Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS50, Derbi GPR blokk.
Most derbit vagy apriliát vettél? ha AM6 van benne akkor az nem derbi blokk...
Derbi GPR 50 az enyém is, csak mélyebb a hangja.
Akkor Derbi GPR blokk. Nagy különbség lehet teljesítményben?
Szerintem nem kellene lötyögnie
Olyan nincs! Vagy derbi vagy am6.
Sziasztok! Nemrégiben vásároltam egy 2004-es RS 50-et, eddig minden OK vele, egy kérdésem lenne a géppel kapcsolatban: A váltókar eléggé "lötyög", vízszintes tengelyirányba is van kb. 2 cm holtjátéka. Egy imbuszos csavar tartja, érdemes lenne rajta egy picit húzni, vagy ez élettani jelenség? Köszönet előre is
Üdv!

Megvettem az 1998-as RS-t. Minarelli AM6 van benne de Derbi blokk.

Jövő héten a a szerelőnél tölt egy kis időt, karbi, légszűrő, gyertya ügyben.
Lehet váltóolajat is cseréltetek, valamint lánckerekeket és láncot.

Két Pirelli abroncs van rajta de nagyon öregek, profilmélységük ugyan van, de repedezettek. Venni kell másikat de lehetőleg olcsót ami nem gagyi. Amiket láttam a neten azok 20-25 között voltak/darab.

Tegnap óta benne van 260km.
Sziasztok
94 es évjáratú rs hez keresek jó állapotban lévű működő blokkot ! :D
Én nem hallok dadogást, szerintem rendben van, könnyen indul szépen megy nagy baja nem lehet.
Igyekszem nem balesetezni, amúgy meg 50-est venni!
Holnap megyek a videósért.
Arra értettem, hogy ha nagyobb henger van rajta, és baleset van akkor cinkes, mivel nem smkp. Közúti ellenőrzésnél nincs semmi gond. Dadogást én nem hallom, igaz nem is forgatja
Hogy érted hogy addig nincs gond? Nem összetörni vagy száguldani veszem! Ez 50-es, nincs rajta nagy henger! Mi bajom lehetne?
Te nem hallod középső tartományban a dadogást? Nem forgatja mondjuk nagyon... Na jó, elmegyek és kipróbálom!
Ez szerintem is rendben van, szépen megy. Addig nincs gond, még balesetet nem csinálsz.
Mit kell ezen nézni? Hibátlanul megy mi a gondod vele nem értem.
Sziasztok
Keresnék 98 as RS 50 hez km csigát. Akinek van eladó jelezze legyen olyan kedves :)
A másik hogy nem müködik a fordulat szám mérőm megnéztem a spirált nincs eltörve valamint a mutató is mozog ha a spirál motor felöli végénél pörgetem, viszont amint visszadugom a motorba nem müködik. Ennek mi lehet az oka és hogyan tudnám orvosolni?
Más kérdés, és igyekszem mostmár rendesen Az említett RS50. Megtaláltam a gombot.

Mi a helyzet akkor ha olyat veszek amin nem tudni milyen méretű a henger? Sok hirdetésben 70-es van, de van olyan tulaj aki annyit tud róla hogy erős, de ő sem ért hozzá.
Budapesten használnám, ha megállít a rendőr és mondjuk 70-es a hengerem akkor mi a fene van? Elveszik a jogsim és fizetek egy csomó büntit? Nem száguldozni akarok csak használni... Már kismotort is csak szakszervizes átnézetéssel lehet venni?
Ez a blogmotor....

Itt egy másik fórumon a hozzászólásom, benne a linkkel. Amúgy a megadott e-mail címre küldtem.
http://prohardver.hu/tema/mind...
Belinkelem.
https://onedrive.live.com/?cid...!1041&ithint=video,mp4&authkey=!AEpopNYwtFrgI_M
Nem kaptam üzenetet
Eladó 2003 as aprilia rs 50( szép állapotban)
A motort nagyon nagy becsben tartottam
Szinte az összes kopóalkatrész kilett cserélve. Új kerékcsapágyak, új gumik , új első-hátsó fékbetétek , új kuplunglamella, új szimeringek , olaj(castrol 75w90) stb
A motor ára: 220000ft alkuképes.
Érdeklődni a 06202236849 telefonszámon lehet.
Köszönöm, sok szívástól kímélnél meg! Lehet nem futnék potyára... Ha csak karbi elállítás megvenném! Hol tudnám beállíttatni? Van olcsó szerviz erre?
Este rápillantok
Bocsi. Nem vagyok Facebookon, ez egy kényszer regisztráció.

Elküldtem mailben. Fontos, nem szánnék rá időt ha gázos...