Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szépen köszönöm! megfogadom a tánácsokat
Ha 80-as a hengered, és 14-es a karbid, ne is csodálkozz, hogy nem akar 8000 fölé pörögni! Oda legalább egy 19-es karbi kell, de inkább 21-es!
Akkor még ne forgasd 9000 fölé. Légy türelmes a bejáratással, ha nem akarod elölről kezdeni az egészet!
nem kell bele plusz olaj,ha müxik az olaj adagolás
csörögni nem szabadna neki ott valami nem stimmel,
300 km nél járok,és ma mertem 8000 fölé vinni a fordulatot,hát valami nem stimmol 9000-től úgy elkezd csörögni hogy nagyon,ez lehet a kis fúvókától? vagy a még össze nem kopott henger,dugótól? ja és ötödikben (am5) 6000-től húz de 8000 nél abba is hagyja és ott megáll.

vélemény?
KÖSZÖNÖM!

még annyi kérdésem lene,80ccm hez mekkora főfúvókát ajánlatok? nem tudom mekkora van benne a karbim delltoro 14.12 ,250 km benne van már az új hengerben idáig max 8000-ig pörgettem,gyertyakép fekete a sok olaj miatt gondolom,mert a tankba 60-as keveréket tettem+az olajzás is műxik

köszi
itt a lényeg az volt hogy vadonat új,soha be nem indított blokk legyen,eddig rendben muzsikál 70ccm re való karbi van rajta,kicsit sokat kap ,beálítom majd optimálisra,köszi a linket.lehet azt tudni mi a gyári előgyujtás mm-ben én most 3 mm-rt állítottam.90kg-om alatt hamar 100km/h-van,nem is melegszik.A régi motorhoz tartozó ducati gyujtást furtam fel erre blokkra.
http://www.ebay.com/itm/New-Sp...
Szerintem akkor az a blokk nem eredeti
Am 6 os blokkon nincs fordulatszámmérő kihajtás,hogyan tudnám megoldani a fordulatszámmérést?
Normális jelenség ,ne aggódj,
Sziasztok! Rajta a 80-as henger,bejáratás van,annyi kérdésem van,azt vettem észre hogy olyan 7000-es fordulstnál nagyon rezonál az egész motor,rázza a kezem a kormány,alatta tök simán megy,valaki tapasztalt már ilyet? Váltó "új"benne csapágyak jók.
Sziasztok, ha minden igaz 2006-os az RS-em, és fejidom tartó konzolt keresnék hozzá, már vettem kettőt, de sajnos a tartó konzolon lévő két furat nem stimmelt a motorral, lemértem és most 5,1 cm-re kellene lennie a két furatnak, csináltunk hegesztéssel egy megfelelőt, de én gyárit szeretnék vásárolni vagy cserélni a másod kifogástalan állapotúra.
Sikerült egyet szerezni Újszászi Sándor jóvoltából ! ;) Ha őrá gondoltál akkor jól gondoltad :D
Hali a jófogáson árul rs cuccokat lehet neki van gomba hívd fel.
Sanyi
+36704596036
AM6-os blokkom van az 1995-ös rs 50-ben ezen a torok csonk,vízszintesen 60mm a csavar távolság fügölegesen 35mm ha jól mérem,nekem is kellene 1 jó mert ez is repedezett.
Hőgombát keresek vagy jeladót kinek hogy tettszik azt a kis cuccot amire rácsatlakozik az óra ! Nagyon fontos lenne valaki légszi !
Hali !

szivócsonkot keresek, NEM RS50 re,
de az a tippem hogy stimmelne hozzá,
Ha lenne valakinek itt elfekvőben, vagy legalább letudná mérni a felfogatásnál
a a hosszabb és a rövidebb távolságot a csavarok között, megköszönném.




Előre is köszönöm
köszi!

jaja kell,mert ami rajta van,hát,elég gatya,megy mint állat, 50-es,de nagy szántások vannak benne,a dugón meg megszorítás nyomai,ahhoz képest pöcc röff meg húz is,de akkor milyen lehet pöpec hengerrel:-)
Köszi!
Valakit érdekel egy rotax arrow kipufogó majdnem új állapot képet is küldök ! 20 ezer ft ! csere érint alul vezetett am6-ra való kipufogóra
Ennyi pénzért ,és ha úgy is szükséged van rá ,megéri megvenni,vadi új cucc persze vedd meg szerintem!
hengerszett

Sziasztok erről vélemény? használ valaki ilyen olcsó hengerszettet?

Köszi!
Jaj az email kimaradt :D feco9911@freemail.hu
A szintjelzõt nem tudom hogy jó e de az biztos hogy nem lyukas kupak minden rajta van es 94-es rs-rol való tehát a tiedre is tuti hogy jó.Itt az e-mailom ha érdekel küldd a címed és azonnal postázom !