Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem meg van az ülés alatt egy kis lemezdarab, ha szar a talaj, csak bevágom alá és kész.
Az enyémen is megvolt, csak sokat forgattam rajta a motort aztán már annyira szarul állt hogy kanyarban leért
Az enyémen nem egyenes a kitámasztó, hanem meg van hajlítva. Ez is egy megoldás.
Ép az lényeg!
Mert annyira a motor alatt van gyárilag,hogyha egy kicsit szarabb a talaj,átbukik rajta.
Én is megcsinálom!
Igazából nem is áll egyenesebben csak ha megnézed jobban kiáll a kitámasztó.
Most hirtelen ez a két kép van ahol látszik hogy mennyire áll egyenesebben mint a gyári, tőbe le lett vágva az egész, a gyáriról át lett rakva a talp meg a rugónak az a kis feszítője
Helló Mindenki!
Sürgősen keresek 2004-es évjáratú RSV 1000 R hez való elő féktárcsát, lehet bontott is stb! Sajnos lógni kezdett a szegecselés, így cserélném kell a mostanit!
Köszi! a segítő ötletet!
30/5522639
Nem tennél fel egy fényképet a sztenderről?
Hogy hogyan néz ki meghosszabbítva.
Én is megcsinálnám.
Előre is köszi!
El felejtettelek visszahívni a plexi miatt, megtartom nagybátyámnak a púpost. Nekem le lett vágva és egy hosszabb cső lett odahegesztve!
Eszt a képet akartam küldeni.
Nektek is ilyen szar az oldalsztender?
Ha már egy kicsit lejtősebb az út,majd fel borul.
Nagyon alatta van a motornak kisi a dőlésszöge,és rövid is.
Mit lehet vele csinálni?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv4_factory-8261859

ez igaz lehet?
Nekem meg előfordul , h üres fokozatot mutat ha 6. van a váltó akkor is, emellett a service felirat vagy 3éve kinn van a műszerfalon nem lehet eltörölni, a fordulatmérőn a váltásvillantó mindig hatezerre áll be , mindegy hogy tízezerre állítom előtte. Éppen csak a kmóra nem nullázta még magát, de várható bármikor. Ezeken sztem a műszeregység csak afféle dizájelem
JA!
Mi lehet a baj?
A válasz előre is köszönöm!
Sziasztok!
Szarakodik az üzemanyag visszajelzőm!
Amikor ráadom a gyújtást,vagy mikor beindítom és álló helyzetbe van,
akkor nem,de mikor elindulok egyből jelzi hogy kevés az üzemanyag.
Bármennyi is van a tankban.(RSV 1000 factory)
Az mit takar? Kókány embertől vetted? Volt már szétszedve?
úhh... akkor se tud elmenni a kedvem attól a motortól..
Néhány, önmagát szakembernek tartó kókler pénzéhes műmájer szerelő hathatós közreműködésével megszűntek létezni a Fiala napon a Ringen a hajtókar csapágyak. Dugó belevert a hengerfejbe stb.
Mi lett vele?
Hello
RSV4 vagy Tuono v4 főtengelyt keresek. minden megoldás érdekel. ha valaki tud bármilyen vonalat, esetleg valami külföldi bontót kérem jelezzen.
Köszi
Üdv 07-évj Mille-ből xenon szett eladó 15e ft-ért 4db tafó és izzó.Alig haszált.Érd:zoli_motor@freemail.hu
hát kihagyok betűket elnézést érte!
Szia! Jó választás! hát a v2 más világ én 11 év után adtam el aszalonból vásárolt Hayabusám, de az rsv sem kutya! futómü verhetetl, Brembó fékek a legjobbak és fognak is nem ugy mint a Tokito vagy a nissin, csak dícsrni tudom az APRILIÁT!