...
Gyerekébe sem az igazi,,, az én videómat meg a fiam csinálta,,, jó,ok, hogy október, de annyira hideg még nem volt.
Hihi. Kinek él 8-9000 alatt a gyári powerral is a gépe
Racing Power Valve eladó.
Igazából ezek fix teljesen kinyitott állapotban hagyják a kipufogónyílást. Annyi előnyük van, hogy tuti, sosem fognak beleesni a hengerbe, illetve nem kell a PV-t állítgatni, viszont tényleg csak 8-9000 felett él a gép velük.
Ha valakit érdekel akkor kialkuszunk valami árat.
info@euromotoracing.hu
Üdv!most néztem a youtubon a videót jól szól a gép,de nő kezébe kamerát adni
Kössz szépen!
Szomorú...
Kívánom, mihamarabb tudd pótolni a veszteségedet.
Csak el kellett pattintani!
Eladtad végül is, vagy megoldódtak a gondjaid?